Grāmatzīmes

Steam World Build

Citi nosaukumi:

SteamWorld Build ir aizraujoša ekonomiskās stratēģijas spēle ar pilsētas simulācijas elementiem. Ļoti krāsaina, skaista 3D grafika karikatūras stilā iepriecinās spēlētājus. Mūzika ir jautra, un varoņi ir izrunāti ar humoru.

Šajā spēlē jūs kļūsit par nelielas apdzīvotas vietas mēru. Tās iedzīvotāji sevi dēvē par tvaikoņiem. Zem apmetnes atrodas pamestas raktuves, kurās saskaņā ar leģendām ir daudz noderīgas lietas.

Jūs sāksiet spēlēt SteamWorld Build tikai pēc īsas apmācības pabeigšanas. Tas ātri iemācīs mijiedarboties ar spēles interfeisu. To būs viegli spēlēt, izmantojot peli un tastatūru vai kontrolieri pēc jūsu izvēles.

Pēc tam jums būs daudz ko darīt:

  • Paplašiniet savu pilsētu, palielinoties tās iedzīvotāju skaitam
  • Izpētiet raktuvi un atrodiet pielietojumu tās slēptajām tehnoloģijām
  • Rakieties raktuvēs, lai iegūtu vēl vairāk atklājumu
  • Nodrošiniet kalnraču aizsardzību un savlaicīgi nostipriniet sienas

Spēles laikā galvenais uzdevums ir pārliecināties, ka steambotiem neko nevajag, un pilsētiņa paplašinās. Sākumā tas būs diezgan viegli. Jaunās tehnoloģijas, kas iegūtas, izpētot raktuvi, ļaus jums izveidot nepieciešamo augošo apmetni. Taču ne viss ir tik rožains, jo padziļinoties būs jāpieliek lielākas pūles sienu nostiprināšanai, pretējā gadījumā iespējami sabrukumi. Bet tas nav galvenais apdraudējums.

Bīstami radījumi mīt augsnes dzīlēs un medīs jūsu strādniekus. Jo vairāk jūs iekļūstat dziļumos, jo bīstamākas radības jūs varat tur satikt.

Uzlabojiet ražošanas ēkas, lai izveidotu efektīvākus aizsardzības rīkus un ieročus. Tam palīdzēs tehnoloģijas, kas iegūtas no zarnām. Neaizmirstiet kārtot pilsētiņas lietas, nepievērsiet visu uzmanību tikai raktuvēm. Mājokļa vajadzības un pārtika ir visiem iedzīvotājiem, un arvien vairāk jāpieliek pūles, lai iegūtu nepieciešamo, jo apmetne nepārtraukti pieaug. Lai iedzīvotāji varētu izklaidēties, būs nepieciešami teātri, kafejnīcas un pat reliģiskas ēkas.

Nesteidzieties padziļināt raktuvi, varbūt kādā brīdī derētu pauzēt, uzkrāt vairāk spēka un resursu tālākai virzībai. Tiklīdz jūs iekļūstat dziļāk, jums būs jārūpējas par aizsardzību no dzīļu iemītniekiem, un, ja jums tam nepietiks spēka, viss var beigties slikti.

Progresējot, jums būs nepieciešami jauni resursi, kurus būs grūtāk iegūt. Ķēdes, lai tās iegūtu, prasīs jums būt gudram.

Ir pieci grūtības līmeņi. Pateicoties tam, katrs var izvēlēties sev piemērotāko un ērti spēlēt.

Izpētiet piecas SteamWorld iedvesmotas kartes un uzziniet, kādus noslēpumus tās slēpj.

SteamWorld Build lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā. Diezgan bieži spēle tiek pārdota ar atlaidi. Skatieties cenu, ja vēlaties ietaupīt.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai palīdzētu tvaikoņiem uzbūvēt savu sapņu pilsētu un atklāt senās raktuves noslēpumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more