Grāmatzīmes

Kosmosa Rangers HD

Citi nosaukumi: Kosmosa Rangers HD

Spēļu Space Rangers HD: Revolution - perfekts piemērs tam, kā arī atkārtoti izdod spēli HD formātā varētu mainīt savu dzīvi. Ar jauno projektu elpošanas fani var "atcerēties jaunību", spēlējot savu mīļāko spēli pilnīgi jaunā veidā. Turklāt iespēja piesaistīt jaunu auditoriju ir pietiekami liels - jaunie spēlētāji beidzot pievērst uzmanību Space Rangers, uzskatot tos par kaut ko jaunu un cienīgs, nevis Kamēr viņš redzēja, kā atstāts retu grāmatu, kurā viņš spēlēja vairāk no viņu vectēvi.

Toreiz spēle Space Rangers HD: War Apart radīja sajūta, kļūstot pirmais un vienīgais projekts, kas varētu veiksmīgi apvieno labākos elementus no dažādu spēļu žanru. Otrajā daļā spēļu piezīmes savstarpēji saistīti RPG un arkādes, stratēģiju un teksta uzdevumi. Tāpēc, attīstītāji un tika nolemts elpot jaunu dzīvi ir šajā spēlē. Turklāt jaunajā formātā projektā lepojas pievienojot dažus atjauninājumus.

Pirms tu spēlē jābūt Space Rangers HD: download revolūcija. Līdz šim, spēle iet gludi visām esošajām operētājsistēmām, kas ir diezgan ērti un viegli atšķirt no daudziem citiem projektiem. Tāpat projekts var darboties nevainojami pat platekrāna monitoriem, attēlu šajā gadījumā izskatās vienkārši apdullināšanas. Nav šaubu, atjauninātajā versijā spēles Kosmosa Rangers HD: revolūcija būs daudz interesantāk spēlēt, ne tikai uzlabojot kvalitāti, bet atdzist grafikas.

Ir pievienoti, un daži no jauninājumiem spēle pati. Piemēram, izstrādātāji nolēma vēl vairāk sarežģī process cīņas un kaujinieku turklāt robotu Dominators pievienoja jaunu klases ienaidniekus - telpu pirāti. Spriegums uz spēli jūs sajutīsiet uzreiz pēc tam, kad būs iespēja Space Rangers HD: War Apart lejupielādes. Atklāšu noslēpumu, un pateikt, ka jūs varat izvēlēties, kurā pusē, lai aizstāvētu savu raksturu. Tagad jūs varat kļūt kā pusei cilvēku koalīcijas un atbalstīt spēkus ļaunuma.

Ir notikušas būtiskas izmaiņas un sarakstu ieteikto uzdevumu. Redakcijā, kas projekta HD-quests un misijas kļuva daudz vairāk un tie viņiem būs vēl interesantāk. Spēle tika īstenota sarunu funkciju un rakstzīmes var ietekmēt savus pretiniekus, mudinot viņus mainīt savu prātu un "oktilgrupa", lai runāt.

Pasteidzieties braukt Space Rangers HD: The Revolution kuģi teksta piedzīvojumu mīļotājiem, jo ​​šeit to skaits pieaudzis vairākas reizes. Jums būs iespēja praksē mindfulness un loģika, izlūkošanas un veiklību.

Lai iztēloties (tiem, kuri nav pieredzējuši spēlē) un salīdzināt ar iepriekšējo versiju (tiem, kam jau ir bijusi pieredze ar projektu), mēs ierosinām, lai meklētu spēli Space Rangers HD: Revolution video piekabe, kas ir detalizēti aprakstīta visi svarīgākie nianses spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more