Grāmatzīmes

Soldier Front 2

Citi nosaukumi: Soldier Front 2

Soldier Front spēle 2 ir bezmaksas online datorspēle stila šāvēja. Šī spēle - turpinājums no pirmās daļas no populārākajām spēlēm pasaulē.

Angļu veic spēle Soldier Front 2 reģistrācijas. Reģistrēties Soldier Front 2 Jums ir īstenot šādus ieteikumus:

1) Pieslēgties spēles Soldier Front 2, izmantojot savu meklēšanas jebkuru meklētājprogrammu.

2) Pēc tam, jums būs nepieciešams uzklikšķināt uz pogas « Dziedi līdz ». Pēc tam jums vajadzētu parādīties pirms reģistrācijas formu spēles kareivja Front 2. Šajā veidlapā, jūs varat arī prioritāri reģistrāciju, izmantojot Facebook (sociālo tīklu internetā). Zemāk ir apraksts par standarta reģistrācijas spēlē.

3) Tad pirmajā rindā jums ir nepieciešams ievadīt savu e-pasta (e-pasta adrese).

3) Pēc tam ievadiet savu dzimšanas datumu.

4) Pēc tam rakstīt kodu, kas tiek iesniegts nākamajā rindā.

5) Un, visbeidzot, noklikšķiniet uz rūtiņu pogu « Dziedi līdz un spēlēt ! . " Noklikšķinot uz šo jūs piekrītat visiem noteikumiem spēli Soldier Front 2.

Play spēli online Soldier Front 2 pieaugušie var cilvēki, kuri ir reģistrēti uz vietas spēlē. Jums ir jāpievērš uzmanība sistēmas prasībām par spēli:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - OS ( darbojas sistēma ).

Intel Pentium 4 martā. 0Ghz - CPU ( procesors ).

2 GB - RAM ( RAM ).

NVDIA GeForce 6600 - GPU ( video ).

Tiešais X 9. 0 - Skaņa (skaņas).

Soldier Front Game 2 Jūs varat spēlēt šādas klases:

1) Delta Force veidoja pēc daudziem terora aktiem 1970 in ASV. Šī grupa tika dibināta, pamatojoties uz SAS .

2) Special Forces - viņš bija veido 1949. Šī grupa ir krievu. Viņa tika izveidota vadībā Bruņoto spēku PSRS Otrā pasaules kara laikā.

3) SAS - tika izveidota 1941.gada jūlijā, David Stirling Lielbritānijā. Sākotnēji grupa tika izveidota, lai iefiltrētos vācu spēkus no Ziemeļāfrikas un uzbrukumu no aizmugures Otrā pasaules kara laikā.

4) GIGN - Šī grupa tika izveidota Francija īpaša darba grupa 1973 [_8_ ].

5) GAFE - sākotnēji tika izveidota 1986.gadā, lai nodrošinātu drošību Pasaules kausa Meksikā. Tagad neatņemama sastāvdaļa Meksikas armija.

6) UDT - Dienvidkoreja U komanda tika izveidota [_85_ ] 1955 . Viņi atbalsta spēcīgas attiecības ar US Navy plombām .

Game 2 Online Soldier Front ir kāroto online spēle tiem, kuri vēlas justies militāro kaujas. Jūs jutīsieties kā karavīrs vienā no slavenākajām grupām pasaulē.

SF 2 spēle - tā ir datorspēle īstiem, drosmīgajiem spēlētājiem, kuri nestrashno saskaras ar dažādām grūtībām.

Pierakstieties datorspēļu Soldier Front 2 Live un baudīt savus sasniegumus un panākumus šajā spēlē. Iegremdēt sevi neticami pasaulē Soldier Front 2 Online ir nepārspēts šajā karavīrs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more