Grāmatzīmes

Splinter Cell: melnais saraksts

Citi nosaukumi: Splinter Cell: melnais saraksts

Spēlēt Splinter Cell: melnais - ir jauns projekts, kas tika izveidota ar uzņēmumu - Ubisoft Montreal, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Toronto. Šīs spēles izdevējs, kas iesniegts ne mazāk labi pazīstams uzņēmums - Ubisoft Entertainment. Spēle tika izveidota un izlaists 2013 gadā. Tas nozīmē, ka divi tūkstoši trīspadsmitais gads daudzām spēlēm neticami nozīmīgs gads. Ir vērts atzīmēt, ka 2013, gadā izrādījās daudz spēles, bet tas - bija populārākais! Šī spēle varētu piesaistīt uzmanību lielu skaitu spēlētāju no visas pasaules. Splinter Cell: melnais pc ļoti interesanta spēle. Parasti uzreiz pēc tam, kad spēlētājs nonāk spēli, viņš uzreiz saprot, ka izstrādātāji darīja to labāko! Neticami summa datoru kompānijām, izstrādātāji cenšas radīt šedevru, bet ne vienmēr šie mēģinājumi ir vainagojušies ar panākumiem. Un uzņēmumi Montreal, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Toronto - izrādījās, lai radītu spēli, kas kļuvusi gan jaunu un interesantu, un aizraujoša, un neaizmirstamu! Tas ir neticami darbs tiek darīts ar izstrādātājiem - ir vērts slavēt!

Droši vien ikviens vēlas sevi - in Splinter Cell: melnais kā spēlēt? Bet mēs, protams, pateiks, īsi, cik un ko jums būs aizņemts spēles laikā.

Tiklīdz sākat procesu spēli, pirmā lieta, pēc sākuma spēli Splinter Cell: melnais saraksts - jūs uzreiz redzēt nedaudz promo video. Šajā video jūs redzēsiet, kā villains mēģināt uzbrukt Amerikas Savienotās Valstis, lai izveidotu šo savādo, kaut ko ļoti briesmīgu. Veikt visus iedzīvotājus šajā valstī mesties ceļos. Iebiedēt tos. Par šo briesmīgi ļaundari sāka gatavoties nāvējoši uzbrukumi. Jūsu pretinieki sākuši nojaukt bāzi ASV vēstniecības. Tavs uzdevums ir izglābt milzīgu valsti! Jums ir nepieciešams, lai novērstu teroristu uzbrukumus, lai asinis miermīlīgu un nevainīgu pilsoņu - neizdala! Lai cilvēki varētu droši staigāt uz Amerikas zemes, un nav jābaidās. Spēles laikā jūs redzēsiet pazīstams ar jums, Sam. Patiesībā, viņš bija pensijā, bet tomēr, viņš ir šeit. Pats galvenais - viņš nav zaudējis kaujas prasmes, kas jums parādīs īsu apmācību misiju.

Ticiet man, jums noteikti nepieciešams lejupielādēt Splinter Cell: melnajā sarakstā. Tas ir neticami aizraujošs projekts. Mēs aicinām jūs, pirms jūs iesaistīties procesu lejupielādēt spēles internetā, lai redzētu, Splinter Cell: melnais video. Apskatīt dažādas demonstrācijas video, lai palīdzētu jums baudīt visu, ko varam piedāvāt jums spēli. Paskatās pamata misijā, ar dažiem pirmajiem soļiem spēlē. Tā tiks uzkāpa un informatīvi! Ja paskatās promos, jūs varat doties tieši lejupielādēt spēli. Pārbaudiet Spēle oficiālajā mājas lapā - (http://splintercell. UBI. com / melnais saraksts / lv / home /), pirms lejupielādes pārbaudi - Splinter Cell: Bloķē sistēmas prasības, ja jūsu dators atbilst šīm prasībām, tad jūs varat sākt mierīgi šūpoles spēli.

Mēs iesakām pārbaudīt lejupielādēto failu vīrusu. Tas nodrošinās drošību jūsu datoru un pārbaudīt sevi neņem milzīgu laiku. Tas ir ļoti svarīgi, lai pirms esat unzipped failu. Kad jūs redzat, ka fails ir "tīrs", jūs varat droši instalēt spēli savā datorā un baudīt spēli dimensiju!

Vēlam veiksmi! Jums ir visu nepieciešamo darbu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more