Grāmatzīmes

Star Trek flotes komanda

Citi nosaukumi:

Star Trek Fleet Command kosmosa stratēģija mobilajām platformām. Spēlē varēs redzēt skaistu grafiku un baudīt mūzikas skanējumu, kas ir ļoti līdzīgs tai, kas dzirdama Star Trek filmu ciklā.

Spēlē jums jākļūst par kosmosa stacijas vadītāju un jāizpēta kosmosa plašumi.

Šeit jūs atradīsiet patiesi milzīgu Visumu ar daudzām planētām, no kurām katra virsma ir pilna ar daudziem noslēpumiem.

Lai izpētītu plašos spēļu pasaules plašumus, jums būs nepieciešami daudz resursu. Izveidojiet kosmosa staciju ar spēcīgu ekonomiku. Iesaistieties tirdzniecībā un ieguvē uz jūsu kontrolē esošajām planētām.

Hronoloģiski jāspēlē grūtā brīdī. Galaktika atrodas uz liela kara sliekšņa starp klingoniem, romulāniem un federāciju.

Kauju laikā izmantojiet taktiku un stratēģiju, taču neaizmirstiet par diplomātiju.

Tērzējiet tiešsaistē ar spēlētājiem no visattālākajiem pasaules nostūriem. Atrodiet jaunus draugus, izveidojiet alianses. Vai arī sacensties par čempionātu ar konkurentiem.

Jūs varēsit savā vadībā savervēt leģendārus varoņus no Star Trek Visuma.

Diks jūsu vadībā:

  • Spock
  • Nero
  • Džeimss T. Kirks

un daudz ko citu. Katram no šiem varoņiem ir unikālas spējas, kuras jūs varat attīstīt vēl vairāk, pieaugot viņu pieredzei un līmenim.

Izveidojiet neticamus visu rasu kosmosa kuģus. Starship Enterprise, Romulan Warbird un Klingon Bird of Prey.

Izveidojiet jaudīgu kosmosa floti savā vadībā. Pārņemiet kontroli pār jaunām sistēmām.

Palīdziet vietējiem planētu iedzīvotājiem. Iznīcini pirātus un kontrabandistus. Saskaņojiet karojošās ciltis.

Pabeidziet simtiem interesantu uzdevumu un uzdevumu. Katrs uzdevums atklās tev kādu fantastisku stāstu un ļaus tikt pie vērtīgām balvām un pieredzes.

Apgūstiet jaunas tehnoloģijas un uzlabojiet tās, kas jums jau ir pieejamas. Uzlabojiet ieročus, zinātnisko aprīkojumu un savu kuģu aizsardzību.

Ieskatieties visnoslēpumainākajos kosmosa stūros, kur pirms jums nekad nav bijusi neviena civilizācija. Atrodi tur neparastas dzīvības formas un izpēti tās.

Piedalieties karā un pārņemiet kontroli pār daudzām pasaulēm, lai nestu tām mieru un labklājību.

Pārbūvējiet un attīstiet savu bāzi. Nostipriniet savu aizsardzību, jo jo labāk veicas jūsu biznesam, jo lielāka iespēja, ka ienaidnieki var jums uzbrukt.

Jums regulāri jāspēlē Star Trek Fleet Command, ja vēlaties iekarot Star Trek galaktikas plašumus. Katru dienu piesakieties spēlē vismaz uz dažām minūtēm, veiciet ikdienas uzdevumus un iegūstiet vērtīgas balvas.

Piedalieties pasākumos, kas veltīti sezonas brīvdienām, un iegūstiet unikālas lietas un kuģus, kurus nevarat saņemt citā laikā.

Spēle nav pamesta un tiek pastāvīgi atjaunināta, pievienojot vēl interesantākus uzdevumus un uzdevumus.

Ja vēlaties izteikt pateicību izstrādātājiem, varat atstāt atsauksmi par spēli vai veikt pirkumus spēļu veikalā par reālu naudu. Piedāvājumi veikalā tiek regulāri atjaunināti, un bieži vien tur var iegādāties ļoti vērtīgus resursus diezgan lēti, daudz kas ir pieejams iegādei par spēles valūtu.

Star Trek Fleet Command bezmaksas lejupielāde operētājsistēmā Android, varat sekot saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un pievienojieties plašās telpas pētnieku komandai Star Trek visumā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more