Grāmatzīmes

Star Wars: Battlefront II

Citi nosaukumi: Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II - taktiskā šāvēja vai trešo personu ar elementiem no ekonomiskās stratēģijas. Galvenokārt turpinājums pirmo spēli. Tomēr projekts lielā mērā ir uzlabojusies, un dažreiz tie, kuri mēģināja pirmo daļu spēle, atzīst, ka Star Wars: Battlefront 2 play vēl vairāk aizraujošu. Tāpat kā iepriekš, lietotājiem ir jādodas atpakaļ uz fantastisku pasauli. Spēles gabals ir izstrādāta, pamatojoties uz II-VI bēdīgi epizodes no filmas "Star Wars". Projekta attīstītājs - kompānija pandēmijas Studios, un izdevējs - LucasArts. Tika izlaists 2005.gadā, un kopš tā laika spēle Star Wars: Battlefront 2 ir mīļš daudzām lietotājiem. Fakts, ka šāvējs ir ieguvusi plašu popularitāti, nav pārsteigums. Pēc tam, kad spēle ir ton funkcijas, kas piesaista uzmanību cienītājiem virtuālo cīnītājiem. Mēs izveidot dažus piemērus. Star Wars: Battlefront 2 pc pilns ar pārsteidzošu specefekti, ir liels grafikas un lielisku skaņu, pilnībā pielāgojamas kontrolei, nodrošinot kosmosa cīņas, kā arī spēle ir daudz atdzist elementi, piemēram, Sprint, mainīt klases cīnītājs, pārejot no viena servera uz citu, un citas patīkamas lietas. Tāpat tika veiktas izmaiņas, piemēram, viena spēlētāja spēle, iespējas "kampaņa" un "Capture Galaxy". Jauninājumi situācija saistībā klasēm cīnītājiem. Vispār, dzīve ir vērts lejupielādēt Star Wars: Battlefront 2 un ienirt viņas aizraujošu, piepildīts ar spilgti notikumi spēle.

Tātad, būtu jauki, lai iegūtu justies par šo vilinošs spēles. Sākt notikumu periods, kas ir pazīstams kā Rise no impērijas. Stāstījums notiek šeit vārdā cīnītājiem 501. Legion Republikā. Darbībām, kas izstrādātas dažādās vietās. Jums būs iespēja apmeklēt planētas un pavadoņi. Vairāki piemēri, zemes vietās: Death Star, Dagobah, Tatooine: Mos Eisley Spaceport, Tatooine: Jabba pils, Endor, Hot, un telpa - Space Hoth Space Maygito Space Yavin uc

Ir divi periodi, no kuriem katrs cīnās par divām armijām, proti, Clone Wars Era (republikāņu klonu armijas pret Droid armija konfederācijas Neatkarīgo sistēmu) un Age of Galactic Pilsoņu kara (Rebel Alliance pret Galactic Empire). Kaujas starp armiju dažādu laikmetu ir neiespējami. Cīņā vienlaicīgi ievadītu armiju, kas pieder pie tās pašas ēru. Cīņu laikā, ir pieejama kā zemes, zemes, gaisa un kosmosa tehnoloģijām. Starp citu, ir dažas kartes, kur jūs varat dublēt armija ar tankiem un citu militāro transportlīdzekļu. Paturiet prātā, ka katrs armija ir savi iekārtu veidus, taču tas neliedz izmantot ieročus ienaidnieku reizēm.

Dažādi Star Wars: Battlefront 2 misija iekarot pat visprasīgāko. Laikā spēle jums ir jāveic ķekars uzdevumus. Tikai aktīvi, jūs varat attīstīt un turpināt ceļu. Kā viņi saka, Rolling Stone apkopo ne sūnas un. Mēs piedāvājam šos režīmus

- Single (kampaņa iekarot galaktikas, ātri kaujas, uzdevumi);

- Multiplayer kurā asistenti un pretinieki ir reāli cilvēki.

Jūs redzēsiet, tiklīdz Video Star Wars: Battlefront 2 atdzīvosies datorā jums būs ienirt pārsteidzīgi vērā atvars fantastisku notikumu un būs iespēja izjust visvairāk neaizmirstamu pieredzi. Pieņemsim, ka jums ir paveicies, lai sasniegtu vēlamos augstumus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more