Grāmatzīmes

Star Wars Battlefront 2

Citi nosaukumi: Star Wars Battlefront 2

ilgi gaidītā Star Wars Battlefront 2 spēle.

Targeted trīs attīstības studijas no Zviedrijas, Kanādas un Anglijas pulcējās kopā, lai turpinātu Star Wars. Spēle Star Wars Battlefront 2 ir šāvēja ar spēju pārslēgties starp trešo un pirmo personu. Ir pieejami arī trīs režīmi:

  • Support
  • Multi-user
  • Cooperative

Piedalīties kosmosa cīņās var līdz 40 dalībniekiem. Xbox One un PlayStation IV draugi varēs pārvaldīt notikumus sadalītā ekrānā, un gūtā pieredze, balvas un balvas tiek pārnestas uz spēli tīklā. Bet, ja izvēlaties datoru, ņemiet vērā, ka šajā gadījumā dalīts ekrāns nav iespējams.

tēmu kampaņa.

Sākot spēlēt Star Wars Battlefront 2 spēli, jūs kļūsiet par dalībnieku 30 gadu ilgā pasākumā, kurā ir laika posms starp episko sešām un septītajām daļām. Viņi aizņem brīdi, kad imperators Šivs Palpatīns nomirst Endora cīņās un otrais nāves zvaigzne eksplodē. Tā kā notikumi galvenokārt nāk no imperatora puses, spēlētāji varēs novērot pirmās kārtas attīstību un tās turpmāko pretestību pretestībai.

Iden Versio vadošais varonis un "Inferno" komandieris mīl sapni par atriebību pret impērijas nemierniekiem. Lai gan viņa pati redzēja otrā nāves zvaigznes nāvi, tā nenojauca viņu, bet tikai sacietēja un sacietēja, deva apņēmību. Būdams uzticīgs Palpatīnei, viņa atceras savu pēdējo rīkojumu apspiest sacelšanos un ir apņēmusies saglabāt vārdu, kas dots tad. Viņas komandā tikai labākie cīnītāji, kuri ir gatavi bez nosacījumiem izpildīt jebkuru kārtību. Tas liek viņiem izlaist galaktiku, izsekojot impērijas ienaidniekus.

Ja lejupielādējat Star Wars Battlefront 2, jūs kļūsiet par aizraujošu kosmosa piedzīvojumu dalībnieku un varēsiet darboties slavenu varoņu vārdā. Piemēram, kad darbība notiek uz vietas, un cīņā piedalās aptuveni 40 cilvēki, ir iespēja spēlēt Kylo Ren vai Skywalker, Yoda, Ray, Darth Maul un citas slavenās personības.

Kad sākāt spēlēt Star Wars Battlefront 2, jūs redzēsiet, ka gabals aptver trīs pagaidu laikmetus, kas atšķir šo spēli no iepriekšējās. Parasti katra laikmeta varoņi mijiedarbojas tikai tām piešķirto limitu robežās, bet ir izņēmumi. Dažos gadījumos, lai veiktu izšķirošas darbības, dažāda laika rakstzīmes var izpildīt. Vietām, kurās cīnās, ir arī jāzina spēlētāji. Tie ir Hote, Yavin, Teed, Starkiller bāze, Mos-Eisley un citas leģendārās vietas.

.Nozīmīgi labāks, salīdzinot ar iepriekšējo rotaļlietu, bija sistēma, kurā sūkņi un vairāk šķelšanās tika sadalīti klasēs.

  • Bultiņas ir efektīvas vidējos attālumos. Palīdz smagākiem cīnītājiem pārvarēt ienaidnieka nometni.
  • Smagie cīnītāji aizstāv aizstāvību, paužot paši sevi.
  • virsnieki palielina savas grupas kaujas īpašības.
  • Speciālisti aizsardzības ekspertu vidū, kas organizē ienaidniekus ienaidniekiem.

Pumping nesaglabā nekādus pārsteigumus, un pieredzējuši spēlētāji ātri noskaidros, kas ir. Faktiski, attīstot un iegādājoties progresīvākus ieročus un aprīkojumu, būs jāveic dažādi uzdevumi, jāpiedalās cīņās utt. d.

tehnika Star Wars Battlefront 2 nodrošina gan zemi, gan gaisu. Iet uz zvaigznēm, vadīs nelielus maršrutus un kosmosa kuģus, piemēram, T-65 Crusader un Millennium Falcon. Elastīga iestatījumu sistēma ļauj izveidot ne tikai unikālus cīnītājus, bet arī cīnītājus. Jo vairāk pieredzējušu savu raksturu, jo rūpīgāk viņš sūknē, un jo labāks ir viņa kuģis, jo lielāka iespēja uzvarēt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more