Grāmatzīmes

Spec Ops: Line

Citi nosaukumi: Spec Ops: Line

Spēle Spec Ops: Line - ir multi-platformu spēle žanrā militāro darbību no attīstītājs Yager attīstību, kas publicēts 26 jūnijs 2012. Localizer teritorijā Krievijas Federāciju ir 1C-SoftKlab, kas izlaida spēli krievu valodā, tajā pašā laikā ar pasaules pirmizrāde. Puiši no Yager izveidota diezgan laba spēle. Ja jūs sākat spēlēt Spec Ops: Line, tad, lai pārliecinātos, cik daudzi piekritīs, ka stāsts šajā spēlē patiešām izceļas!

Tātad, spēlē Spec Ops: Line stāsts par notikumiem, kas ir galvenais varonis, kuram šeit ir kapteinis M. Walker. Viņu komandieris grupas cīnītājiem iemest Dubail ka tāpēc, ka bieža neticami spēcīga un garas smilšu vētras pārklāti ar smiltīm, lai dzīvo tā kļuva nepanesamas. Lielākā daļa vietējo iedzīvotāju izdevies veikt ārpus pilsētas. Tagad Duban aiz dažiem cilvēkiem un laupīt joslās. Pēc tam, kad centrālajā daļā Dubail balstīta mītne 33. Bataljona shtatovskie armiju, kuru komandē pulkvedis Conrad. Pēc sešiem mēnešiem pilnīgā klusumā pēkšņi nāk no pulkveža ziņojuma nokavējuma evakuācijas misiju. Lai noskaidrotu situāciju, un glābšanas operācija pilsētā, nosūtīja īpašu grupu "Delta", saskaņā ar komandu Walker. Būt jau Duban, sacelšanās saprot, ka viņi dabūja par īstu putru cīnīties.

Spēle Spec Ops: The Line pc izstrādātājiem, lai iecerēts, ka tā ir atšķirīgas galotnes. 4 pieejamās iespējas, lai Gamers pabeigtu spēli. Punkts pagājušo varianta galiem, kas atrodas pašā pēdējā nodaļā, un ne tas neietekmē rīcības spēlētājs spēles laikā. Tas ir tas, ko spēle piedāvā galotnes

1. Kapteinis M. Walker ļauj Pulkvedis Conrad nogalināt sevi, vai arī viņš izdara pašnāvību, runājot ar pulkvedi

2. Kapteinis M. Walker nolemj nogalināt pulkvedis, un pēc tam iznomāt vienība, kas nes to mājās.

3. Kapteinis M. Pulkvedis Walker nolemj nogalināt un tiek nogalināti shootout ar glābšanas komandas.

4. Kapteinis M. Walker nolemj nogalināt pulkvedis, un pēc tam noņem visus cīnītājiem glābšanas komanda, un viņš nolemj palikt Duba.

Ja jums vēl nav izlemts, vai Spec Ops: Line lejupielādes, tad mēs iesakām atrast internetā par Spec Ops: The Line pārskatīšanu. Izlasot daudzus viedokļus kritiķi vai pieredzējušiem spēlētājiem, kā arī redzēt pārskatu video un spēļu piekabes, būs vieglāk izlemt, vai jums ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt datorā.

Instalēšana spēli un sākt spēlēt, jums būs iepazīties ar šādiem burtiem:

1. Atslāņošanās "Delta" - Captain Martin Walker, 1 Lt Adams - Heavy Art. Seržants Lugo - snaiperis.

2. Nolādēts (33th bataljons) - pulkvedis Jānis Conrad, DJ - kara korespondents, mob boss, virsleitnants McPherson, personāla Sergeant John Forbes.

3. CIP - Kastavian aģenti, Daniels, Gould, Riggs.

Jo Spec Ops: Line misijas. To izstrādātāji ir ievietota spēlē diezgan daudz. Tas sākas ar prologu, tad 15 nodaļām un ir epilogs, lai ikviens, pat pickiest spēlētāji būs, kur vērsties.

Ja jūs ieinteresēja mūsu stāsts par spēli, tad iet uz oficiālo mājas lapā http://www. specopstheline. com / index. html un lejupielādēt spēli. Pārliecinieties priecīgi pavadīt vairāk nekā vienu stundu uz pagājušo šo aizraujošu un ļoti stingri veikti spēli militārā stilā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more