Grāmatzīmes

State of Decay

Citi nosaukumi: State of Decay

Game State of Decay ir pavisam jauns projekts. Tās oficiālā atbrīvošana būs redzēt visiem spēlētājiem ļoti drīz - 29.novembrī. Lai sāktu spēlēt programma būs caur Steam, kā jau iepriekš minēts izmaksas spēle būs 6.99 dolāri. Radītāji spēles solījumu iesniegt kaut ko tālāk. Kaut kas, kas varētu ražot tikai fantāzija. Šī spēle būs noderīgi tiem spēlētājiem, kam patīk stāsti par zombijiem, un tikai viņa dzīve nav bezmaksas tiešsaistes spēles.

Rīcības valsts Decay online notiek pasaulē pēc pasaules gala. Pēc atgriešanās no mātes visu zombiju pasaulē, kā mēs izmantojām, lai redzētu viņu, pazuda. Cilvēce ir pazudis gandrīz pilnībā. Uz zemes tikai daži laimīgie izdzīvojušie, to vidū jūsu raksturu. Uz pleciem tiem, laimīgs tagad jāuzņemas neticami atbildība, jo tie ir glābt pasauli un dot viņam atpakaļ uz savu bijušo dzīvi.

Atklāti sakot, šī spēle nav par vāju sirds. Šeit jums ir, lai izdzīvotu, un lai tas ir laiks. Kā projekta izstrādātājiem, tagad spēlēt spēli valsts Decay būs daudz grūtāk, padarot spēle pati par sevi būs neticami aizraujošs un interesants. Par uzmanību visiem dalībniekiem pieejamo milzīgs skaits quests un misijas, lai izdzīvotu, jūs varat iegūt daudz sasniegumu, un būs jūsu rīcībā visvairāk dažādi ieroči.

Tā kā šī ir tiešsaistes spēli, kas, attiecīgi, jums jau ir nojauta, ka valsts Decay reģistrācija ir obligāta process. Jums būs nepieciešams iepriekš instalēt programmas Steam (ja jums ir spēlētājs ar bagātīgu pieredzi, tas, visticamāk, jau ir šo programmu datorā) un reģistrēt to. Un tikai pēc tam, ka jums būs iespēja nopirkt spēli, instalējiet to savā datorā un reģistrēt savu kontu tajā.

Jūs nedrīkstat skandāla faktu, ka tagad par to mājas lapā spēles nepastāv vārdu krievu valodā. Pirmkārt, jums nav nekādu problēmu, lai saprastu visu intuitīva, un, otrkārt, reģistrācijas procesa laikā jums būs pieejams Steam krievu interfeisu, lai lejupielādēt un instalēt programmu, lai jūs nav grūti.

Lai sāktu spēlēt valsti Decay, jūs varat norādīt parastās akreditācijas: lietotājvārdu, paroli, e-pasts.

Tas ir diezgan neparasta pasaule zombijiem. Faktiski, šī spēle ir sava veida sasniegums. Šī spēle - pastāvīgu vai pieturas sacensībā par izdzīvošanu. Kas padara projekts vēl šarmu, ir trūkums tīšs plāna izstrādātājiem. Tava dzīve ir tavās rokās. Nav uzskatāmas par zemes gabala spēli, jūsu panākumi būs atkarīgi no jums un cik veiksmīgs būs jūsu glābšanas plāns!

Neskatoties uz to, ka līdz šī luga valsts Decay Free neizdodas, daudzi spēlētāji jau ir izteikušas vēlmi iegādāties piekļuvi projektu, lai pārbaudītu visas tās pazīmes.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more