Grāmatzīmes

Zirnekļcilvēks: Mailzs Moralss

Citi nosaukumi:

Spider-Man Miles Morales ir vēl viena spēle, kuras pamatā ir Zirnekļcilvēka komiksi. Spēlē jūs redzēsit augstākā līmeņa grafiku. Balss atveidu veic profesionāli aktieri, un mūzika rada atmosfēru.

Spēles galvenā varoņa vārds ir Mailzs Moralss, tieši viņu Pīters Pārkers izvēlējās par savu pēcteci. Kad pār New York Marvel draud briesmas, nav ko zaudēt ne minūti, jums ir jāuzvelk Zirnekļcilvēka kostīms un jāglābj pilsēta un tās iedzīvotāji no ļaunuma spēkiem.

Pirms varat spēlēt Spider-Man Miles Morales, jums būs jāiziet neliela apmācība, taču tas neaizņems ilgu laiku. Mailsam būs grūtāk, viņam jau spēles laikā būs jāapgūst jaunas iespējas.

Lai efektīvāk cīnītos ar ļaunumu, viņam jāiemācās:

  • Izveidojiet indīgus bioloģiskus sprādzienus, kas var viegli atspējot pat vairākus ienaidniekus vienlaikus
  • Iemācieties izmantot maskēšanos, kas padara to gandrīz neredzamu
  • Efektīvi izmantojiet sīkrīkus, lai iegūtu jaunāko informāciju

Turklāt ir nepieciešams apvienot akrobātiku ar tīklu izmantošanu. Liela daļa no šī arsenāla pat nebija pieejama viņa mentoram, taču talantīgi un centīgi skolēni laika gaitā vienmēr pārspēj skolotāju.

Varoņa ienaidnieki spēlē būs zemiska enerģijas korporācija un vesela ļaundaru armija, kas aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. Ielas kļūs par kaujas lauku, un kaujas gaitā daudziem būs jāupurējas uzvaras vārdā.

Pārvietošanās pa pilsētu ir kā parkour, taču patiesībā tīmekļa izmantošana padara vajāšanu vēl iespaidīgāku.

Ziemas Ņujorka izskatās skaisti, un jums būs iespēja apbrīnot sniegotās ielas un ēku fasādes. Mails nesen ir pārcēlies uz šo pilsētu, un viņam viss ir jauns. Planētas lielākajā pilsētā nav viegli justies kā mājās. Pamazām cīņas gaitā katra iela kļūs pazīstama varonim, un viņš beidzot atradīs jaunas mājas.

Cīņas sistēma nav pārāk sarežģīta. Ir daudz triku un prasmju, taču, pateicoties pārdomātai vadībai, jums nebūs grūti izdomāt visu šo arsenālu.

Kad iegūstat pieredzi, neaizmirstiet uzlabot sava varoņa statistiku. Tas atvieglos jums virzību. Ienaidnieki kļūs stiprāki un izgudrojošāki, un to skaits liks jums pielikt visus spēkus, lai tos uzvarētu.

Miles šajā ceļojumā nebūs viens, laika gaitā viņam būs daudz draugu, kuri viņam palīdzēs visos iespējamos veidos. Bet, protams, varonim būs jāveic visgrūtākie un bīstamākie uzdevumi vienam.

Spēle noteikti patiks visiem Marvel Visuma faniem. Viņa izskatās kā izkāpusi no komiksu grāmatas lappusēm. Bet pat tad, ja kāda brīnuma dēļ jūs neesat pazīstams ar šo fantastisko pasauli. Joprojām ir vērts mēģināt spēlēt, visticamāk, ka jums patiks, stāsts ir interesants, un spēles raksturs ir simpātisks.

Zirnekļcilvēka Miles Morales lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un ļaujiet Pīteram Pārkeram lepoties ar savu pēcteci!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more