Grāmatzīmes

SpaceInvasion

Citi nosaukumi: SpaceInvasion

Iepazīties ar spēli SpaceInvasion tiešsaistē. Spīdums jaunu Visumu un iznīcināšanu pasaulēm, kas ir miljoniem gadu veca, jūs varat baudīt apmēru šajā spēlē, lai pilnībā. Tiešsaistes spēli SpaceInvasion sākas pārlūkprogrammā. Bet pirms jūs nirt galvu zvaigžņu kaujas, apskatīt, kādi sistēmas prasības ir mums spēle. SpaceInvasion online spēle iet pārlūkprogrammā. Lai strādātu pareizi, jums ir nepieciešams instalēt Adobe Flash Player. Pašlaik atbalsta gandrīz visas tautas pārlūkprogrammas. Attiecībā uz aparatūru - pietiekami līmenis un datoru Pentium 3 ar 16 MB RAM, galvenā lieta, kas bija pieejams internets.

Pievienoties spēles SpaceInvasion neizraisa pat mazāko problēmu. Lai sāktu spēlēt jums ir nepieciešams norādīt savu izvēlēto segvārdu - segvārds, paroli, e-pasta adresi, dzimšanas datums, dzīvesvietas valsti, un norādiet savu piekrišanu par šī līguma noteikumus. Reģistrēties SpaceInvasion dod jums iespēju saņemt ziņu atjauninājumus spēles, kā arī ievērojamus spēles notikumiem pastkasti, ja vēlaties, jūs varat filiāli izplatīšanu.

SpaceInvasion online reģistrācija ļauj jums būt vienā no pasaules galaktikām. Jūs varat izveidot savu zvaigžņu sistēmu, vai arī noslēgt jau esošo.

Center savu zvaigžņu galaktikas - planēta, kas var būt daudz priekšrocību, bet var būt trūkumi. Viens no galvenajiem kvalitātes parametru planētas - no resursu pieejamības attīstībai (Kryptonite, rūdas, metāla, spice), raksturs atmosfērā var sarežģīt savu dzīvi un enerģiju var ražot vienu no trim veidiem. Arī katrai planētai ir sava apkārtējā gaisa temperatūru, tā fizisko izmēru un koordinē galaktikā. SpaceInvasion online spēle, lai jūs varētu ātri uzlabot savu planētu, ekonomisko un militāro attīstību pasaulē, jūs varat skatīties "pārskatīt planētas." Tāpat, jums ir skatīties, ēkas, veikt zinātniskos uzlabojumus un veidot un apmācīt floti.

Play spēle SpaceInvasion online, vienmēr ir aizraujoši, tas palīdz atslābināties, bet tas paliks, kur jums ir izmantot savu maizi, jo bez kompetentas, taktiskās un ekonomisko sagatavošanu savu floti, un jūsu planēta tiks iznīcināti pretiniekiem.

Ja jūs nolemjat ieguldīt līdzekļus zinātnē - tas ir ļoti labs solis, jo invistitsii zinātnē celt ieguvē resursu un jaudu flotes pieaugumu. Starp ēkām vērts pieminēt raktuves, kas nodarbojas ar metālu ieguvei, Kryptonite - divas lielas ēkas, kas sniedz enerģiju un resursus, lai izveidotu. Rezultātā bagātība jāuzglabā noliktavā. Spēlēt tiešsaistes spēles SpaceInvasion jūs ļoti bieži, un jūs varat sekot dzīves jūsu planētas, bet neaizmirstiet par kaujas flotes un jebkurš sevi cienošs spēlētājam ir savs floti. Veikalā Jums ir iespēja iegādāties īpašu darbu, kas darbosies, kamēr jūs play SpaceInvasion. Ar SpaceInvasion jūs varat spēlēt no jebkuras vietas ar interneta pieslēgumu - vai tas ir mobilais telefons, tablete vai veco datoru. Zvaigžņu cīņa pārkāpj pārbaudes uz jūsu planētas dos Jums iespēju satikt jaunus cilvēkus, un ir jautri.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more