Grāmatzīmes

Spirālveida Knights

Citi nosaukumi: Spirālveida Knights

Spiral Knights - multiplayer online lomu spēlē spēli. Apvieno dažādu žanru. Izveidots mīlētājiem piedzīvojumu braucienu pa kartē neatzīmēts pasaulēm. Jūs uzzināsiet, Clockworks planētu un cīnīties tās iedzīvotājiem. Spirālveida Knights spēle var likties diezgan vienkārši, bet tomēr nākotnē, jūs sajutīsiet visu savu valdzinājumu.

Kas būtu ātri pārvietoties, lai spēle vērts sākt, lai izveidotu savu kontu spēlē. Spirālveida Knights Kas jūs dalīties otrreiz. Tikai pareizi norādīt nepieciešamos datus:

  • Ievadiet savu e-pasta adresi;
  • Izgudrot un pierakstīt savu paroli, kas sastāv no ne mazāk kā seši rakstzīmes.

Un var nekavējoties sākt spēlēt spēli Spirālveida Knights. Šeit ir agrīnā stadijā jūs nākt klajā ar nosaukumu savu raksturu, vai arī varat izmantot izlases izvēli nosaukuma interneta programmas. Un pēc tam izveidot raksturs - viņa aizsegā, no piedāvātajiem četriem variantiem. Jūs izvēlaties sākotnējo aprīkojumu, un starp citu, ja jūsu raksturs pats par sevi jau ir zobens, vairogs un pistoli. Joprojām ir nepieciešams, lai lemtu par to krāsu, kas nākotnē vairs nevar mainīt. Šajā posmā jums ir piešķirts ar savu raksturu.

Tagad sākas. Kartē neatzīmēts planētu - Clockworks, jums negaidīti crash jūsu kuģa. Un jūs ar saviem trim pavadoņiem, kā jūs izlemt izvedyvat teritorijā. Jums atrast sev pilsētā Haven. Šeit ir neticami. Pasaule ir tik fantastiski, ka mainās nepārtraukti piegādā.

Spiral Knights spēlēt ar to, kā jūs varat kopā ģildes, kas sastāv no četrām personām, un cīnīties vienatnē.

Viss jūsu iekārtas un nepieciešamos priekšmetus visā spēlē, jums ir iespēja pārdot izsolē, vai vienkārši nopirkt. Bet tad ir ideāls risinājums nopelnot

  • Izsoles un resursiem
  • Žetoni;
  • Kraft;
  • Recipes
  • Tālākpārdošanas.

Izsoles un resursi - spēja pārdot savus esošos resursus izsolē, bet izsekot visvairāk gaitas un dārgos resursus.

Žetoni - kā papildu ienākumus. Katrā līmenī, būs pamet lādes.

Kraft - pārdodot lietas mēslot cenas.

Receptes - tirdzniecība iepriekš iegādājās par lētu receptēm.

Tālākpārdošana - beidzoties izsolē - lai maksātu par savu produktu un pārdot to.

Kopumā, tas ir nepieciešams, lai apgāzties šādu krāpšanu un uzlabot savu aprīkojumu.

Spiral Knights tiešsaistes spēli, ko izstrādājusi cartoony grafikas, piemēram, vienkāršu, bet diezgan augsta kvalitāte. Tātad jums nav drosmi, šīs spēles sniedz daudz jautrības un uztraukums. Spēle ir diezgan interesants, šāda pārpilnība masu cīņas nav izpildīti visur.

Iespēja spēlēt spēli Spiral Knights par brīvu, ražotāji automātiski palielināt savu loku faniem, un tas piesaistīja citus spēlētājus.

Šajā aizraujošajā pasaulē, un ikviens var samazināties, bet turēt uz to diezgan nav viegli. Bet tas ir vērts izmēģināt savu roku! Nākamais, pasaulē nezināmo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more