Grāmatzīmes

Burtības spēks 2

Citi nosaukumi:

SpellForce 2 gājienu stratēģiju sērijas turpinājums, ko varat spēlēt datorā. Grafika ir daudz uzlabota, salīdzinot ar spēles pirmo daļu, taču šobrīd tā izskatās kā klasika, jo kopš spēles izlaišanas ir pagājuši daudzi gadi. Neskatoties uz to, spēle ir aktuāla, un īpaši augstas izšķirtspējas grafika nekad nav bijusi uz gājieniem balstītu stratēģiju obligāts atribūts. Balss spēle un muzikālais pavadījums ir augstas kvalitātes.

Spēle turpina iepriekšējās daļas sižetu, bet ir atsevišķs projekts. Spēlēt SpellForce 2 būs interesanti gan spēlētājiem, kuri jau ir pazīstami ar šo Visumu, gan iesācējiem. Jauno spēlētāju ērtībām izstrādātāji ir parūpējušies par vienkāršu un saprotamu apmācību.

Spēle galīgajā versijā ietver trīs kampaņas, kas tiek izlaistas īsos laika intervālos. Jūs atradīsiet daudz aizraujošu stundu, kas pavadītas spēlē.

Varonis, kuru atveidosit, nav vienkāršs. Viņš ir senas ģimenes pēctecis, kas vada līniju no īsta pūķa. Bet uzdevums uz viņa pleciem nebūs viegls.

  • Apvienojiet zem sava karoga visus sabiedrotos, kurus varat atrast
  • Iegūstiet kontroli pār apkārtējām zemēm, tas palielinās galvenā varoņa maģiskos spēkus
  • Nostipriniet un paplašiniet torni, tas ietekmē varoņa spējas
  • Mēģiniet atrast pēc iespējas vairāk maģisku artefaktu un leģendāru ieroču

Grūtajā pasaules glābšanas ceļā jūs sagaida daudzi pārbaudījumi.

Lai misija būtu veiksmīga, jums ir jāizveido spēcīga armija. Vislabāk to veidot no lieliem karotājiem, taču ne visi no viņiem labprātīgi vēlēsies nonākt jūsu pakļautībā. Dažus nāksies pierunāt savā pusē ar pierunāšanu un uzpirkšanu, bet citi pat tiks uzvarēti kaujā.

Spēles kaujas sistēma ir balstīta uz gājieniem. Visa karte ir sadalīta sešstūra šūnās. Jūs un jūsu pretinieki virzāties un uzbrūk pēc kārtas. Spēlētāja ērtībām, izvēloties komandu, tiks izcelta zona, kurā viņš var pārvietoties.

Uzvarot cīņās, karotāji iegūst pieredzi un laika gaitā var paaugstināt līmeni. Jo augstāks līmenis, jo vairāk prasmju kļūst pieejamas spēlētājam. Jūs pats nosakāt, kurus talantus no daudzajām iespējām attīstīt. Tādā veidā jūs varat pakāpeniski pielāgot visu savu lielo armiju izvēlētajam spēles stilam.

Mēģiniet aprīkot savus karotājus ar labākajām bruņām un ieročiem. Maģiskos artefaktus ir visgrūtāk iegūt. Tie palielinās burvestību spēku vai piešķirs citus bonusus. Piemēram, tie palielinās komandas izturību, tas ļaus tai vienā pagriezienā pārvietot lielāku skaitu šūnu.

Tiešsaistes režīms ir uzlabots un pabeigts. Tagad kompānijā būs vieglāk spēlēt. Ir iespējams cīnīties pret reāliem pretiniekiem vai arī jūs varat iziet spēli ar draugiem sadarbības režīmā.

SpellForce 2 lejupielāde bez maksas datorā diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē. Savā spēļu bibliotēkā par ļoti nelielu naudu varat iegūt mūžīgas klasikas.

Sāciet spēlēt pēc iespējas ātrāk, lai apturētu tumsu no Eo maģiskās pasaules pārņemšanas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more