Grāmatzīmes

Tērauda nodaļa: Normandija 44

Citi nosaukumi:

Steel Division Normandy 44 taktiskā reāllaika stratēģija jūsu datoram. Grafika ir laba un diezgan reālistiska. Mūzika izvēlēta tā, lai radītu kareivīgu atmosfēru, balss atveidu izpilda aktieri.

Spēle apraksta Otrā pasaules kara notikumus. Šis ir viens no lielākajiem kariem mūsdienu vēsturē. Tavs uzdevums ir paātrināt sabiedroto spēku uzvaru un mēģināt samazināt upuru skaitu, jo, kā zināms, šis briesmīgais karš prasīja miljoniem dzīvību.

Tradicionālie uzdevumi jebkurai militārai stratēģijai:

  • Nodrošiniet savai armijai resursus, lai ražotu transportlīdzekļus un savervētu kājniekus
  • Izlemiet, kāda veida karaspēks un cik daudz jums ir nepieciešams kampaņai, pārāk daudz ne vienmēr ir labāk
  • Nosakiet norādes un vietas, kur uzbrukt
  • Vada karaspēku kaujā

Izstrādātāji centās koncentrēties uz to, lai spēle būtu pēc iespējas reālāka. Tas jo īpaši attiecas uz militāro aprīkojumu un ieročiem. Katra kaujas vienība tiek pārsūtīta uz spēļu pasauli pietiekami detalizēti, un pat īpašības diezgan precīzi atkārto oriģinālu.

Pateicoties šīm funkcijām, Steel Division Normandy 44 būs ļoti interesanti spēlēt. Jūs varēsiet personīgi komandēt karaspēku lielākajā daļā Otrā pasaules kara slavenāko kauju.

Labākais veids, kā sākt spēli, ir pabeigt apmācības misiju. Pēc tam, kad sapratīsit vadību, jūs būsiet gatavs iet cauri kampaņai. Tā nebūs viegla pastaiga, jāiziet daudzas sarežģītas militāras operācijas. Bet, kad viss ir viegli un vienkārši, spēlēt kļūst neinteresanti. Tomēr jums būs iespēja izvēlēties jebkuru no trim grūtības līmeņiem.

Jūs vadīsit sešu valstu armijas, izmantojot dažādus kaujas stilus. Sākot ar partizānu karu un beidzot ar smagiem uzbrukumiem ienaidnieka pozīcijām.

Kampaņa, neskatoties uz to, ka tā ir sarežģīta, kalpo kā uzlabota apmācība pirms cīņas pret īstiem pretiniekiem tiešsaistē.

Ieviests vairāku spēlētāju režīms. Jūs varat cīnīties gan pret vienu spēlētāju, gan pret vairākiem uzreiz. Uzaiciniet savus draugus pievienoties spēlei un uzziniet, kurš no jums ir labākais stratēģis, vai spēlējiet pret nejaušiem pretiniekiem.

Ir pieejamas daudzas kartes, kas kļūs par vairāku spēlētāju kaujas lauku. Izvēlieties to, kas jums patīk vairāk, un spēlējiet.

Sakauj pretiniekus, izmantojot reljefu, laikapstākļus un veģetāciju.

Ērtības labad izceltas kaujas zonas. Pārvietojot kursoru virs vienības, ap to parādās līnija, kas parāda, kura apgabala rādiusā šī vienība spēj darboties. Tas var būt no vienkāršas kustības līdz uzbrukumam ienaidnieka vienībai.

Atcerieties, stabila aizsardzība ne vienmēr ir labākā izeja, un uzbrukums ne vienmēr ir veiksmīgs. Pirms rīkoties, izsveriet savas iespējas.

Steel Division Normandy 44 lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Iegādājieties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt un pabeidziet asiņaināko karu pēc iespējas īsākā laikā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more