Grāmatzīmes

STARQUAKE

Citi nosaukumi: STARKVEYK

Online spēles StarQuake - masveidā multiplayer RPG kosmosa priekšmeti. Vēlaties, lai izpētītu Visumu un tās apdzīvo pasauli, lai izveidotu koloniju, piedalīties aizsardzības kaujās un, to darot, attīstīt savu raksturu? Laipni lūdzam StarQuake tiešsaistē. Veltījums spēli sākt, reģistrējot.

Pievienoties spēlē StarQuake nav nekas neparasts. Jums būs nepieciešams nākt klajā ar varoņa vārdu, ievadiet derīgu e-pasta adresi, paroli un verifikācijas kodu. Tad lasīt un pieņemt lietotāja līgumu un likumus Visumu StarQuake. Tagad noklikšķiniet uz "iekarot telpu" un šo reģistrāciju StarQuake pabeigts.

Tālāk uz norādīto e-pasta kontu, jums tiks nosūtīts datiem, un jūs varat pārliecināties, ka jūsu tiešsaistes reģistrācija StarQuake veiksmīga. Tālāk nodarbojas ar radīšanu raksturs. StarQuake online spēle nav sadalīšanu pēc rases un civilizācijas - jūs esat dzimis uz planētas Omega, izvēlēties savu iemiesojumu un saņemt garšu tu jau ieguvusi kosmosa kuģi, kas, piemēram, moduļi tiek uzstādīta uz to, vai kāda veida dzīvojamo vienību. Attiecībā uz ieroču, tā pieaugums Mall. Diapazons: lāzera, plazmas, raķešu, raktuves, un gravitācijas enerģijas ieroči. Lūk, par Omega stacijas, jūs varat saņemt atpūsties un pievienoto munīciju.

Jo ieroču un stiprināt to kosmosa spēlēt spēli online StarQuake jums būs nepieciešams citu moduļu

- Planētu - pētniecība, izejvielu ražošana, ražošanas iekārtas, pārstrādes iekārtas, uc uc Ar viņiem, jūs varat izvietot savu darbību uz vienošanās un koloniju infrastruktūras attīstību;

- Biomodule - īpašas piemaksas uz pamatīpašības savu raksturu.

StarQuake online spēle, kurā vērtēšanas sistēma ir vienkārša un skaidra ikvienam - pēc sekmīgas kursa, piešķir pieredzes punktus. Ar tiem jūs varat iegādāties moduļus, vai nopelnīt naudu (tiek pārdota citiem spēlētājiem). Ir arī sistēma rindās, paplašinot spēlētājiem virs 4 līmenī. Iegūt jaunu rangs ar viņu, un jūs saņemsiet taustāmus labumus - kopā seši nosaukumi un katra uzdevuma rada šādus 5, 10, 20 un 25 punktus, lai jūsu specifikācijām. Lai saņemtu nākamo rangu, jums būs nepieciešams, lai piedalītos tā dēvētajā cīņā-mērķi - pret citu spēlētāju, un ārpus darba vietās.

Play StarQuake - tā ir lieliska iespēja uzzināt par Visumu. Jūs sērfot galaktiku, saules sistēmas planētas, lai apmeklētu, kas pieder dažādiem klaniem, saņemt tos resursus iesaistīties būvniecībā un tās kolonijām. Pirms jūs spēlēt spēli online StarQuake lasīt "Atlas". Īsāk sakot, jūs atradīsiet, ka pastāv pavisam 11 planētām un to piecu veidu - ūdens un sauszemes, saldētas, gāzes un miris. Visbiežākais mērķis attīstībai, protams, Zemes Planet. Bagātība un minerālu resursiem, kā arī labvēlīgie dabas apstākļi (skābekļa klātbūtnē atmosfērā), padara to par ideālu vietu radīšanai koloniālo sistēmu.

Ņemot vērā iepriekš minēto, kāds varētu rasties iespaids, ka StarQuake spēlēt labāk tikai sacietējusi roleplayers, bet nesteigsies apliecināt jums - spēlēt pilna telpa "voynushki", šeit jums būs arī iespēja. Teritorijām, lai aizsargātu savas kolonijas vai kolonijas sava klana uzvara - tas ir, ja jūs varētu pilnībā izteikt prasmes un realizēt savu potenciālu, kā karavadonis.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more