Grāmatzīmes

SpellForce: Eo iekarošana

Citi nosaukumi:

SpellForce Conquest of Eo ir uz gājieniem balstīta stratēģija, kas turpina slaveno spēļu sēriju. Laba grafika šāda žanra spēlēs nekad nav bijusi obligāta, taču šeit viss ir kārtībā. Spēļu vienības un ēkas ir detalizētas, pasaule izskatās skaista. Balss aktierspēle tiek veikta kvalitatīvi sērijas iepriekšējo spēļu stilā.

Šajā stāsta daļā galvenais varonis no sava priekšgājēja manto mantiju un maģisku torni.

Pirms kļūstat pietiekami varens, lai pakļautu visas apkārtējās zemes, jums jāpievērš uzmanība daudzām lietām:

  • Apgūstiet burvestības, lai palīdzētu jums uzvarēt kaujas laukā
  • Sakauj lielos karavadoņus, lai viņi tev kalpotu
  • Izpētiet apkārtnes un raktuvju resursus
  • Nosūtiet armijas, lai iekarotu kaimiņu karaļvalstis

Kā tas parasti notiek, izlasot aprakstu, šķiet, ka spēle ir ārkārtīgi vienkārša, taču patiesībā fragments prasīs būt gudram un plānot savus nākamos soļus.

Jums jākļūst par cienīgu pēcteci un jāturpina kampaņa, lai atbrīvotu neizsmeļamas maģijas avotu, ko sauc par Arkuliesmu.

Lai sasniegtu mērķi, nepieciešams paplašināt kontrolējamās teritorijas. Visur jūsu zemēs ir mazas maģisku liesmu kabatas, izmantojiet tās, lai paplašinātu pieejamo burvestību arsenālu un burvju spēku.

Sūtiet komandas visos virzienos, lai atrastu burvju artefaktus, unikālus ieročus un bruņas saviem karotājiem.

Šie jaudīgie priekšmeti atvieglos jūsu misiju.

Spēles vadīklas ir diezgan vienkāršas. Cīņas laikā un, pārvietojoties pa karti, jūs pārmaiņus ar ienaidnieku. Ja jums jau ir pieredze uz gājieniem balstītās stratēģijās, to būs viegli izdomāt. Ja esat iesācējs, tad neliela apmācība palīdzēs jums apgūt vadīklas, kuras ir vērts iziet, pirms sākat spēlēt SpellForce Conquest of Eo.

Katra no vienībām vai karavīriem spēj virzīt uz priekšu noteiktu skaitu sešstūra šūnu vienā kustībā. Ērtības labad šis attālums tiks izcelts. Vienības nobrauktais attālums ir atkarīgs no daudziem faktoriem.

  1. Apvidus veids
  2. Cik attīstītas ir kustību prasmes
  3. Speciālā aprīkojuma pieejamība

Dažreiz tas, cik tālu vienība var aiziet vienā pagriezienā, var ietekmēt kaujas iznākumu.

Visi karotāji saņem pieredzi par piedalīšanos kaujās. Uzkrātā pieredze dod iespēju palielināt cīnītāja spēkus, apgūstot jaunas prasmes vai uzlabojot vecās. Jūs izvēlaties, kādas prasmes ir nepieciešamas jūsu karotājiem, un pielāgojat tās savam individuālajam spēles stilam.

Katrs izspēles nedaudz atšķiras no iepriekšējiem. Lai gan kampaņu var atkārtot, apmetņu, ienaidnieku un noderīgu vietu atrašanās vieta tiek ģenerēta no jauna. Tāpēc negaidiet vieglu uzvaru pat tad, ja spēli aizvadīsiet otrreiz.

SpellForce Conquest of Eo bez maksas lejupielādēt uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli, apmeklējot Steam portālu vai izstrādātāja vietni.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai tiktu pārsūtīts uz SpellForce Visumu! Šī ir populāra spēļu sērija ar miljoniem fanu visā pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more