Grāmatzīmes

Sparta War of Empires

Citi nosaukumi: Sparta: Options of-Empiress

Sparta: War of Empires - militāro un ekonomisko stratēģiju reālajā laikā. Jūsu galvenais mērķis šajā spēlē stāsies cīņā ar citiem spēlētājiem, kā arī visvairāk nežēlīgs karalis Xerxes. Kurš uzvarēs, kas un iegūt varu pār seno pasauli.

Dlya uzvarēt būs nepieciešams, lai mēģinātu diezgan, lai izveidotu savu armiju, veidot un stiprināt sienas savas politikas. Bet tas vēl nav viss, jo viens no svarīgākajiem komponentiem ir resursi:

  • Derevo
  • Zerno
  • Bronza

Razobratsya apkārt un sākt Sparta: War of Empires spēlēt jūs nākt palīgā viņš Leonīds karalis Sparta!

Odnim iespējamais veids, lai sasniegtu panākumus, ir uzvara kaimiņu politiku. Par šo spēli Sparta: War of Empires ietver vairāk nekā trīsdesmit dažādas vienības, tie ietver:

  • stremitelnye maķedoniešu horsemen
  • stoykie grieķu hoplites,
  • legendarnye Spartan voiny
  • otvazhnye mirmidontsy

Vse tie būs vienotā sistēmā un cīnīsies līdz rūgto puses.

Razvivatsya un spēlēt spēles Sparta: War of Empires ir iespējama vairākos veidos:

  • V ja jūs neesat gatavi nekavējoties cīnīties reālo ienaidnieku, tad ir iespēja izmēģināt savus spēkus ar datoru ienaidnieku. Oracle jums pateiks, kur jūs varat atrast pieejamu mērķi. Tās uzvara pienācīgi atlīdzību veidā pieredzi, karaspēku un, protams, resursi.
  • Takzhe ir vēl viens veids, kā iegūt bagāts, viņš ir ēkas Togosa, un tad uzvara kolonijām. Kas satur daudz dažādu resursu, tā ka vairs kolonija ir zem ietekme, jo vairāk resursu, jūs varat saņemt. Patiesība nevajadzētu aizmirst cēlos komandieri, kas arī vēlas sacensties par niekiem. Tāpēc savlaicīgi paraksta vienošanos par savstarpējo palīdzību ar citām politikas jomām, tas dos jums vēl jaudīgākas!

Krome šo spēli Sparta: War of Empires dod Jums iespēju izveidot aliansi vai pievienoties esošo. Lai to izdarītu, dodieties uz tuvāko vēstniecību un izdarīt savu izvēli. Tas būtu jāliecina, cik vien iespējams, Panteonu un attīstīt tos. Tad drīz jūs kļūsiet jauno karali Sparta! Tomēr, jums ir jābūt uzmanīgiem, jo ​​tuvumā, proti, austrumu frīstaila Grieķija būt nežēlīgs ienaidnieks persiešu king Xerxes un viņa armiju. Viņi pastāvīgi uzbrūk Panteonu. Bet nav izmisums, jo par uzvaru pār persiešiem, piešķirot dieviem jūs saņemsiet Orichalcum, tas padarīs pieejamus ķēniņa karaspēku un dot viņiem spēku un enerģiju divreiz. Pēc tam, neviens nevar pretoties savu armiju.

Prezhde sākat spēli procesu jums jādodas uz oficiālo mājas projektu un nodot to vienkāršu un ātru reģistrācijas procesu, kas būs šādi: jums jānorāda nosaukumu jūsu spēli; epasta adrese; Ievadiet paroli; iepazīstieties ar lietotāja piekrišanu; nospiediet taustiņu Sparta: War of Empires reģistrāciju. Tagad visas darbības ir atkarīga tikai no jums, ātri savākt saviem varonīgajiem karavīri, stiprināt politiku un sākt jaunu pārgājieni!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more