Grāmatzīmes

STALKER: Clear Sky

Citi nosaukumi: STALKER: Clear Sky

Spēle STALKER: Clear Sky - fantastisks multiplayer lomu spēlē spēli žanrā, pirmās personas šāvēja, kas ir oficiālā daļa prequel sauc S. : Shadow of Chernobyl. Kā pirmo daļu un prequel ar PĢS Game World attīstīta. Stalker Clear Sky spēli rāda notikumus, kas notika gadu pirms šiem incidentiem, kas ir zināms no oficiālās daļas no zemes gabala. Uz centru zonā pārāk tuvu grupai, stalkers. Notiek negaidīti vardarbīgu izvirdums, pēc kura maina visu teritoriju. Daudzi no karavīriem, kuri atrodas vietās anomālijas nomira. Drīz konflikti starp frakcijām, galu galā aug par īstu kara teritorijā un lauka artefaktiem. Varonis - algotņu nosaukts Scar. Viņš izdzīvoja vairāk emisijas, bet visi viņa komandas locekļi tika nogalināti. Pārstāvji slepenā grupas "Clean Sky" slikts cilvēks atrodas uz dzelzceļa ziemeļos ar purviem un aizvests uz to bāzes. Tas ir šeit, ka Scar oklemalsya un tad sāka sadarboties ar saviem glābējiem. Kas notiek tālāk, jūs varat uzzināt, sāk spēlēt Stalker Clear Sky.

Nozvejotas fantāziju pasaulē, jums būs iespēja izvēlēties kursu rīcību. Jūs varat kļūt par apkārtējiem cilvēkiem, vai aktīvs dalībnieks, kas notiek apkārt. Neatkarīgi no jūsu darbības pasaule ir vienmēr bagāta ar dažādiem notikumiem. Ar katru soli jūs sagaida jaunus pārsteigumus. Piemēram, nākamajā savukārt var konfigurēt draudzīgā grupā stalkers vai den bīstamām monstriem, slazdā, no kura tas ir praktiski neiespējami, lai saņemtu vai vērtīgu trofeju. Un, lai īstenotu šādu neaizmirstamu ceļojumu, jums vienkārši nepieciešams, lai lejupielādētu Stalker Clear Sky. Inovatīva sistēma dzīvē simulācijas spēle kontrolē visas rakstzīmes un notikumiem zonā. Tāpēc, pasaule ir ļoti dzīva un veikls. Dinamika spēle piebilst un mainīt dienas laikā. Patiešām, dienā vai naktī uz ielas ir atkarīgs no daudzām lietām. Mēs dodam nelielu piemēru. Tumsā, daudzi dzīvnieki redzēt labāk, jums nav pateikt personai, kurai tumsā ir jābūt vēl uzmanīgiem. Varbūt naktī nav vērts atspiedies out patversmes? Kopumā visu laiku, un jums ir nepieciešams, lai uzzinātu, lai saprastu to. Aptuveni tūkstotis stalkers veiksmīgi izdzīvot šajā pasaulē. Tie veic izpēti, ja nepieciešams, slēgt kaujas, veikt tirdzniecības darījumus, sazināties vienam ar otru, un neaizmirstiet par pārējo. Jūs varat kļūt par vienu no tiem, un dzīvot dzīvesveidu, ka lielākā daļa dod priekšroku. Par laimi, rīcības brīvība, kas spēlē to atļauj.

Lai iznākt neievainots no cīņas, jums ir rūpēties par uzticamu rīku. Stalker Clear Sky ieroči ir diezgan dažādi, turklāt maz lietas, piemēram, trokšņu slāpētāja, granātmetēju, snaiperis jomu ievērojot uzlabošanu. Pieejama izmantošanai un citas papildu preces: aizsargapģērbu, pirmās palīdzības komplekti, detektori, pārsēji, aizsardzība no radiācijas. Tiklīdz jūs lejupielādēt video Stalker Clear Sky, var nekavējoties rīkoties un galu galā panākt bagātību un slavu, un, par spīti visām gaidāmajām grūtībām.

Prequel spēj iepriecināt lietotāju ar daudzām funkcijām, kas jūs maldina. Dzīve nestāv uz vietas, un līdz ar to mainās un mīļākie izklaides. Pamēģini - jums nebūs žēl!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more