Grāmatzīmes

Sonic Generations Nostalgia Edition

Citi nosaukumi: Sonic Generations Nostalgia Edition

Procesors: Core 2 Duo 2 GHz / Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Video karte: 512 MB atmiņas

Disk Space: 11 GB

Spēle Sonic Generations tika izstrādāta ar dizaineri un programmētāji, kas Sega 20.gadadienu viens no populārākajiem rakstzīmes datoru pasaulē - ezis nosaukts Sonic. Sonic Generations tika izlaists gandrīz visas esošās spēļu platformu, un gabals bija veikt faniem drosmīgs ezis ātrums uz visiem daļās spēle sērijā, atgādinot, katrs no viņa piedzīvojumiem. Spēle vada varonis laiks visās iepriekšējās daļas spēli, sākot ar pirmo, bet dažās tā var ceļot, lai atbilstu sevi.

Datoru ceļojums

Jāatzīmē, ka attīstība spēles dažādām platformām bija dažas atšķirības starp konsoles versijas, un vienu, kas tika izlaists datoriem. Tātad, Sonic Generations PC ir vairākas būtiskas atšķirības. Pirmais ir viegli navigācijas caur spēle līmeņos, pasaules, no kuriem katrs var piekļūt no īpašā atrašanās Visā atlases līmeņos, stingri atgādina sākotnējiem līmeņiem pirmo daļu Sonic spēles. Pirmā līmeņa navigācijas skaņas Paaudzes ir pilnīgi interaktīvs, to var darīt visu, tāpat kā visiem citiem - palaist, lēkt, mijiedarbojas ar objektiem ap mums, vienīgā lieta, kas nav sākuma līmenī, lai ienaidniekiem un jūs varat pārvietoties bez droši paklupt uz citu mutants vai nolaisties uz tapas. Sākumā spēle Sonic Generations dod mums gandrīz bezkrāsaina pasaules līmeņa izvēli, bet, kā jūs progress caur krāsu tas kļūs gaišāka un atvērs jaunus līmeņus, veicot varonis klasiskā pasaulē Sonic, moderna, un vēlāk atklāja trešo Pasaule - laikmets Dreamcast.

Sonic Worlds

Visas trīs spēles pasaules atšķiras viens no otra, saglabājot kopējo atmosfēru. Katru no jebkurām pasaules līmeņos sastāv no četrām savstarpēji saistītu epizodes, un katrā līmenī tiks atvērts pēc gaitā iepriekšējā, un tas nav svarīgi, ar kuru pasaules pret šo līmeni, spēle ir stingra secību. Pēc pagājušo mūsdienu pasaulē, kad Sonic var uzvarēt galveno boss mūsdienu pasaulē Sonic atvērta un bonusu ceturtais pasaulē, kas ir kļūdaina mehānisms, kurā galvenais varonis ir savākt septiņu Chaos smaragdi. Kad visi akmeņi tiks savākti, un mehānisms ir noteikts, jūs varat piekļūt cīņā ar nelietis visu spēli pasaulēm.

Bonusi

Katrā aktu jebkura spēle līmenī būs paslēpts bonuss Red Star Ring, kas dos iespēju atvērt jaunus neizpētītās iepriekšējās prasmes, palielināt savu braukšanas ātrumu, vai augstumu lekt varonis vai pievienot jaunus veidus uzbrukumu, kas ir ne tikai strādāt, lai jūs par braucienu . Jums ir jābūt uzmanīgiem, jo ​​vietu piecu lolotākajiem gredzeniem jūs atklāsiet viens no daudzajiem draugiem, Sonic, maza dialogā ir pirms katru epizodi. Pēc tam iet cauri visiem līmeņiem, spēle nav tuvojas beigām un pirms spēlētājs atvērsies papildu misijas, kur var ne tikai spēlēt Sonic, bet arī citas rakstzīmes, veicot īpašus uzdevumus un saņemt papildu atlīdzību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more