Grāmatzīmes

Space Pionieru 2

Citi nosaukumi: Space Pionieru 2

Space Pionieru 2 online - šī telpa pārlūku stratēģiju, kur cīņa par varu kosmosā. Mērķis - izveidot neuzvarams impēriju galaktikā, koloniālisma mīļāko planētu, attīstot industriālo kompleksu starpplanētu vai izveidot neieņemams priekšpostenis.

Online spēle Space Pionieru 2 neprasa instalāciju spēles klientu un ir pieejams jebkurā mūsdienu pārlūku. Viss, kas ir nepieciešams, lai sāktu spēli, tas ir reģistrs Space Pionieru 2.

Uz galveno lapu pastāv reģistrācijas forma, kur jūs varat izvēlēties metodi reģistrāciju, ir divi.

Pirmkārt, izmantojot kontu, Facebook vai Google, uzklikšķinot uz attiecīgās pogas un izpildiet norādījumus par reģistrāciju spēlē sniegta.

Ja jums nav reģistrēt kontu Facebook un Google, tad jums ir izmantot šo otru metodi, reģistrēt looki-kontu tieši no vietas spēli: in reģistrācijas laukos ievadiet pieteikšanās (vārdu), e-pasts un parole, pēc tam pieņemt vienošanos ar spēles noteikumiem un nospiediet "Reģistrācija". Reģistrāciju uz šo spēli Kosmosa pionieru 2 pabeigta. Tad jūs varat noklikšķināt uz "Play! . "

Svarīgi! Looki reģistrējot kontu, jūs automātiski piekļūt visām spēlēm sabiedrībā!

Galvenais mērķis spēlētājs ir veidot un attīstīt savu galaktikas impēriju. Lai sasniegtu šo mērķi, būs nepieciešams būvēt vairākas nozīmīgas ēkas, kas nodrošina resursus būvniecību un attīstību impērijas.

Online spēle Space Pionieru 2 ir trīs veidu resursi: metāla, kristāla un tritija.

Metāls un kristāli ir nepieciešami, lai varētu būvēt ēku, kā arī pētījumu par pētījumiem, tomēr dažos nolūkos var būt nepieciešams arī Tritijs (tas tiek izmantots arī kā degvielu kuģiem).

Papildus šiem resursiem, joprojām ir nanobots - ir samaksāta resurss, kas var samazināt laiku no būvniecības ēku, kuģu un laika studijās.

Spēle ir vērtība, piemēram, enerģijas (tas liecina par atlikušo un kopējo enerģijas daudzumu).

Space Pionieru 2 online spēle attīstot savu impēriju, ir šādas ēkas

Metalloshahta, Kristalloshahta sintezators un tritija - šīs ēkas nodrošina nepieciešamos resursus ēkas;

SES, ZPI un vēja turbīnas - iesaistītās ražošanai nepieciešamo enerģiju ēkās;

Shipyard - šeit būvēt jaunus kuģus, turklāt samazina kuģu būvētava iebūvēto tos;

Laboratorija - tiks pētīta šeit dažādus pētījumus, turklāt, samazina laiku no savas laboratorijas pētījumu;

Building Trust - šī ēka samazina būvniecību visās ēkās;

Tirdzniecība datubāze - varat veikt darījumus starp spēlētājiem un noma Voyager;

Apmaiņas - šeit jūs varat pārvērst nevajadzīgus militārās vienības resursiem un noma, kā viņš siltummainis un Megautilizator;

Androidozavod - pateicoties viņam, ievērojami samazina būvniecības citu ēku, kuģu un aizstāvību

University - pateicoties viņam mazāk laika, lai izpētītu pētījumus;

Prombaza - ļauj pievienot būvlaukumos, var veikt paralēli būvniecības raktuvju un enerģijas iekārtas.

Spēļu Space Pionieru 2 online ir divas specializācijas: Merchant un karavīrs.

Ja jums patīk cīnās, uzturēt up kaujas, tad tas ir labāk izvēlēties - Warrior, un, ja prioritāte tiek likts veic miera misijas, tad tas ir labāk - tirgotāja.

Plašāku informāciju par šīm divām profesijām var lasīt spēļu forumos.

Spēle ir astoņas sadaļas: ekonomika, kuģu, pakalpojumu, Navy, Sistēmas, tirdzniecības, un citiem spēlētājiem. Katrā sadaļā ir sava izvēlne, kurā iespējams izvēlēties objektu konkrētai spēli problēmu. Tātad, spēlēt spēles telpu pionieru 2 online ir diezgan interesants.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pirmās 14 dienas savu raksturu, tiks pasargāti no uzbrukuma, tā sāk spēlēt spēli online Space pionieru 2, es ieteiktu to izmantot, lai nozvejas attīstīt savu planētu.

Vēl viena ļoti interesanta iezīme šo spēli, tā ir atpūta. Ir atvaļinājumā, savu floti un planētas daļēji pārveidoti citā subspace, kas neļauj citiem dalībniekiem, kas spēlē, daudzējādā ziņā, lai uzbruktu savu impēriju. Turklāt brīvdienās, mīnas turpina iegūt resursus (ne ar pilnu jaudu), kuģi turpina tikties un veidot ēkas.

Tāpat kā daudzas citas spēles, pastāv iespēja, ja jūs vēlaties pievienoties aliansei vai izveidot savu. Saskaņā ar kuru, ir dažas priekšrocības spēlē.

Kopumā spēlē Space pionieru 2 ir jautri un aizraujoša, lai ikvienam, kas mīl kosmosa piedzīvojumu.

Space Pionieru 2 Online reģistrācija ir pieejama visiem interesentiem, šī noslēpumainā pasaule!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more