Grāmatzīmes

Star Trek Alien Land

Citi nosaukumi: Star Trek Alien Land

Game Star Trek Alien Land jaunu realitāti.

iPlayer Star Trek Alien Zeme solās būt visi cilvēki ir atvērti pirmajā ceturksnī 2016.. Izstrādātāji šodien paziņoja, ka viņi gaida pirmos reģistrēti lietotāji tajā tagad, solot viņiem sākuma komplektus, kas dos priekšrocības nākotnē. Pēc tam, kad spēle brīvu pieeju pastā norādīts reģistrācijas formā nāks sākumu paziņojuma projektu.

Pamatojoties uz Star Trek atbrīvo milzīgu mediju produktu, paaudze ir izaugusi par fantastisku vēstures Star Trek. Šis visums ir visvairāk attīstīta visu esošo iedomu pasaulēm.

Game Star Trek Alien Zeme telpa tiks piepildīta ar aizraujošu piedzīvojumiem, kaujām atklātā plašumi galaktikas un liels skaits lidmašīnu no visvairāk neticami modifikācijas. No relīzes un ekrānšāviņi, ko mēs pakāpeniski izplatīties uz redzamās režģi, kura grafiks būs ļoti augstas kvalitātes, uz to var redzēt ne tikai spaceships un lielu planētu izkaisīti visā Visumā, bet arī mazākās asteroīdu un citu kosmosa atlūzu, kas var izraisīt ievērojamu kaitējumu antenu vienība.

Ir zināms, ka spēle ir multiplayer, pārlūkprogrammu balstīta, klientam ir nepieciešams, lai lejupielādētu programmas nebūs. Lai sāktu spēlēt ikonu Star Trek Alien Zemes reģistrācija ir nepieciešama, un šajā nolūkā īpašas prasības. Mēneša laikā no sākuma spēles laikā tas būs pieejams tīmekļa vietnēs, un tad parādās sociālajos tīklos.

 

 

Pirmā ziņa par spēli Star Trek Alien zemes.

Pēc pirmajiem datiem no autoriem visām darbībām šajā spēlē notiks šķidrā telpā, kur spēlētāji būs gods izmeklēt to. Žanrā spēles var attiecināt uz stratēģijām, lai plašam lietotāju lokam, kas ir, spēlētājs neprasa īpašas iemaņas, tas tikai var būt labs laiks ar draugiem, bet attīstības gaitā un atjauninājumu, pazīmes un funkcijas kļūs daudz .

V Star Trek Alien Land play var būt vienā no divām frakcijām, un trešais būs pret visiem, un pievienoties tas nestrādās:

  • Obedinennaya federācija planētām - papildus viņas Vulcan  vhodyat pasaulīga būtnes, tā ir filozofija apvieno demokrātiju un zinātni;
  • Kolgonskaya Empire - atrisina problēmu varas ir ļoti kaujinieku,
  • Vid 8472 - tirāni abas sacensības, viņi alkst iznīcināšana un rekonstrukcija jau ir instalēta pasauli, ļoti agresīvi.

aizņemts un uzdevumi spēlē būs pietiekami, spēlētājiem būs atjaunot no nulles kosmosa bāzi, izveidojot tajā viss - kontrole, dzīvības atbalstu, kas ir nepieciešams, lai ražotu dzīves un ražošanas resursiem, ir ļoti ierobežoti atklātā kosmosā. Mēs jau zinām, ka viens no svarīgākajiem resursiem, būs citi metāla kristāli. Spēle būs panākt konteinerus, taču tie nav atvērti bez speciālas atslēgas. Ir nepieciešams izveidot pētniecību un attīstību un ražošanu, lai veidotu savu floti un palielināt tās lielumu un uzlabotu veiktspēju visā spēlē.

Spēlēt spēli Star Trek Alien Zeme ir ne tikai iesaistīti ikdienas ekonomiskajā komponentā, spēlētāji gaida karstā starpzvaigžņu kaujās, jo ienaidnieki kontrolē mākslīgo intelektu, un spēlētāju, kas atrodas priekšā monitoru saviem datoriem. Spēlētāja mijiedarbība ietver ne tikai karu, kā daļu no frakcijas var veidot alianses, kopā, var uzvarēt pār spēcīgāko un visvairāk briesmīgs pretinieks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more