Grāmatzīmes

SpellForce

Citi nosaukumi:

SpellForce ir pirmā spēle uz gājieniem balstītu stratēģiju ciklā, ko varat spēlēt datorā. Spēle izlaista jau sen, grafika klasiska, pikseļota, kā jau visur tajos gados. Tas spēli nemaz nesabojā, taču šo daļu vispirms var ieteikt SpellForce visuma cienītājiem un uz gājieniem balstītu stratēģiju cienītājiem. Muzikālais pavadījums un balss spēle noteikti patiks klasisko spēļu cienītājiem.

Pirms jums ir darbības spēle, kurā notiek fantāzijas pasaule, kurā dzīvo vairākas rases.

Izvēlieties, kuru spēlēt kā:

  • Cilvēki
  • Elfi
  • Troļļi
  • Pērkoni
  • Orcs
  • Daudziem spēlētājiem pazīstami tumšie elfi vārdā Drow

Starp visu uzskaitīto tautu pārstāvjiem ir maģiski apdāvināti pārstāvji. Vienā no paaudzēm parādījās 13 burvji ar neticamu spēku. Šie burvji izveidoja aliansi ar nosaukumu Aplis.

Apļa izveides mērķis bija atjaunot taisnīgumu un izbeigt nemierus uz zemes. Bija plānots to īstenot, veicot rituālu Aicināšana, taču tas nekad netika īstenots.

Spēka kāre, kas pārņēma vairākus varenos burvjus, sašķēla aliansi un izraisīja asiņainus karus visā pasaku pasaulē.

Kad cietzeme sadalījās, vecākais apļa mags vārdā Roens savienoja iegūtās salas ar maģiskiem portāliem. Lielākā daļa burvju, kas bija arodbiedrībā, nomira. Pārējie sāka katru savu aicinājuma rituālu, cerot pakļaut burvju liesmu, galveno spēka avotu burvju pasaulē. Vai kādam tas izdosies, to uzzināsiet spēlējot SpellForce!

Spēles sākumā jūsu spēki nebūs lieli. Lai kļūtu stiprāks, ir smagi jāstrādā.

  1. Paplašiniet un uzlabojiet savu burvju torni
  2. Pārņemiet kontroli pār zemēm ap
  3. Pakļaujiet kontinenta spēcīgākos karotājus, uzvarot tos
  4. Apgūstiet jaunas burvestības un izveidojiet burvju spēku

Pabeidzot šos priekšmetus, jūsu varonis pakāpeniski kļūs par spēcīgāko burvi un ļaus jums iegūt burvju liesmas spēku.

To nav iespējams izdarīt vienatnē, izveidot armiju, kas sastāv no spēcīgākajiem karotājiem, un nosūtīt to meklēt artefaktus un burvju priekšmetus. Spēcīgāko karotāju dvēseles ir ieliktas rūnās, savācot vairāk rūnakmeņu iegūsi neuzvaramu armiju. Ceļojuma laikā uzveiciet sastaptos ienaidniekus un iegūstiet kontroli pār viņu zemēm un armijām.

Izvēlieties attīstības ceļu un padariet savu armiju vispiemērotāko savam spēles stilam.

Aprīkojiet savus karotājus ar labākajiem ieročiem un bruņām. Uzlabojiet savu grimuāru ar jaunām jaudīgām burvestībām.

Viss spēles laukums ir sadalīts sešstūra šūnās, vienā kustībā katra komanda spēj pārvarēt noteiktu attālumu. Gājieni tiek veikti pēc kārtas ar pretiniekiem.

Jo vairāk zemes jūs kontrolējat, jo vairāk jums ir maģisks spēks. Spēku var palielināt, izmantojot artefaktus, kas iegūti klejojumos.

SpellForce bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli izstrādātāja vietnē vai Steam portālā. Gadu gaitā cena ir ievērojami kritusies un tagad tā ir ļoti maza naudas summa.

Sāciet spēlēt tagad, lai ieviestu kārtību maģiskajā pasaulē un iekarotu burvju liesmu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more