Grāmatzīmes

Staksels

Citi nosaukumi:

Staxel ir spēle, kas daudziem no pirmā acu uzmetiena šķitīs pazīstama. Pixel 3D grafika, pasaule izskatās ļoti neparasta, viss krāsains un pozitīvs. Mūzika ir patīkama un neuzkrītoša.

Pirms Staxel spēlēšanas jūs apmeklēsit rakstzīmju redaktoru. Izvēlieties galvenā varoņa dzimumu un izskatu.

Turklāt jums ir jāizvēlas pasaules lielums, fermas nosaukums, viens spēlētājs vai ar citiem spēlētājiem tiešsaistē un vēl daži parametri.

Tālāk būs jāiziet neliels treniņš, kurā parādīs kas ir kas un sāksies spēles process.

Sižets šeit ir diezgan vienkāršs, bet tas ir, kas ne vienmēr notiek šādās spēlēs.

Jums būs nepieciešams šeit:

  • Izpētiet milzīgo spēļu pasauli.
  • Spēlējiet ar savu mājdzīvnieku un rūpējieties par to.
  • Savākt resursus apkārtējās teritorijās.
  • Celt un uzlabot ēkas.
  • Audzējiet augus no vienkāršām dobēm līdz īstiem kokiem.
  • Ej makšķerēt.
  • Kukaiņu ķeršana ar tīklu.

Un šajā spēlē jūs gaida daudzas citas interesantas aktivitātes. Jūs pat varat sākt vaislas bites.

Uzdevumi no dienasgrāmatas nes vislielāko peļņu, ielūkojieties tajā biežāk un saņemiet padomus par to, ko interesantu darīt ar vislielāko labumu šobrīd.

Neatstājiet arī savu māju bez uzraudzības. Būs iespēja uzlabot iekšējo vidi, piepildot mājokli ar sev tīkamiem priekšmetiem.

Labi būtu arī pie mājas zālienu uzturēt kārtībā un aprīkot. Uz tās uzbūvējiet mājdzīvnieku māju, soliņus un dārzeņu dobes. Burvju ūdens apūdeņošanai palīdzēs ātri iegūt ražu. Bet tas ir ļoti vērtīgs resurss, tērējiet to uzmanīgi.

Saimniecība atrodas gleznainā vietā, mazas un ļoti mājīgas pilsētiņas nomalē ar draudzīgiem iedzīvotājiem, kuri labprāt sniegs padomu vai uzdevumu.

Veikali un krodziņi pilsētā ļoti noderēs saražotās produkcijas pārdošanai un celtniecības un mājas dekoru priekšmetu iegādei nepieciešamo materiālu iegādei.

To visu ieskauj milzīga maģiska pasaule, kuru varat izpētīt, atklājot jaunas interesantas vietas un ļoti ilgu laiku vācot retus resursus. Taču esiet piesardzīgs savos klejojumos, ne visi pasaules iedzīvotāji ir draudzīgi, ir pat briesmoņi, lai gan tie izskatās diezgan smieklīgi un mīļi, taču tie var nodarīt būtisku kaitējumu jūsu veselībai.

Spēle maina gadalaikus, kas padara spēli daudzveidīgāku. Sezonas brīvdienās tiek rīkoti tematiski konkursi un svētku pasākumi.

Izstrādātāji neaizmirst laiku pa laikam papildināt spēli ar jaunu saturu, izlaižot atjauninājumus.

Ja jums šķiet garlaicīgi spēlēt vienam, spēlējieties ar draugiem un uzziniet, kurš no jums ir labākais lauksaimnieks. Vai spēlējiet ar citiem izlases spēlētājiem, vienmēr ir patīkami iegūt jaunus draugus.

Staxel lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Bet jums ir iespēja iegādāties šo brīnišķīgo spēli Steam vietnē vai izstrādātāju oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai uz laiku iekārtotos pasaku burvju pasaulē ar patīkamiem iemītniekiem un daudz jautras izklaides!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more