Grāmatzīmes

Izdzīvošanas stāvoklis

Citi nosaukumi: Izdzīvošanas stāvoklis

Studio Survival personālajā datorā - post-apokalipse nav iemesls padoties

Nebanāla stratēģija izdzīvošanas stāvokļa post-apokalipses pasaulē. Šeit cilvēki ir zaudējuši cerību un ticību. Pārdzīvot kļūst arvien grūtāk. Resursu ir maz. Nav skaidrs, ko darīt. Viņiem ir vajadzīgs jauns vadītājs, stiprs un neatkarīgs, kurš zina, ko un kā darīt. Izmēģiniet sevi kā glābēju un patvēruma komandieri. Veidojiet un attīstiet to. Izpētiet tuvējās teritorijas, atklājiet jaunas, meklējiet izdzīvojušos un kaujas ienaidniekus. Šī pasaule ir atvērta jums. Šeit viss ir iespējams. Galvenais atcerēties, ka vājās vietas šeit nepieder. Tikai stiprie uzvarēs un izdzīvos. Normāla dabiskā atlase.

: izdzīvošanas stāvoklis - spēles sākums

Stāsts par post-apokalipsi, kas dīvainā kārtā, sākās Helovīnā. Pasaule tam nebija gatava. Zombiju iebrukums mūs ir mainījis. Cilvēki sāka apvienoties kopienās un veidot aizsargājamas pilsētas. Pasaule nebūs tāda pati. Bet mēs vienalga izdzīvosim.

Neliela izdzīvojušo grupa pārvietojas pa pilsētu. Suns pieskrien pie viņiem un plēš. Liekas, ka viņš grib kaut ko pateikt. Patiešām, vairāku zombiju priekšā, kas uzbruka meitenei, viņa lieliski ar viņiem tika galā bez jūsu palīdzības. Bet ne tik vienkārši. Vēl priekšā ir mirušie. Mēs apvienojam spēkus un cenšamies cīnīties. Tavs varonis ar pistoli, meitene Maddy ar arklu. Ir pārāk daudz mirušo cilvēku, izmantojiet personāža prasmi un uzstādiet tornīti - automātisku liela kalibra ložmetēju, kurš lieliski tiek galā ar zombijiem. Ložmetējs šauj ļoti skaļi un piesaista arvien vairāk monstru, izmantojiet Maddy spēju "skaņas granāta". Maddy aicina jūsu grupu sekot viņai uz savu patversmi, jo tā nav tālu no šīs vietas, un jūs varat tur patverties. Pārējie izdzīvojušie tevi sagaidīs patversmē. Viņi nav ļoti priecīgi par jūsu ierašanos. Bet, lai izdzīvotu, ir nepieciešams apvienoties, un darba roku nav pietiekami, jūs paliekat. Jo īpaši tāpēc, ka jūs palīdzējāt Maddy, viņi pieskatīs jūs.

Šeit sākas jūsu iepazīšanās ar spēli. Patversme ir maza, bet jūsu rokās padariet to mājīgu un aizsargātu. Pirmkārt, jūsu komanda ir izsalkusi un ir jāpabaro. Veidojiet fermu dārzeņu audzēšanai. Noklikšķiniet uz ēkas izvēlnes labajā apakšējā stūrī un noklikšķiniet uz saimniecības, pēc tam mēs izvēlamies būvniecības un būvēšanas vietu - tas ir vienkārši. Tālāk mums ir nepieciešams koks, lai izveidotu aizsargkonstrukcijas. Mēs ejam uz celtniecības izvēlni un atlasām koku noliktavu. Ne visiem patīk, ka jūs nolemjat apmesties viņu nometnē, bet kopā tas ir drošāk.

Netālu no nometnes avarēja helikopters, jums tas jāpārbauda, u200bu200bvarbūt kāds izdzīvoja. Cilvēki nometnē nav īpaši noraizējušies par drošību un vienkārši cenšas iznīcināt mirušos, lai gan jūs ierosinājāt veikt pārdomātas darbības, lai nerastos negadījumi. Ir pārāk daudz mirušo, un dzīvie atkāpjas aiz sienām. Lai atjaunotu zaudējumus, mēs uzbūvējam kazarmas un apmācām jaunus iznīcinātājus. Pa to laiku jūsu varonis un izglābtā Maddy nolemj par sortimentu ārpus sienas, lai iznīcinātu vienu no mirušo priekšniekiem, bez kura zombijus būs vieglāk nogalināt. Kaujas notiek vietā, kur jūs kontrolējat rakstzīmes, izmantojat viņu spējas un iznīcināt uzbrucējus. Tiklīdz ienaidnieka dzīves līnija samazinās līdz nullei, jūs uzvarējat. Ņemiet atlīdzību atpakaļ pie sienas.

Pēc darījumiem ar monstriem pie helikoptera mēs paplašinām patversmes teritoriju. Helikopters ir stipri bojāts, radars nedarbojas. Lai to salabotu, nepieciešama laboratorija. Lai to izdarītu, paaugstiniet patvēruma līmeni un izpētiet tuvējās teritorijas - glābiet izdzīvojušos un notīriet zombiju ielas. Tas ļauj mums vēlreiz paplašināt savu cietoksni un atvērt laboratoriju. No tā iznāk Dr. Yamazaki, kurš ir gatavs ar jums sadarboties. Tas palīdz atjaunot helikoptera radaru, ar tā palīdzību būs iespējams uztvert izdzīvojušo signālus. Ar to beidzas spēles “Survival State” prologa pirmā daļa. Pārējais ir atkarīgs no jums.

Lejupielādējat

State of Survival - jūsu ceļojuma sākums

sekojiet saitei un instalējiet BlueStacks - emulatoru android, mēs caur to spēlēsim spēli. Pēc emulatora instalēšanas ievadiet savus gmail datus, atrodiet spēli pakalpojumā Google Play (tas viss tiek darīts emulatora iekšpusē), lejupielādējiet to un spēlējiet datorā Survival State. Spēles laikā jūs iesaistīsities šādās darbībās:

 • attīstīt patversmi
 • uz māju
 • izpētiet jaunas tehnoloģijas
 • , lai nolīgtu iznīcinātājus aizsardzībai
 • , lai iegūtu resursus
 • glābt izdzīvojušos
 • paplašināt teritoriju
 • pētiet tuvumā esošās patversmes
 • iznīcināt zombijus
 • cīņa ar priekšniekiem
 • pumpis virs varoņiem

Kā redzat, Survival State apvieno ne tikai stratēģiju, bet arī RPG, cīņas, cīņas, celtniecību un daudz ko citu. Ja esat post-apokaliptisku spēļu cienītājs, noteikti lejupielādējiet un instalējiet.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more