Grāmatzīmes

Star augstākā vara

Citi nosaukumi: Star augstākā vara

Attīstītājs Aeria spēles vienmēr ir bijusi slavena ar savu lielo garšu un spožas idejas. Jauna spēle Star Supremacy - klāt un cienīga apstiprinājums. Šis kosmosa stratēģiju. Pēc tradīcijas, vairāk vai mazāk nopietnu bērns slēpjas grafikas un atkarību spēle. Šis projekts jau ir reģistrēti vairāki miljoni cilvēku no visas pasaules, kā arī ņemot vērā to, ka reģistrēto lietotāju skaits pieaug, kaut kas šajā spēlē, jā ir atkarību!

Star Supremacy tiešsaistē ļaus jums justies kā īsts kosmosa mežzinis. Jums tagad ir, lai saņemtu izmantoti, lai peld kosmosa kuģiem un uzvedības cīņā ar citplanētiešiem. Spēle ir vairāki cilvēku rasēm, no kurām katrai ir savas īpašās spējas. Jūsu uzdevums - saglabāt mieru telpā, par kuru jums izsniedz ieročus un aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām kuģi. Katru cīņa ir pilnīgi jūsu rokās - jūs varat iedomāties visu iekšā un ārā, izvēloties vispiemērotāko un efektīvu stratēģiju. Ticiet man, skaits ienaidniekiem, kuri vēlas, lai pārbaudītu jums izturību, katru dienu pieaug, bet tāpēc, ka jums nav garām. Un, pateicoties īstenoti klasē un kompetenti izdodas saglabāt kaujas un cīņas būs vēl vieglāk, nekā tas varētu šķist no pirmā acu uzmetiena.

Ja šis tiešsaistes spēli, tad, protams, Star pārākumu reģistrāciju vienkārši jāsāk spēle. Kaut arī šī pārlūka spēle, kad jūs reģistrējaties, jums būs nepieciešams lejupielādēt un instalēt Unity Web Player, kuru var lejupielādēt tieši uz vietas Aeriya, un pēc uzstādīšanas, jūs varat viegli spēlēt tieši no jūsu mīļākie pārlūku. Lai gan šur un tur (vēl? ) Krievvalodīgo vadību, izprast spēle nav grūti ikvienam, kā arī reģistrācijas veidlapu. Viss kļūst skaidrs intuitīvu līmenī, labi, vārdnīcas un tulkotāju ārkārtas gadījumos nav atcelts, protams!

Lai sāktu reģistrāciju, jums ir nepieciešams uzklikšķināt uz "brīvu spēlēt» poga, kas atrodas apakšā spēles lapas.

Pēc tam Jūs redzēsiet veidlapu, kas ir jāaizpilda, un, lai sāktu spēlēt Star pārākumu. Uzmanīgi izlasiet visu padomiem un triku no sistēmas un, savukārt, aizpildīt veidlapas laukus (Jums būs nepieciešams ievadīt lietotājvārdu, paroli, e-pastu).

Katrs spēlētājs parakstījis, ja nepieciešams, tā vietā, aizpildot veidlapu, var izvēlēties autentifikāciju, izmantojot savu kontu tīklā Facebook, kas ievērojami paātrinātu šo procesu. Un, ja tu esi spēlējis pirms kādas spēles Aeria, tad reģistrācijas process jums visiem tiks samazināts līdz nekas, jūs varat iet saskaņā ar iepriekš reģistrētiem datiem.

Jūsu galaktika ir jau gaida tevi. Spēlēt spēli Star Supremacy interesanti, jo tas pastāvīgi jaunie uzdevumi un viesiem. Jāsagatavo pastāvīgi attīstīt un pilnveidot. Iegūt kontroli pār tirdzniecības ceļu, un jūs varat iegūt kontroli pār zvaigznēm! Un neaizmirstiet, ka, lai spēlēt bezmaksas Star pārākumu ikviens var! 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more