Grāmatzīmes

Star Wars: Empire at War

Citi nosaukumi: Star Wars: Empire at War

Star Wars: Empire at War spēle, kurā notikumi, kā kosmosā, tā arī virs zemes. Šī spēle ir stratēģiskā datorspēle, stāsts ir izveidota ar unikālu Star Wars triloģija.

Spēle ir tikai divi spēles režīmi: kampaņa režīmā un Galactic Conquest. Katram režīmam ir savas īpatnības:

1. Kampaņas režīmā. Ir klasisks stāsts RTS.

2. Režīms Galactic Conquest. Tas ir veids ar globālo stratēģiju un taktiskās cīņas un reālajā laikā.

Game Star Wars: Empire at War varat lejupielādēt tikai pieaugušo spēlētājiem. Par nepilngadīgām lietotājiem piekļūt spēli ir slēgts. Lejupielādēt

Star Wars: Empire at War Jums ir iespēja un citas vietnes, kas piedāvā šo iespēju. Tā, piemēram, tas var izdarīt uz straumes.

Vai jums ir vilinoši iespēja apskatīt spēli

Star Wars: Empire at War video. To var izdarīt uz spēles oficiālajā mājas lapā vai youtube. Šajā video atklāj pamata informāciju par spēli, apraksta šo misiju, spēle veidiem un daudz ko citu.

Spēle Star Wars: Empire at War ir daudz interesantāk režīmā Galactic Conquest. Šis režīms ir sadalīts vairākās daļās:

1. Stratēģiskā daļa. Šeit Jums ir veidot lielas ēkas, parku un svina karaspēku uz stratēģisko karti. Spēles laikā jūs varat veikt pētījumus un izgudrot jaunas tehnoloģijas, jaunus kuģus, un jaunus ieročus. Ir vairāki tehnoloģiskie līmeņi. Nemiernieki šajā spēlē nav izstrādā savu tehnoloģiju, un tās veic prom no imperials ikviena attīstīta tehnoloģija, kas kļūst par galveno nemiernieki.

2. Veidošanās sastāvdaļa. Taktiskās cīņas, pastāvīgi sadalīts kosmosā un planētu. Tie sastopami reālajā laikā. Kosmosa cīņas pastāvīgi iekļauj ierobežotu skaitu kuģu. Spēlē jaunie kuģi ir aicināti kā pastiprinājuma. Papildus kaujas staciju, atbildētāja puse varētu būt blakuspakalpojumu radari. Piedalās arī akumulatora planētām. Atkarībā no kuģa ir šādi skartajām zonām: ieroči, vairogs ģeneratori, dzinēji, bruņas un angāru.

Star Wars: Empire pie kara ieroči ir vairāku veidu:

1. Bija ieroči.

2. Tuvcīņas ieročiem.

Atkarībā no situācijas, jūs izmantot noteikta veida ieroci.

Šajā spēlē Star Wars: Empire at War, jūs varat spēlēt dažādas rakstzīmes, no Star Wars. Lielākā daļa no tiem var piedalīties kosmosa cīņas, un citas rakstzīmes tikai sauszemes kaujās. Ir zīmes, kas sniedz jums prēmijas, bet nepiedalās kaujās.

Jūs varat aktīvi pārvietoties kaujas, uztveršanas ēkas un izmantot īpašas spējas, bet tu nevari šaut.

In sauszemes kaujās cīnījās lightsabers un aktīvi lietot spēku.

Vai arī klāt papildus rakstzīmes spēli un atbalstīt nezināms rakstzīmes, kuru var nomāt atskaņotāju. Tos sauc devība mednieki, aģentus, kontrabandistus, un tā tālāk.

SW EAO spēle īstiem cienītājiem Star Wars!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more