Grāmatzīmes

Star Wars: Knights of Old Republikas

Citi nosaukumi: Star Wars: Knights of Old Republikas

Spēle Star Wars: Knights of Old Republikas ( ir nosaukums krievu izdevumā Star Wars Knights of Old Republikas ) - ir daudzplatformu ( PC , Xbox , Apple Macintosh , iOS ) darbības spēle , kurā 2003 - m g . Izveidots ednomntonskoy firma BioWare , , kas specializējas ražošanas datoru, jo un videospēles pasūtīja zināmiem uzņēmumiem Lucasfilm Computer Division spēles Group. Spēļu Knights of Old Republikas bija pirmā lomu spēlē spēli PC, kurā notika autora pasaulē "Star Wars" notikumi. Galvenais varonis spēlē ir starp labo un ļauno. Burtiski, no jebkura viņa solis ir atkarīgs no tā piederību gaišs vai tumšs. Tas viss ir tieša ietekme uz beigām spēļu iespējas.

Ja Jūs interesē Star Wars Old Republika spēle, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs nākt uz spēli vietā, lejupielādēt un instalēt to savā datorā.

Dodamies uz spēli, no sākuma jums būs nepieciešams izvēlēties Star Wars Old Republika klasēs, no kurām ir trīs: [ _55_]

  • Soldier - ļoti spēcīgs cīnītājs.
  • Nelietis - nodevīgs, slidena raksturs, kas jebkurā brīdī var backstab.
  • Scout - klase, kas ir starpprodukts starp kareivi un nelietis.

Pēc tam, kad jūsu galvenais varonis saskaras ar izvēli. Kam, vai nu Sith vai Jedi , lai aizstātu vecās uz jauno klasi. Jums atkal ir izvēle:

  • Jedi Warrior līdzīgu Jedi Soldier līmenī, prasmīgi piemīt lightsaber , ir ļoti spēcīga, varētu pāriet uz ienaidnieks no lielos attālumos.
  • Jedi konsuls - klases, kas spēj sazināties ar spēku.
  • Jedi Guardian - cīnītājs, kurš ir izveicīgs ar ieročiem, un spēku. Izturīgs pret bezatbildīgu bailēm, apdullināšanai un paralīzi.

Turklāt sižeta spēles Star Wars Old Republika būvēts nodarbības, kas nav pieejamas varonis. Tās ir divas klases, kas ir paredzēti droids

  • Droid eksperts - klase radīta izpildei nelielas problēmas - remonts dažāda veida datori, hakeru datorsistēmās. Tie ietver T3-M4.
  • Battle Droid - cīnītājs, kurš zina, kā rīkoties Blaster ieroci. Tie ietver HK-47.

Rīcības šeit notiek septiņas planētas, no kurām katra ir unikāla: Tatooine, Dantooine, TARIS, Kashyyyk, Korriban, Manaan, Rakata Prime. Arī spēlētāji būs jādodas planētas un kosmostantsii kosmokorabli: melnkoka Vanags, Endariansky smailes, milzis, Star Forge staciju un stacijas Yavin.

Spēle Star Wars: Knights of Old Republikas ietver daudzas zīmes . Starp galvenajiem spēles varoņiem tur: Darth Revan - varonis, Bastila Shan - sievietes Jedi karavīri Kartes un Onasi Canderous Ordo Jolee Bindo - Grey Jedi konsuls, HK-47 - Assassin Droid , T3-M4 - Droid eksperts Juhani - jauni Jedi Guardian, Zaalbar - skauts. Starp ne-atskaņotājs rakstzīmes - Ajunta Pall Pall Darth Bandon Darth Malak , [ _145_] Bendak Starkiller un daudzi citi.

Jums vēl nav pieņēmusi lēmumu par to, vai jums vajadzētu lejupielādēt Star Wars Old Republique, tad mēs iesakām jums vaicājumu tiešsaistes spēli Star Wars Old Republika video un redzēt pārskatu videoklipus un reklāmas video, kas palīdzēs veidot šo spēli savu viedokli.

Tātad, ja Star Wars Old Republika lejupielādēt labāk no oficiālā vietne, un iegremdēt sevi fantāzijas pasaulē, kur jums ir un cīnīties un spēlēt minigames būvēts tur.

Mēs esam pārliecināti, ka jums patiks. Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more