Grāmatzīmes

Zvaigžņu karu Džedi: izdzīvotājs

Citi nosaukumi:

Star Wars Jedi: Survivor trešās personas asa sižeta spēle. Jūs varat spēlēt uz datora. Grafika lieliska, tēli iebalsoti profesionāli, mūzika izvēlēta pārējā Star Wars stilā.

Spēle tika izstrādāta sadarbībā ar Lucasfilm studiju, kas nozīmē, ka tiks ievēroti visi daudzu iemīļotā filmu un spēļu cikla noteikumi.

Sižets ir interesants, un, lai gan tas ir atsevišķs stāsts, bet jūs jau zināt galveno varoni, ja spēlējāt Star Wars Jedi: Fallen Order Šis ir viens no pēdējiem džedaju bruņiniekiem Kels Krists.

Izdzīvot un veiksmīgi izpildīt Kela misiju būs grūti. Spēles darbība norisinās tumšā laikmetā, kad galaktika gandrīz pilnībā atradās Situ tumšās kārtas kontrolē.

Galvenajam varonim ir daudz ko darīt:

  • Izpētiet jaunas planētas, meklējot noderīgus priekšmetus
  • Cīnies ar sastaptajiem ienaidniekiem un viņu priekšniekiem
  • Ieroču un aprīkojuma jaunināšana
  • Apgūstiet kaujas prasmes un attīstiet Force
  • meistarību
  • Piesaistiet jaunu draugu un paziņu atbalstu

Šis ir neliels darāmo darbu saraksts. Ar visiem uzdevumiem varat iepazīties, spēlējot Star Wars Jedi: Survivor.

Kelam būs jārīkojas pašā galaktikas malā, kur viņš bija spiests slēpties no visuresošās impērijas vajāšanas.

Šajās vietās viņu gaida jaunas neizpētītas planētas, uz kurām viņš satiks gan ienaidniekus, gan draugus.

Galvenajam varonim būs grūta misija. Viņam ir jānodrošina, lai mazā komanda, kas viņu pavada, nekaitētu imperatoru rīcībai. Turklāt Kals nedrīkst aizmirst par savu drošību. Tavs uzdevums ir izdzīvot un saglabāt zināšanas, kā arī Jedi bruņinieku ordeņa pamatus. Kādu dienu senais varoņu ordenis ar Spēku atkal atdzims un cīnīsies pret Ļaunuma impēriju.

Drosmīgs varonis savā ceļā satiek daudz ienaidnieku.

Tas būs:

  1. Kaujas droīdi
  2. Imperatoriskie klonu karavīri
  3. Vietējie noziedzības cīnītāji

Un pat Situ ordeņa tumšie bruņinieki.

Lai tiktu galā ar daudziem ienaidniekiem, jums būs jāizmanto visas pieejamās prasmes un spēks. Jo ilgāk spēlējat un gūstat panākumus, jo spēcīgākus pretiniekus jūs satiksit savā ceļā.

Kel Kristam jākļūst spēcīgākam, lai varētu uzvarēt visās cīņās. Cīņu laikā gūtā pieredze ļaus tēlam attīstīties un dos iespēju izvēlēties, kuras prasmes attīstīt.

Sarežģītos apstākļos varonis saskarsies ar grūtu izvēli, esiet uzmanīgs un neļaujiet viņam doties uz spēka tumšo pusi. Nedrīkst ļaut vienam no pēdējiem galaktikas varoņiem nolaisties ļaunprātībā un naidā.

Neliela draugu komanda atbalstīs Kelu grūtos brīžos un palīdzēs izvairīties no tumšās puses kārdinājumiem.

Star Wars Jedi: Survivor bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai apmeklējot izstrādātāju oficiālo vietni. Svētku izpārdošanas laikā spēli var iegādāties ar ievērojamu atlaidi.

Jūs droši vien jau esat iepazinies ar Zvaigžņu karu Visumu un zināt, ka nespēsiet pretoties šai spēlei, sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more