Grāmatzīmes

Zvaigžņu kari: vecā republika

Citi nosaukumi:

Star Wars: The Old Republic MMORPG spēle, kas iepriecinās Zvaigžņu karu Visuma fanus. Grafikas kvalitāte ir laba, taču tā ir atkarīga no aparatūras veiktspējas. Mūzika ir labi izvēlēta un atbilst vispārējam spēles stilam. Spēlē tu attīstīsi rakstura prasmes, izpētīsi pasauli un izpildīsi uzdevumus.

Hronoloģiski spēle notiek vairākus simtus gadu pirms notikumiem, kas tika rādīti pirmajās Zvaigžņu karu filmās.

Situ armija Dārta Malgusa vadībā iebrūk Koruskantā, izpostot lielu planētas daļu un Džedi templi. Pēc šiem notikumiem Senāts bija spiests parakstīt Koruskantas konvenciju, kas noveda pie Republikas likvidēšanas.

Padome notikušajā vainoja džedajus un pagrieza muguru ordenim, taču dižciltīgie džedi palika uzticīgi republikas ideāliem, neskatoties uz to. Tam sekoja aukstā kara periods starp impēriju un republiku.

Divpadsmit gadus pēc šiem notikumiem divi jauni padavani ierodas apmācībā uz planētas Tituss, kur ir apmetušies džedaju ordenis. Tikmēr kontrabandists un Republikas karavīrs nonāk nepatikšanās Ortmandelā. Karibanā ierodas divi situ akolīti, savukārt imperatora aģents un impērijas karavīrs mēģina bildināt hutus.

Šeit jums ir jāizvēlas varonis un sižets, kas noteiks, kas notiks tālāk.

Varat izvēlēties spēka gaišo vai tumšo pusi neatkarīgi no tā, kuru tēlu izvēlaties spēlēt.

Turklāt, pirms spēlēt Star Wars: The Old Republic, jums būs jāapmeklē varoņu redaktors, lai atlasītu varoņa rasi un izskatu.

Sacensību izvēle ir diezgan liela, bet bez abonementa ir pieejamas tikai trīs iespējas:

  • Cilvēks
  • Zobrak
  • Kiborga slepkava

Spēles sižets ir labs un ir atkarīgs no izvēlētā varoņa. Pat ja iziet sižetu līdz beigām, varat atsākt spēlēt ar citu varoni. Tā kā ir iespēja iziet pavisam citu ceļu un citu stāstu kampaņu, spēlē tās ir astoņas, un tās visas ir ļoti interesantas.

uzdevumus var izpildīt vienatnē vai kopā ar citiem spēlētājiem.

Spēlē ir daudz

planētu. Spēlei turpinoties, jūs varēsiet uzņemt ceļabiedrus. Katram no tiem ir sava vēsture un raksturs.

Cīņas sistēma nav pārāk sarežģīta, būs viegli saprast, kas ir kas, pat ja iepriekš neesat spēlējis līdzīgas spēles.

Daļa satura ir pieejama tikai abonējot, bet lielākoties tie ir dekorācijas, kas neietekmē spēles gaitu. Ir pieejams spēļu veikals pirkumu veikšanai.

Spēlei ir daudz tīkla režīmu. Sadarbības planētu reidi, spēlētāju savstarpējās cīņas un pat kosmosa kuģu sacīkstes.

Vadības saskarne ir ērta. Bet pat tad, ja jums nepatīk noklusējuma iestatījums, varat to mainīt pēc saviem ieskatiem.

Jums ir iespēja piedalīties astoņos aizraujošos stāstos, neko nemaksājot, jo spēle ir bezmaksas. Abonements atbloķēs nedaudz vairāk funkciju un satura, taču tas nav obligāts.

Star Wars: The Old Republic bez maksas lejupielādēt uz PC, jūs varat noklikšķināt uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli un iegremdējieties slavenajā Zvaigžņu karu Visumā tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more