Grāmatzīmes

Soldiers Inc: Mobile Warfare

Citi nosaukumi: Karavīri Inc

Game Soldiers Inc Mobile Warfare karš kara dēļ.

. Uzņēmums Plarium ir ieguvis slavu kā militāro un ekonomisko stratēģiju attīstītājs, un tā kolekcijā ir vairāk un vairāk jaunu šedevru. Soldiers Inc Mobile Warfare bija spēles turpinājums"Konflikts", un tas tika izlaists 2013. gadā. Izmantojot jaunas tehnoloģijas, tika radīta jauna sērija. Vietu un rakstzīmju simulēšana notika, izmantojot uzlabotu 3D grafiku, un animācijai tika izmantoti 3D skenējumi un kustības uztveršana.

Soldiers Inc Mobile Warfare var lejupielādēt bez maksas, taču daži add-ons maksā naudu. Lai iegādātos drošību iestatījumos, labāk ir ievietot paroli, nevis pastāstīt citiem.

Suzheets no spēles.

Events notiek 2037. gadā. valstī, ko izgudroja Selva de Fuego autori, kas atrodas Dienvidamerikā. Daudzi karaspēki šeit sastopami ar vienu mērķi, lai iegūtu formulu"Panaceja"un saprastu, cik bīstama tā ir.

Created vakcīnas Corporation"Phoenix", sakot, ka viņu atradums atrisinās daudzas problēmas. Tā ietekme uz cilvēka ķermeni ir unikāla, uzkrājot gan fiziskos, gan garīgos datus. Ņemot priekšrocības salīdzinājumā ar citiem, jūs varat ātri izmantot varu, uzlikt savu kārtību un pat vadīt pasauli. Kopš seniem laikiem daudzi to ir meklējuši, un tagad ir reāli draudi, ka šī formula nonāk bēdīgi slieku rokās.

Zinātnieki izgudroja reālu karu. Iestādes sadūrās ar lobijiem, korporācijām, nemierniekiem, valsts un privātām armijām. Spēlētājs izvēlas sānu un, vadot atkāpšanos, atstāj Selva de Fuego, lai pārtrauktu nometni brīvā teritorijā un attīstītu to stiprinātai bāzei.

Pārlūkprogrammas versija ļauj jums lejupielādēt Soldiers Inc Mobile Warfare uz datoru. Tas nekādā veidā neatšķiras no mobilās versijas, kam ir tādas pašas īpašības:

  Spēles procesa īpašības.

 • Autobams bezmaksas spēles procesam
 • Atveriet vairākas valodas
 • Īpaša grafika ar detaļām 3D
 • Pievilcīga cīņa
 • Piedalās misijās
 • Salīdzību veidošana
 • Ieteikumi vienam spēlētājam

Game Soldiers Inc Mobile Warfare aizstājēji militārajām operācijām ar brīžiem, kad jūs varat pievērst uzmanību:

 • Events Resursi
 • Veļu un aprīkojuma eļļa
 • Iekārtu ierīkošana
 • Vietnes izpētei
 • Uzdevumu sadalījums

. Jums vienmēr vajadzētu atcerēties, ka ienaidnieks nepārtraukti veido savu spēku. Lai to apkarotu, jums ir vajadzīgas arī ātras tvertnes, ātrgaitas gaisa kuģi, izlūkošanas drones, apkarošanas roboti un labi apmācīti karavīri. Neaizmirstiet izpētīt apkārtnes apkārtnes. Pateicoties iepazīšanās procesam, jūs ne tikai noturat pieejas pamatnei, bet arī ir iespējams atrast minerālu nogulsnes vai atrast kešatmiņu ar svarīgiem artefaktiem.

Karavīru aprīkojuma svarīgā loma. Soldiers Inc Mobile Warfare spēle ļauj jums veiksmīgi apvienot pieejamos vienības formas un ieročus. Jūs varat izveidot efektīvu gandrīz neieņemama, mobila un taktiski perfekta karavīra efektīva modeļa modeli. Lai sasniegtu mērķi, izvēlieties, kāda būs jūsu uzvedība. Dažreiz vispirms ir labāk uzbrukt, izmantojot pārsteiguma efektu. Vēl vienu reizi ir ieteicams aizstāvēt sevi, izmantojot sevis īpašības par labu.

Game Soldiers Inc. uzņemas aktīvu sadarbību ar citiem spēlētājiem. Ar dažiem ir nepieciešams noslēgt draudzīgus nolīgumus un veidot alianses, citi kļūs par sīvajiem ienaidniekiem. Piedalieties arī turnīros, pilnos kvestos un komandu uzdevumos, lai iegūtu vērtīgus balvas par sasniegumiem. Varbūt viss, galvenais nav atmest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more