Grāmatzīmes

Sabrukšanas valsts 2

Citi nosaukumi: Diksijas štats 2

Game State of Decay 2 izvēlēties dzīvi!

2. sabrukuma valsts ir ilgi gaidītais pazīstamās pirmās daļas turpinājums, kurā ir liels skaits fanu. Jaunajā versijā autori ierosina turpināt piedzīvojumus pasaulē, kas ienāca pilnīgā haosā. Zinātnes attīstība ir devusi cilvēci apokalipsei, cilvēki pārvērtās par zombijiem bez dzīves, jūtām un jebkādiem ierobežojumiem. Pat tie, kuriem vēl joprojām ir sirdsdarbība, vairs nav cilvēki parastajā nozīmē, viņu mērķis ir izdzīvot, tāpēc nav morāles principu, un likumi nav piemērojami. Viss griežas ap vienīgo mērķi - nekļūt par kājām mirušajiem.

Tā kā izstrādātāji sola spēlēt spēles 2. statusu, tas būs pieejams dažādās ierīcēs, tas ir pieejams datoram ar Microsoft Windows 10 un Xbox One. Informācija par jauno mazo, bet ar pārliecību mēs varam runāt par sižeta turpināšanu. Virtuālā pasaule kļūs vēl bīstamāka, un nebūs pietiekami daudz resursu, lai ikviens varētu izdzīvot. Ienaidnieki būs ne tikai augšāmcelti līķi, bet arī izdzīvojuši. Jūs varat paļauties tikai uz patiesiem draugiem, šī post-apokaliptiskās pasaules cienīgie iedzīvotāji ir vēl bīstamāki par zombijiem, viņi ir gatavi gūt jebkādu triku, vidumu un nežēlību peļņas labad, lai atņemtu piegādes, kas iet tik grūti.

Izsludiniet spēli kā klients, lai paņemtu cīņas ceļu, būs nepieciešams lejupielādēt 2. decembra valsti, un pēc tam jums būs jānodod atļauja. Pēc šīm sarežģītajām procedūrām spēlētāju priekšā atvērsies draudīgs un briesmīgs pasaule, kurā katrai personai ir sava izdzīvošanas stratēģija.

iezīmes stāvoklis Decay 2.

spēļu izstrādātāji sola atvērtu virtuālo pasauli vēl vairāk nekā iepriekšējā daļā, un tajā tas bija 16x16 kilometri. Grafikai ir jāietver arī spēlētāji ar reālismu un spēcīgiem specefektiem. Atkarībā no izvēlētās stratēģijas jūs varat spēlēt 2. decembra valstī gan patstāvīgi, gan draugu uzņēmumā. Katrai personai ir savs personisko īpašību kopums:

  • Izskats,
  • Individualitāte;
  • Prasmes:
  • Zināšanas.

. Daļa no tām ir pieejamas pēc sākotnējās izvēles, un dažas prasmes būs jāiegūst, soli pa solim. Inovācija šajā spēlē ir tāda, ka papildus varoņa personas datiem, piemēram, profesijai, prasmēm un raksturs, viņiem ir arī trūkumi. Tā, piemēram, varonis var būt pakļauts alkoholismam vai pat būt narkomānam, vai var vienkārši panikas situācija sarežģītā situācijā.

režīmi spēlē ir divi vientuļu ceļi un četru rakstzīmju kopa. Uzņēmums būs absolūti unikāls, un attiecīgi viņu vēsture ir vienāda. Lai pārvietotos spēlē, jums ir jārūpējas par nepieciešamajiem ieročiem, medikamentiem, pārtiku, ūdeni un, protams, labi nostiprināto bāzi, vēlams ar jumtu virs galvas un drošības iekārtām. Šajā visumā resursi ir ļoti ierobežoti, nesasniedzot tos vienā jomā, tie nedarbosies, tāpēc autori ir izveidojuši plašu komunikāciju klāstu. Pirmkārt, komandai ir vieglāk cīnīties, otrkārt, ir iespējams apvienoties ar citām komandām, un, treškārt, jaunu zemju iegūšana var apmierināt gan draudzīgas alianses, gan ļoti agresīvi domājošas. Un ar dažiem būs iespējams noslēgt abpusēji izdevīgu vienošanos un pārdot vai iegādāties pārpalikuma resursus.

Komandas darbs netiks ierobežots, izvēloties vairāku spēlētāju režīmu, kas ir četru rakstzīmju kooperatīvs, tos var viegli sadalīt, lai sasniegtu kopīgus mērķus, piemēram, vienu, kas paredzēts aizmugurē, divas - meklē nepieciešamo veikalu, kas ir saglabājies, un ceturtajam būs vadītāja loma, kas gaida biedrus.

2. pirkuma pirkuma valsts var būt jau 2017. gada jūnijā, savukārt izstrādātāji ļoti pieticīgi apmainās ar informāciju, un spēļu kopiena ir zaudējusi un aizdomās par jaunām versijām.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more