Grāmatzīmes

Burtspēks 3

Citi nosaukumi:

Spellforce 3 reāllaika stratēģija un RPG vienlaikus, šeit ir pat mazliet pilsētas veidošanas simulators. Spēlei ir laba grafika un lieliska mūzikas izvēle.

Jums būs jāvada neliela vienība, lai novērstu vairākas katastrofas un neļautu fantāzijas pasaulei nomirt ar visiem tās iedzīvotājiem. Neļaujiet viltīgajam rūķu valdniekam, varaskāres vadītam, iegremdēt pasauli haosā. Pa ceļam jums būs jāliedz tumšajiem elfiem veikt iznīcinošu rituālu. Ar uzdevumiem jāsteidzas, elfi jau ir sākuši vākt dvēseles tumšajam sakramentam, un rūķu karalis spēka un slavas vārdā ir gatavs uz visu.

Pirms Spellforce 3 spēlēšanas, kā parasti, jums ir jāapmeklē rakstzīmju redaktors, lai izvēlētos galvenā varoņa izskatu.

Tālāk jūs gaida daudz piedzīvojumu fantāziju pasaulē, kas ir pilna ar dažādiem brīnumiem un neliešiem. Viss, kā parasti notiek šāda veida spēlēs.

Pārejas laikā jūs izvēlēsieties satelītu komandu, bez kuras nebūs iespējams uzvarēt visus ienaidniekus.

Katram no pavadoņiem ir savas prasmes un pat raksturs. Jūs nevarēsiet paņemt līdzi visu komandu, tāpēc izlemiet, kuru izvēlēties atkarībā no uzdevuma. Dažkārt pavadoņi piedalās dialogā un tas paver papildu atbildes, un dažreiz tas pat ietaupa daudz laika un palīdz uzdevumu izpildīt daudz ātrāk.

Spēles stāsts nav slikts, taču ir daudz klišeju un paredzamu momentu, bet beigas jūs nedaudz pārsteigs.

Tādējādi papildu uzdevumi dažkārt ir daudz interesantāki par galveno sižetu un bieži vien tiem nav humora.

Spēlē ir seši parametri sūknēšanai:

  • Nežēlība - tuvcīņa
  • Disciplīna - aizsardzība
  • Danta kauja - loka šaušana
  • Baltā maģija — atbalsta burvestības
  • Elementālā maģija — elementārā spēka burvestības
  • Melnā maģija — postījumu nodarīšana ienaidniekiem ar tumšo spēku

Katrā parametrā no jums atkarīgs, kuru attīstības nozari izvēlēties, bet otra kļūst neaktīva.

Vāciet zeltu, priekšmetus un materiālus no uzvarētiem ienaidniekiem. Tas ļaus jums pastāvīgi uzlabot aprīkojumu un palīdzēt ar šīm pavadošajām rakstzīmēm. Turklāt dažreiz izkrīt bruņu priekšmeti un ieroči, kas ir augstāki par to, ko jūs valkājat. Pēc šī aprīkojuma jūs joprojām varat uzlabot.

Spēlei ir jāpierod. Spēles sākumā ne viss ir acīmredzams un saprotams, bet ar laiku bez problēmām to var izdomāt.

Šī ir sērijas trešā spēle. Šim Visumam ir savi cienītāji, un viņiem tas vispirms būs interesanti. Bet sižets šeit nav saistīts ar iepriekšējām daļām. Šis ir atsevišķs stāsts, un pat tad, ja esat iesācējs seriālā, jums būs interesanti spēlēt.

Jūs gaida 100 000 aktivitāšu veidu, varat iet cauri stāstu misijām, spēlēt papildu uzdevumus vai pat izstrādāt un pabeigt bāzes galveno mītni.

Spellforce 3 lejupielāde bez maksas datorā diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai izstrādātāja vietnē. Turklāt spēles cena ir diezgan zema.

Instalējiet spēli tūlīt un sāciet ceļojumu pa burvju pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more