Grāmatzīmes

Kosmosa Rangers 2

Citi nosaukumi: Kosmosa Rangers 2

Spēļu Space Rangers 2 ir ievērojama ar to, ka tā tika izstrādāta Krievijas Federācijā. Kā veidotāji projektā bija slavens uzņēmums elementārais spēles. Spēle tika publicēts 2004.gada beigās, un uzreiz pēc prezentācijas ieguva miljoniem lietotāju visā pasaulē. Neskatoties uz savu cienījamo (pēc spēļu standartiem), vecumu, un projekts līdz šim viegli piesaista spēlētājus no visas pasaules. Rietumu valstīs, tas ir pazīstams kā spēle telpā Rangers 2.

Vēl viens no visvairāk datorspēles atšķirība ir kombinācija dažādu žanru vienā projektā. Tādējādi, kosmosa Rangers viegli apskatīt piezīmes RPG un teksta piedzīvojumiem, labākos elementus Gājienu un reālā laika tuvo stratēģijas, kā arī kaut ko no projektu un veica pasākumus, spēles un arcades. Tikai, lai pārliecinātos, cik skaņas un atkarību spēle ir, jūs varat lejupielādēt Space Rangers 2. Jūs sagaida nopietnu kosmosa piedzīvojumu, kas, kā rāda prakse, ir ļoti interesanti vidusmēra spēlētājs.

Kosmosa Rangers 2: Dominators tevi 250 gadus pēc brutālo karš bija beidzies ar civilizācijas klisanov laikā. Lai būtu precīzi, jums ceļot 3300god. Arēnā četriem pamata civilizācijas, ar kuru tauta ir nolēmusi sadarboties. Starp tiem:

1. Maloqs.

2. Gultņi.

3. Feyany.

4. Gaalians.

Visi karavīri beidzot jānāk kopā koalīcijā, jo ienaidniekiem parādās pie apvāršņa - Dominators - kibermonstry, kam ir savs unikāls inteliģenci. Kā jūs varat redzēt, ar Space Rangers 2 spēlē jums būs jautri un aizraujoša, attīstot visas stratēģijas, kas var novest līdz uzvarai savas tautas veidus. Šajā spēle jums izdosies savu raksturu - Space Ranger. To var saņemt dažādas iemaņas, bet darīt to visu būs ar vienīgo mērķi - lai saglabātu galaktika.

In Space Rangers 2 varoņi ir nedaudz uzlaboti salīdzinājumā ar iepriekšējām daļām. Tagad ir pieejams divās jaunās klasēs sākās - Corsairs un algotņi. Katru no klases biedriem ir īpašas spējas, kas var būt ļoti palīdzēt konfrontāciju ar Dominators.

Var izvēlēties savu varoni būs pieejama Space Rangers 2 kuģu starships. Tas ir svarīgs transporta līdzekļiem, bez kuriem izdodas neizdoties. Jums būs iespēja uzlabot kuģi un pielāgot to savām vajadzībām.

Pirms sākat spēli, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu Space Rangers 2. To var izdarīt viegli un ātri ar torrent. Projekta Setup aizņem mazāk nekā 20 minūtes, un uzreiz pēc, ka jums būs iespēja iegremdēt sevi neticami pasaules telpā.

Redzēt ar savām acīm, un iedomāties, kas ir šī spēle, mēs iesakām jums pārskatīt Space Rangers 2 video piekabe. Tas palīdzēs padarīt visvairāk pareizo iespaidu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more