Grāmatzīmes

Meža dēli

Citi nosaukumi:

Sons of the Forest neparasta detektīvšāvēja ar šausmu filmas elementiem. Jūs varat spēlēt, izmantojot šo datoru. Grafika ir ļoti laba, pasaule izskatās reālistiska. Mūzika īstajās sižeta vietās rada noslēpumainības atmosfēru. Varoņi ir profesionāli ieskaņoti.

Stāsta misijā jūsu varonis nokļūst uz salas, kas tika uzskatīta par neapdzīvotu. Viņa uzdevums ir atrast un atgriezt aviokatastrofas rezultātā zaudēto miljardu. Taču caurbraukšanas laikā izrādās, ka naudu atrast un atdot nemaz nebūs viegli, jo salu apdzīvo kanibāli, kuriem nav riebjas kaut ko uzkost kopā ar pavadoņiem un tevi.

  • Izpētiet avārijas vietu un palīdziet izdzīvojušajiem
  • Iegūstiet ieročus un citus priekšmetus, kas varētu noderēt
  • Izpētiet apkārtējo pasauli, lai saprastu, kas notiek
  • Izveidojiet drošu un drošu pajumti
  • Neļaujiet asinskārajiem mutantiem nogalināt jūs un jūsu draugus

Spēle ir diezgan sarežģīts izdzīvošanas simulators, kurā jūs un jūsu komanda tiek pastāvīgi medīti.

 Jūs gaida daudz cīņu ar dēmoniem un mutantiem humanoīdiem. Cīņas sistēma ir uzlabota, taču neliela apmācība spēles sākumā palīdzēs apgūt sākotnējās prasmes. Daudzējādā ziņā cīņas iznākumu nosaka ierocis. Izmantojiet cirvjus, nažus, pistoles un pat granātas. Var šķist, ka radījumiem, kas apdzīvo salu, nav nekādu izredžu pret šādu arsenālu, taču tas tā nav. Jums būs jāpieliek visi spēki, lai uzvarētu. Eksperimentējiet ar dažāda veida ieročiem, līdz atrodat savam spēles stilam piemērotāko.

Ļoti noderēs, ja līdzi būs laba apgaismes ierīce. Uz salas ir daudz kazemātu, ko varat izpētīt, un to būs vieglāk izdarīt ar labu apgaismojumu.

Tuvcīņas ieroči papildus izmantošanai cīņā noderēs arī patversmju būvniecībā. Cirvis ir īpaši noderīgs koka apstrādei.

Patvērums var būt jebkura izmēra. Ja vēlaties, varat pat uzcelt milzīgu savrupmāju, kurā ērti dzīvosiet gan jūs, gan jūsu palīgi. Parūpējies par vislabāko drošību, uzticams žogs ap mājokli noteikti nebūs lieks.

Spēlēt Sons of the Forest nav ieteicams nepilngadīgām personām un cilvēkiem, kuriem ir liela ietekme. Ir daudz vardarbīgu un šokējošu ainu.

Ainavas ir skaistas un izskatās īstas, ja datoram, kurā darbojas spēle, ir pietiekama veiktspēja.

Dēmonu iznīcināšanas laikā neaizmirstiet par pārtiku, lasiet ogas, medījiet un makšķerējiet. Izstrādātāji ir mēģinājuši padarīt izdzīvošanas procesu pēc iespējas tuvāku realitātei.

Spēle maina diennakts laiku un pat gadalaikus. Ir svarīgi uzkrāt pietiekami daudz koksnes un pārtikas, pirms iestājas ziema, un kļūst grūti iegūt krājumus.

Sons of the Forest lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli izstrādātāju oficiālajā vietnē vai Steam portālā.

Ja jums patīk izdzīvošanas simulācijas spēles, sāciet spēlēt tūlīt! Papildus cīņai ar dabu šajā gadījumā jūs atradīsit daudz bīstamu ienaidnieku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more