Grāmatzīmes

Star Wars: Force Unleashed 2

Citi nosaukumi: Star Wars: Force Unleashed 2

Spēļu Star Wars: Force Unleashed 2 - ir patiesi multi-platformu šāvēja (Xbox 360, PS3, Nintendo Wii, PS2, PSP, Nintendo DS, PC), kas neatstāj vienaldzīgu nevienu gamer entuziasmu fikcija tās aizraujošu vēsturi, aizraujošus piedzīvojumus un noslēpumains noslēpumi. Šī video spēle tika iesniegts slavenais amerikāņu aktieris un producents Samuel Leroy Jackson 2009.gada beigās uz Spike Video Game Awards. Attīstītājs un izdevējs šajā spēlē ir LucasArts Entertainment Company, tā lokalizavala Krievijā pazīstams uzņēmums 1C-SoftKlab. Jo krievu versija, spēle tiek saukta par Star Wars: Unleashed Power 2.

Notikumi spēli notiek starp trešo un ceturto epizodes Star Wars.

Varonis pamostas kādā no lab veida uz planētas Kamino. Zināms visiem Lord Vader stingri mudina varonis, ka viņš nav cilvēks, bet tikai eksperimentālā klons, kas izveidots tikai tādēļ, lai viņš izpildījis gribu Emperor. Tomēr varonis izbēg no cietuma, jo viņi netic, ka stāsts par Kunga Vader.

Tā sākās stāsts The Force Unleashed 2. Tas ir tas, ko jūs redzēsiet, ja jums iet uz oficiālo mājas spēli, un izlemt, lai lejupielādētu Star Wars: Force Unleashed 2. Instalēt uz savu PC spēli un sākt spēlēt, jūs uzzināsiet šādas rakstzīmes:

• Darth Vader,

• varonis - Starkiller;

• Juno Eclipse - mīļotais mūsu varonis, viens no komandieriem alianses un kapteinis kuģa «Pestīšana»;

• Baron Tarko - tirgotāji vergi, kazino īpašnieks, kurš ir arī komandieris vienības, kas atrodas uz planētas Cato Neimoidia;

• General Kota - Jedi Master.

Tāpat kā iepriekšējā daļā, šeit rakstzīmes ir ieroči un vara. Tātad Starkiller ir divas lightsabers, īpašībām un šo zobeniem atkarīgs no krāsu kristāla. Turklāt spēlētājs var lietot spēku. Spēja raksturs parādās atkarībā no tā, kā jūs iet šo spēli, vai arī viņi var uzlabot par punktiem, kas tiek piešķirti par nogalināšanu savus pretiniekus. Combat prasme arī palielinās ar šiem punktiem. Spēlē Star Wars Force 2 Anlished parādījās varoņiem jaunas prasmes

1. Ārprāts - tās prasība ir saistīts ar to, ka ienaidnieki sāk izdarīt pašnāvību, vai sākt palīdzēt pats spēlētājs.

2. Policistu spēki - tās prasība ir saistīts ar to, ka īstermiņa palielina bojājumus un spēku, kas ir Stapkiller.

Ja jums vēl nav izlēmusi, vai lejupielādēt šo spēli, tad jums būs ieteicams pieprasīt tiešsaistes Star Wars: Force Unleashed 2 video. Iepazīstoties ar šo vai kādu citu video spēli Force Unleashed 2, jūs varat labāk saprast, vai netērētu savu laiku par šo spēli.

Un tas (spēle), ir patiešām labs. Galu galā, tas ir divas pilnīgi pretēja beigas: final cut-ainas ir atkarīgs no kāda - tumši vai gaiši - puse izvēlas galveno varoni. Lai saglabātu intrigu un atstāt jūs uz nezināmu beidzas, mēs neatklāsim saturu no šiem galiem šeit. Nokļūt Star Wars: Force Unleashed 2 spēlēt un izdarīt savu izvēli par sevi! Un ļaujiet visu spēli kopumā, būs patīkams pārsteigums jums.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more