Grāmatzīmes

Konflikts. The Art of War

Citi nosaukumi: lodmetālos Inc.

konflikts Game Art of War - cīņa par varu.

Konflikts AVP - strategiya Art of War, tiem lietotājiem, kuri vēlas izveidot savu spēcīgu modernas armiju un saņemt statusu militāro līderi un nepārspējamo mudrogo pravitelya. Īpatnība šo konkrēto pārlūka daudzspēlētāju tiešsaistes spēlēm ir tas, ka cilvēki šeit cīnās savā starpā, nav orcs un Goblins ir militārās bāzes, kājnieki, smagie bruņumašīnas, lidmašīnas, un nav pasaku varoņi.

Vse darbība notiek izdomāts Āfrikas valsti. Ir minerālvielas un reti resursi, un spēlētājs, kurš var kontrolēt mīnas un enerģiju, varēs pilnībā valdīt pār pasauli. Tomēr ne viss ir tik vienkārši šajā pasaulē ir milzīga konkurence, uzņēmumiem un valstīm, neskaitot vietējās grupas un bandas, vēlas iegūt to, ko viņi vēlas. Tāpēc, tikai rūpīgi izstrādāta stratēģija par uzvaru, tikko uzcelta taktiku kara un racionālu resursu sadali ietvaros karabāzē ļaus spēlētājam ieņemt nostāju, ir jārēķinās ar visiem pārējiem.

Spēle konflikts AVP reģistrācija ir nepieciešama, lai iet tas var būt tikai pusi minūtes, tas ir nepieciešams nākt klajā ar nosaukumu atbilstošajā jomā e-pasta adresi un spēle paroli, šajā spēlē nepastāv kārtība apstiprināt pasta adresi, tūlīt pēc šiem soļiem, jūs varat doties uz skatuves mācībām.

 

 

Features konfliktu AVP.

No paša pirmā acu uzmetiena, lietotājs redzēs izcilas kvalitātes spēli. Tas ir skaidri redzams visas detaļas un ainavas, pat gluda virsma apdeguma saules piedeguma zemi. Mūzikas vienošanās ierakstīti fona, dod noskaņu un skaņu efekti papildina reālismu, kas notiek uz datora ekrāna.

Rīcība spēle Art of War konfliktu sākas ar diezgan detalizētu instrukciju. Spēle ir vairāki nepieciešamie resursi attīstībai:

    Degvielas
  • ;
  • Boepripasy;
  • Prodovolstvie;
  • Almazy;

Vse ir nepieciešami šie resursi veidu sākotnējās būvniecības komanda, militāro, drošības un resursu ēkas, ar kuriem nākotnē būs veidot un nostiprināt armiju ir gatavs stāties pretī pretiniekiem.

In sākumposmos, izstrādātāji nav rezerves vērtīgāko spēli valūtu - dimantus, lai atbrīvoties no tiem ir ļoti piesardzīgi, jo augstākā līmenī viņi saņems ne tik vienkārši, un tām var būt vajadzīga daudz.

Šīs spēles mērķis ir izveidot efektīvu un spēcīgu armiju sagrābt kontroli visās jaunajās teritorijās ir bagāti ar vērtīgu resursu, bet spēlētāji var izvēlēties citus veidus, kā attīstīt savas apakšnodaļas. Bez kara karavīru Inc. nedarīja, ja lietotājs nebūs uzbrukums sevi, tas būs veidot spēcīgu aizsardzību, vai iet pa diplomātiskiem kanāliem, slēdzot līgumus par aizstāvību vai neuzbrukšanas.

Šajā spēlē, papildus reālās sāncenšiem ir pie datoriem, un ir virtuālā pretinieki. Bots ir vietējās bandas, tie nevilcinieties uzbrukumu, lai gan viņu karaspēku un nav ļoti spēcīga, var radīt nepatikšanas.

Art of War spēļu konfliktā ar sadalījumu spēkiem - uzbrukuma un aizsardzības. Ko armija stiprināt stratēģiju atkarīgs izvēli spēlētāja, bet pastāvīgu resursu trūkumu var papildināt uzbrukumā citiem pamatiem, padarot spēli agresīvāka un interesanti, jo vienkārši neviens nepieskaras. Vēl viena brīnišķīga dāvana no attīstītājiem bunkurā, tas ir iespējams, lai paslēptu karaspēku un resursus, un pēc uzkrāšanas spēku pēkšņi runāt pie pretinieku.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more