Grāmatzīmes

Steamcraft

Citi nosaukumi: Steamcraft

Steamcraft Game - pārlūkprogrammas šāvējs automašīnām ar tvaika dzinēju. Spēle tiek veidota tvaika stila žanrā.

Plot no spēles Steamcraft

Plot stāsta par diviem izgudrotājiem. 19. gadsimta pēdējā ceturksnī anglis Viljams Hovards un viņa draugs Džeimss Voutts dzēra vienā no ēdināšanas vietām Lielbritānijas galvaspilsētas nomalē. Sarunas temats bija interesants: jauns laika izgudrojums - tvaika dzinēji. Aktīvās diskusijas laikā viņiem bija ideja. Tas bija tāds, ka, apvienojot automobiļus ar tvaika dzinēju ar gladiatoru cīņām, tad jūs saņemsiet kaut ko interesantu. Būtu arī interesanti, ja šajās cīņās kāds izveidotu čempionātu, kas galu galā varētu kļūt par starptautisku. Un starptautiskie turnīri ir veids, kā pelnīt naudu, izmantojot investorus un lielu skaitu fanu.

. Un šeit, Hovards ir dawned, un kāpēc viņiem pašiem nevajadzētu organizēt starptautiskus turnīrus starp tvaika dzinējiem un piedāvāt savu ideju draugam. Viņš laimīgi vienojās.

ir aizgājis 1881 Tagad Viljams Hovards un Džeimss Velss zināja visu pasauli, jo tās bija galvenās starptautiskajā tvaika kuģu asociācijā. (Saīsinājums - FISA). Šī grupa bija pazīstama visā pasaulē. To veidoja cīņu organizētāji, tiesnešu un tirgotāju grupas locekļi. Tvaika kuģu čempionāti ir kļuvuši ļoti populāri visā mūsu pasaulē. Gandrīz visās lielākajās pilsētās bija arēna, kas cīnījās par tvaika kuģiem. Arēna pati par sevi bija daudz lielāka nekā Kolizejā lielais amfiteātris. Šādas arenas tika uzceltas, bieži vien pilsētas nomalē, vai parasti ārpus pilsētas. Iemesls tam ir cīņu dalībnieki - automašīnas ar reāliem ieročiem uz kuģa. Lai kļūtu par tvaika kuģa čempionu, jums ir nepieciešams pārspēt katru pretinieku.

World Steamcraft

Ja jūs vēlaties, lai jūs šajā pasākumā justos dalībnieka lomā, noteikti apmeklējiet iPlayer Steamcraft mūsu mājas lapā. Spēlē var izveidot savu unikālo automašīnu, kas var lidot vai braukt. Ja jūs nevēlaties izveidot savu auto, tad jūs varat iegādāties automašīnu veikalā. Tajā jūs varat ne tikai iegādāties gatavu automašīnu, bet arī iegādāties noteiktas daļas. Jūs varat arī pārdot nevēlamas auto detaļas, lai nopelnītu naudu, nopirktu galveno ieroci vai gleznotu savu automašīnu.

. Tvaika kuģu pasaulē jūs satiksies:

 • Cīņa pret tvaika dzinējiem
 • Maži lauki
 • A dažādas mašīnas un ieroču veidi
 • Wonderful grafika
  • Laika apstākļu izmaiņas, dienas
  • Komandas cīņas ar draugiem
  • Sava līmeņa pretinieku atlase
  • Bremzes sprādzieni

  Steamcraft spēles, jūs varat mūsu mājas lapā, tāpēc jums ir jāveic vairākas darbības, kas ietver Steamcraft reģistrāciju. Lai to izdarītu, jāveic vairākas darbības:

  • Ievadiet e-pastu šim laukam
  • Domājiet par spēles nosaukumu
  • Darba parole
  • Piekrīt noteikumiem

  Pēc reģistrēšanās jūs varēsiet sākt dinamiskas un ātras cīņas izlases arēnā. Izvēlieties jebkuru dienas laiku - gan nakts, gan dienas. Jūs varat izveidot savu komandu, kuru jūsu draugi iekļausies, lai apvienotos cīņās pret jūsu konkurentiem. Kaujas laikā izjauciet ienaidnieku uz detaļām, jūs varat atturēt pretinieka riteni, pārsegu vai galveno ieroci. Ar kritisko bojājumu palīdzību ir iespēja pabeigt pretinieku!

  . Tagad satiekiet savus ienaidniekus tvaika dzinēja mašīnās!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more