Grāmatzīmes

Chronos dvēseles

Citi nosaukumi:

Souls of Chronos ir RPG spēle, ko varat spēlēt datorā. Grafika ar labām detaļām klasiskā stilā, kas atgādina pirmās RPG žanra spēles. Varoņu mūzika un balss spēle izraisa nostalģiju pēc 90. gadiem.

Notikumi spēlē risinās piecpadsmit gadus pēc apokalipses. Pasaule šīs katastrofas laikā nenomira, bet tika uz visiem laikiem mainīta. Provinces pilsēta Astella, kas atrodas Valuā impērijas nomaļā nostūrī, joprojām izjūt katastrofas sekas.

100 000Oficiālās iestādes ir zaudējušas ietekmi uz situāciju, un tādēļ bieži notiek sadursmes starp vietējām bandām, noslēpumainiem ārējiem spēkiem un noziedzīgām kopienām. Lietas ir tik slikti, ka maģiskā pasaule gatavojas ieslīdēt globālos konfliktos, kas var nodarīt neatgriezenisku kaitējumu civilizācijai.

Pasaules cerība ir jauna iemītnieku suga, kas apveltīta ar laika kontroles superspējām. Šīs radības sauc par Chronos, tikai tās var apturēt gaidāmo katastrofu.

Galvenie varoņi ir puisis vārdā Sids, kurš gandrīz gāja bojā negadījumā, un meitene Torii, kurai ir īpašā Chrono dāvana.

  • Sapulcini domubiedru komandu no Astellas iedzīvotājiem
  • Izpētiet fantāziju pasauli un uzziniet, ko var darīt, lai to saglabātu
  • Sakauj sastaptos ienaidniekus, lai pabeigtu savu misiju

Spēle galvenokārt patiks klasisko RPG faniem un anime cienītājiem. Tādu spēlētāju ir diezgan daudz, jo spēles auditorija ir plaša.

Pat ja jūs nekad neesat spēlējis pirmās RPG un nezināt, kas ir Anime, joprojām ir vērts mēģināt spēlēt, visticamāk, jums tas patiks.

Kam spēle nav ieteicama, ir tiem, kam nepatīk lasīt. Bieži komunicēsi ar maģiskās pasaules iemītniekiem, tāpēc būs daudz dialogu. Bez daudzām sarunām jūs nevarēsit piesaistīt vietējo iedzīvotāju atbalstu un no viņiem savākt kaujas gatavu komandu.

100 000 rakstzīmes reāllaikā pārvietojas pa pasauli. Cīņu laikā spēle pārslēdzas uz gājienu režīmu, kad jūsu karotāji pa vienam apmainās ar sitieniem ar pretiniekiem. Uzbrukuma vietā var izmantot dziedināšanu un citas burvestības.

Sižets ir diezgan garš, spējīgs uz pārsteigumiem un negaidītiem pavērsieniem.

Papildus stāsta uzdevumiem varat izpildīt blakusuzdevumus. Tas ļaus ātri uzkrāt pietiekami daudz pieredzes un paaugstināt komandas locekļu līmeni. Paaugstinot līmeni, jūs varēsiet izvēlēties, kuras no pieejamajām prasmēm uzlabot vai apgūt jaunas prasmes.

Ieroči un maģiski artefakti ietekmē arī komandas spēku. Izvēlieties pareizo ekipējumu katram cīnītājam.

Stāsta beigās jūs pilnībā pielāgosit komandu savam stilam, un spēle Souls of Chronos kļūs interesantāka. Tikai nodrošinot, ka katrs no cīnītājiem kaujas laukā izpilda viņam uzticētos uzdevumus, jūs varēsiet uzvarēt visus bosus un izglābt maģisko pasauli.

Souls of Chronos bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam platformā vai izstrādātāja vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt, lai ar Chrono talanta palīdzību glābtu maģisko pasauli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more