Grāmatzīmes

Stardew ieleja

Citi nosaukumi:

Stardew Valley ferma ar dažiem RPG elementiem. Spēles grafika ir veidota klasiskā stilā ar pikseļiem. Spēlei ir lieliska mūzika. Varbūt kāds pat vēlas papildināt savu mūzikas bibliotēku ar dažām kompozīcijām. Izstrādātāji ir paredzējuši šo iespēju.

Vispirms jūs nokļūstat rakstzīmju redaktorā. Tur jūs varat izvēlēties dzimumu un izskatu, pēc kura jūs izdomājat vārdu un viss ir gatavs spēles sākšanai.

Viss sākas ar to, ka vectēvs atstāj jums vēstuli aizzīmogotā aploksnē un lūdz to atvērt, ja jūtaties ļoti slikti.

Galvenais varonis strādā par biroja ierēdni korporācijā, kuru viņš ienīst, Joja Call, un kādu dienu viņš kļūst bēdīgs tik garlaicīgas, bezpriecīgas dzīves dēļ. Šajā brīdī viņš atceras vēstuli. Izdrukājis to, viņš uzzina, ka vectēvs viņam atstājis zemes gabalu netālu no provinces pilsētas Stardew Valley.

Pēc tam jūs dodaties uz vietu un atrodat tur pamesto vectēva fermu. Visas ēkas ir sliktā stāvoklī un tām nepieciešams remonts. Tas ir jāsāk ar to remontu.

Tad, tuvāk iepazīstot vietējos iedzīvotājus, uzzināsiet, ka korporācija Joja ir ļoti kaitīga vietējiem uzņēmējiem, pārāk daudz samazinot sadzīves tehnikas cenas viņu veikalā. Bet, kā vēlāk sapratīsiet, viss nav tik vienkārši un korporācijai ir daudz viltīgu plānu.

Apmeklējiet pilsētiņā nopostīto rātsnamu un atrodiet tur dīvainas un nedaudz smieklīgas radības. Viņi saka, ka vēlas palīdzēt pilsētai atkal kļūt par plaukstošu vietu. Mēs iegūstam no tiem sēklas un dodamies uz savu saimniecību.

Spēlēt Stardew Valley būs aizraujoši un jautri.

Jūs gaida daudz dažādu aktivitāšu:

  • Makšķerēšana
  • Izpētiet apkārtni
  • Cīņa ar monstriem
  • Palīdziet vietējam muzejam palielināt kolekciju
  • Ražot pārtiku
  • nodarboties ar tirdzniecību
  • Rūdas raktuves
  • Izveidojiet dažādus priekšmetus
  • Uzlabot ēkas

Šis ir tikai īss saraksts, patiesībā spēlē ir vēl vairāk, daudzveidīga izklaide.

Papildus saimniecības attīstībai jums būs jāpalīdz atjaunot pilsētu un rātsnamu. Rātsnama remontam nepieciešami noteikti priekšmeti. Spēlei ir gadalaiku maiņa un dažādos periodos var audzēt tikai piemērotus augus. Ja prece, kas nepieciešama rātsnama remontam un paplašināšanai, nevar tikt izgatavota pašreizējā gada laikā, jums būs jāgaida, dažreiz diezgan ilgi. Bet tas vēl nav viss, līdz ar gadalaiku maiņu pat noķertās zivis ir pavisam citādas.

Viss neaprobežojas tikai ar banālu dārzkopību un ražošanu. Jums vajadzēs izpētīt saimniecības apkārtni. Monstru bari, jautru radījumu ienaidnieki no rātsnama, mēģinās atturēt jūs no tā. Dažreiz tās būs veselas cīņas, kurās jums ir jāiziet cauri ienaidnieku bariem, uzbrūkot visos virzienos.

Stardew Valley lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam tirgū vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt un palīdziet kādai provinces pilsētai sakaut korporāciju, kas mēģina noslaucīt šo brīnišķīgo vietu no zemes virsas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more