Grāmatzīmes

Stalker Online

Citi nosaukumi: Stalker tiešsaistē

Visbeidzot, tur bija kāds tika gaidīts ar visiem faniem slavenā sērijas spēles S. R. Daudz ir runāts un retold par to, kā tas izskatās no spēles Stalker tiešsaistē dažādiem tiešsaistes forumos. Visi liela armija tiešsaistes Gamers NVS gaidīts brīdis, kad pats tiešsaistes spēli Stalker iepriecinās tos ar savu triumfa izeju uz plašumos internetā.

Un, lūk, uzņēmums programmētāji no Jekaterinburgas Cybertime sistēmas savākta drosmi, un mēģina uzņemt vēlmes faniem sērijas, ir veikusi šo ilgi gaidīto mēģinājumu un parādīja mums vajadzētu izskatīties tiešsaistes spēli Stalker. Apsveicam dārgie spēlētāji! Tagad jūs varat spēlēt online stalker!

Tiem, kas nezina. Visas spēles šajā sērijā S. R. pamatā ir maksimāla reālisma simulācija dzīves Černobiļas aizlieguma zonā. Un tuvākajā nākotnē, alternatīva, kurā AES radās jaudīgāku starojumu. Tas, protams, ietekmēja vidi zonā. Sāka parādīties dažādas anomālijas, artifacts, uc § Tas ir pētījums par šo parādību un rīkoties ar stalkers - vientuļniekiem Zone. Par vienu no tiem, un jums ir spēlēt spēli online stalker.

Jo Stalker tiešsaistē, ir spēlēt, sākot spēli failu no sava datora. Jūs varat lejupielādēt spēli galvenajā vietā spēli.
1. Tā kā "Lejupielādēt spēli", pēc tam izvēlēties vienu no saitēm, lai lejupielādētu.
2. Ja arhīvs spēli ielādēt datorā, ekstrakts failus tajā.
3. Izmantojot unzip failu viegli uzstādīt, un jūs varat spēlēt spēles tiešsaistē stalker.
Tad uz spēli vietā, jums ir jānodod Stalker reģistrāciju.
1. Vispirms jums ir jāpiekrīt noteikumiem foruma Stalker-Online,
2. Tad ievadiet savu lietotāja vārdu (nosaukumu, ar kuru Jūs uzzināsiet šajā spēlē, un mājas lapā)
3. E-pasta adrese
4. Paroles apstiprinājums
5. Izvēlieties valodu, jums ir ērti spēlēt, laika joslu.
6. Aizpildīt vienkāršu pārbaudi, ka reģistrācija Stalker pārvieto dzīvu personu, un nevis bot.

Play Stalker Online jūs saņemsiet tikai tad, ja jūsu dators atbilst šīm minimālajām sistēmas prasībām:
Minimālās sistēmas prasības:
Video: NVIDIA GeForce 8600, ATI X1600 ar SM3. 0, ar vismaz 256MB atmiņas
RAM: 2Gb
Procesors: 1800 MHz
OS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32/64bit)
Sistēma: Jaunākais DirectX 9. 0C. NET Framework 3.

Pārbaudot spēli pirms Stalker paver plašu Visumu saglabājot svīta cīņa par izdzīvošanu, kas aizliegtajā zonā Černobiļas AES. Stalker online ir pašlaik beta. Tas nozīmē, ka nākotnē, jums vajadzētu sagaidīt tikai jaunus uzlabojumus spēļu izstrādātājiem.

Stalker online spēle, kas lielāko daļu laika dota, lai veiktu visu veidu uzdevumus un viesiem. Sākumā tie var likties pārāk vienkāršs, bet ar pieredzes uzkrāšana jūsu stalker kļūs stiprāka un saņemt uzdevumus, kas vērsti, piemēram, padziļinātu pētījumu par anomāliju zonā. Par visu uzdevumu izpildes jūs saņemsiet pieredzi, kas iet uz attīstības pazīmēm jūsu stalker. Spēle nav skaidri definēta rakstura nodarbības, jo jūs pats esat brīvi izvēlēties lomu, kas jums patika.

Viss online spēles Stalker veidota uz demokrātiskiem principiem, kur katrs spēlētājs forums spēles tiesības publicēt savu viedokli un ierosinājumus par savu mīļāko spēli, lai padarītu to vēl labāk. Kļūt jaunpienācējs starp stalkers. Jūs varat izvēlēties sev likteni algotņu vai iet kā askētisms, un varbūt jums būtu interesanti, lai atšķetināt noslēpumu zonā. Opcijas virzītos aizraujošu pasaules Stalker tiešsaistē, jums ir daudz, un katrs no tiem dod patiesu emociju.
Stalker online spēles ir gaida jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more