Grāmatzīmes

Sonic & SEGA All-Stars Racing

Citi nosaukumi: Sonic & SEGA All-Stars Racing

Procesors: Pentium 4/Athlon 64 3. 2 GHz

RAM: 1 GB

Video karte: GeForce 7600/Radeon X1300

Disk Space: 5. 2GB

Sonic Sega All-stars uzkāršanu - arcade spēle balstīta uz piedzīvojumiem viena no visvairāk atpazīstami spēle rakstzīmes, kas datoru pasaulē, Sonic ezis. Sacīkšu Sonic piedāvāt mums turēt konkurenci starp kādu no burtiem uz spēli sērijā dīvaino automašīnu vai motociklu. Katrs no simboliem būs tās ekskluzīva īpašība, ka to var piemērot reģistrējoties Sonic Sega All-Stars laikā. Sonic varēs pārveidot Super Sonic, palielinot ātrumu un jaudu jūsu automašīnu. Skaņas sacīkšu spēles, kā arī citas blakusparādības projekti, piemēram, tenisu un daudzi citi, kas balstās uz ideju par sēriju, dod iespēju otras puses apskatīt vienu spēli pasaulēm un populārākās spēles vēsturē interaktīvās izklaides.

Spēle

Pirms spēles Sonic Sega All-stars uzkāršanu mēs parādītu ļoti dinamisku un krāsainu video, kur smaragda džungļi uz dažādiem transportlīdzekļiem, lidmašīnām, automobiļiem, motocikliem, lidot atpazīstamus simbolus visu spēles Sonic. Nākamais Sonic Sega spēli sauc uzlabotas izvēlnes, kur jūs varat izvēlēties kādu no vairākām iespējām pieejami rasēm. Pirmais no tiem Sonic Sega All-stars būs turnīrs, kas sastāv no vairākiem posmiem, un tie, savukārt, piemēram, klasisko spēli skaņas līmenis sastāv no četrām atsevišķām epizodēm. Mājās un mērķis katrā posmā - ieņem top vietas, kas tikai trīs. Tikai šādā veidā jums būs iespēja uzvarēt kāroto kausu, un doties uz nākamo soli, kas būs slēgts līdz tam. Bez turnīra, galvenajā izvēlnē var izvēlēties citas versijas spēli, vienu rasu un pat iespēja, kad var uz viena datora, lai spēlēt ar savu draugu.

Heroes

Visi varoņi ir pazīstami ikvienam, kurš jebkad spēlējis vienā no stāstiem par ātrgaitas Sonic ezis. Spēlē Sonic rase var būt ne tikai par pozitīviem varoņiem, bet bēdīgi villains. Šeit mēs satikt vecus draugus, piemēram, Dr Eggman, astes lapsa, Ryu Hazuki, pērtiķis Amigo, Sonic pats un daudz citas rakstzīmes no Visuma spēļu kompānijas Sega. Katram no viņiem būs pārī ar savu transportlīdzekli, un tas būs iespējams nomainīt. Kas ir varoņi izmantos kvadrociklu, un kāds būtu gribējies vairāk nekā nelielu lidmašīnu. Ievērības cienīgs ir fakts, ka katrs no Sonic Sega transportlīdzekļu atšķiras ne tikai līdzekļus tās pilots, bet unikālu kontroli.

Pārbaudiet

Sonic Racing nav ļoti sarežģīts, un prasības par dabiskumu fizisko modeļiem, tomēr, tas nav nepieciešams, lai spēlēm šī žanra. Svarīga lieta šeit ir krāsu sacelšanās un dinamiska notikumu, kas sacīkstes jumta. Visas sacensības notiks ar maksimālo ātrumu, un vybudete pastāvīgu spiedienu uz gāzi, cenšoties efektīvāk ievadītu nākamo kārtu, nopelnot šo bonusa punktus vai pagaidu paātrinājumu. Papildus katru no dziesmas tiks izvietotas kastes ar visu veidu noderīgas prēmijas, piemēram, izmitināšanai raķetes, mīnas un pārvalda paātrinātājs. Viens no interesantākajiem spēles režīmi ļauj jums veikt daudzus vienkāršus uzdevumus. Ir nokauts rases, vācot gredzeni, šautuve, un daudz vairāk.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more