Grāmatzīmes

SoccerStar

Citi nosaukumi: SoccerStar

SoccerStar internetā - bezmaksas pārlūku multiplayer spēle sporta žanrs, ir formulēts tādā humoristiskā stilā. Izstrādātāji projektu, L39 Studios, un ko darbojas kā Dynamite publicēts. Jo spēle pasaulē jums nevajadzētu uzņemties šausmīgs lomu treneris, nevis jūs pats darbosies ap piķis un vārtus, sajūta brīvību un prieku par uzvaru. Jūsu raksturs - iesācēju spēlētājs, kas nākotnē ir lemts kļūt par īstu zvaigzni. Jūs, protams, noved viņu uz gaišāku nākotni, pilnveidojot savas prasmes sitieniem. Kas var score vairāk mērķus, ātrāk nāks atzīšanu. Izvēlieties savu atrašanās vietu un atpakaļ uz slavu!

SoccerStar reģistrācija atver durvis uz sportu ar visām tās perspektīvām. Izveidot kontu nav grūti. Jums ir jāievada jomā īpaša forma šādai informācijai: spēlētāja vārdu, e-pasta adresi, paroli. Jums ir arī izvēlēties dzimumu, bet arī likt ķeksīti apstiprināšanu pieņemšanas vispārējiem noteikumiem un spēles noteikumiem. Starp citu, raksturs radīšana laikā, jūs varat izvēlēties izskatu, tad pastāv funkciju, kā mainīt sejas.

Play SoccerStar , lai visiem interesentiem pieejami. Slodze nebūs neko. Sistēmas prasības ir zemas, tāpēc nav jāuztraucas, ka, ja konfigurācija datorā ir pats forši sniegumu. Galvenais, kas tika uzstādīta platforma Windows 98/2000/Me/XP, bija pieejama viena no mūsdienu pārlūkprogrammām un interneta bija saistīts.

Tātad, jūs kļūstat kādu vērienīgu spēlētāju. Ko konkrēti jūs darīsiet? Tas ir atkarīgs no kāda profesija izvēlēties kādu no šīm iespējām: uzbrucējs, pussargs, aizstāvis un vārtsargs. Atkarīgs no klases funkciju, kas tiks piešķirti jums spēļu laikā. Bet jebkurā gadījumā būs jātiek galā ar tādiem parametriem kā trieciena virzienā, trieciena leņķi, spin bumbu un ietekmes spēku. Būs iespēja pakļaut tos pareizi - uzskata, ka panākumus jūsu kabatā!

Kļūsti loceklis futbola klubā -, tad kopā ar savu draugu, lai sasniegtu augstumus sporta karjeru. Atcerieties, ka tikai strādājot kopā, jūs varat uzvarēt pretinieku komandu. Tas nav sporta veids, kur katrs pats par sevi. Starp citu, ja ir vēlēšanās, ar laiku jūs varat izveidot savu klubu, ja jums nepatīk, lai būtu daļa no viena no esošajiem. Iespējams klubā daži uzlabojumi, proti, treneris, menedžeris un stadionu.

Daudz kas ir atkarīgs gatavošanos nākamajai spēlei. Sākas SoccerStar spēlē jums vienkārši ir, lai pastāvīgi apmācīt savu varoni. Citi faktori, kas ietekmē labklājību futbolistu, un līdz ar to par viņa uzticību. Tās ir drēbes, kas var mainīt, izmantojot kostyumizatsii un, protams, pārtikas. Ja jūs varat saprast dzīves jēgu un sportists, SoccerStar spēle būs ļoti aizraujoša, lai jūs varētu izmantot.

Starp citu, SoccerStar online spēlētāji kontu un nopelnīt naudu. Pretējā gadījumā, ja ir nauda, ​​lai visu nepieciešamo? Jūs nopelnīt spēli valūtu un zvaigznēm. Bet līmenis peļņas atkarīgs no jūsu pašu popularitāti. Drīz jūs varēsiet atļauties un pienācīgas atpūtas un labu pārtiku, un atdzesē drēbes.

Varbūt jūs interesē jautājums, cik bieži jūs varat doties uz lauka ar bumbu, lai parādītu savus talantus. Čempionāts ilgs septiņpadsmit dienas un katru dienu šajā laikā klubi traucē divas spēles dienā. Tāpēc tas nebūs garlaicīgi! Tā teikt, ka komanda sākotnēji strādā datoru rakstzīmes, ir nepieciešams, lai jūs varētu sākt uzreiz varētu vadīt bumbu.

Funny futbola spēle ir atšķirīga ar to, ka spēle ir viegli saprast. Pat ja jūs nekad neesmu spēlējis reālajā dzīvē skraida laukumā pēdējo reizi atpakaļ skolas laikā, vienalga jums izredzes uz vienlīdzīgi ar citiem spēlētājiem, lai gan tie lielīties bagātīgu pieredzi. Jūs ātri mācīties un saprast visas nianses. Drīz būs pieķeru sevi domājot, ka dienā, un nevar dzīvot bez artefaktu krāsains spēli! Pievienoties tagad, attīstīt savas dividendes! Ilgāk spēlēt būtisku maksu, un līdz ar to iespējas. Lai dzīve futbolists nest prieku! Baudīt spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more