Grāmatzīmes

Snaiperis: Ghost Warrior 2

Citi nosaukumi: Snaiperis: Ghost Warrior 2

Spēle snaiperis: Ghost Warrior 2 - turpinājums video spēli snaiperis: Ghost Warrior, ko izveidojis pats uzņēmums Varšavā Pilsētas Interactive militārajā šāvēja žanra no 1 personas. Pameta spēli snaiperis: Ghost Warrior 2 gab trīs gadus pēc tās priekšgājēju 2013 sākumā. Lokalizācija teritorijā Krievijas Federācijas notika uzņēmuma "jauno disku".

Polijas izstrādātāji ir atraduši nelielu nišu aizņem spēli. Spēlētājiem, kuri ir patiesi kaismi snaiperu uguns, atcerieties stiprumu divas vai trīs spēles, kas sniedz reālu ballistika. Ka kāds ir, piemēram, varat lejupielādēt snaiperis: Ghost Warrior 2 un kļūt snaiperis elite squad izveidots īpašām darbībām, lai iznīcinātu slikto onkuļi neatkarīgi no tā, kur pasaulē viņi vēlas veikt savu uzņēmējdarbību lietām slikti.

Atšķirībā no sava priekšteča, pašreizējais spēle Sniper Ghost Warrior 2 nodrošina misijas nav izdomāts kādu tropu valstī, bet diezgan specifiska Sarajevā, Filipīnās un Tibetā. Saskaņā ar ģeogrāfisko atrašanās rīcību notiks ne tikai kalnainā apvidū vai pilsētu teritorijās, bet arī džungļos.

Viss no šīm vietām ir pārsteidzošs apskatīt augstumā grafika. Tas nav nejaušība. Pēc pirmā daļa Polijas snaipera apšaudes ir pārdevis 3. 000. 000 kopijas, varēja atļauties iegādāties snaiperis: Ghost Warrior 2 ir vairāk uzlabotas dzinēju CryENGINE 3. Un šis fakts tiek automātiski uzlabota AI, var aprēķināt uzvedību ienaidnieku būtiski sarežģītas formulas.

Ja jūs sākat ar snaiperis: Ghost Warrior 2 spēlēt, jūs varat iepazīties ar šādiem burtiem:

• K. "Sandman" Anderson - varonis, ir ranga kapteinis, specialitāte snaipera skauts, ir squad elites Marines "Force Recon". Nevainojami pieder medību un šaušanas prasmes, māca to no mazotnes.

• K. Meddkos - Gunner Sarajevā, nodevējs. Dies beigās spēli.

• Diaz - CIA. Gunner.

• Gomez un Wheeler - rakstzīmes otrā plānā.

Lai izlemtu, vai, lai spēlētu šajā snaiperu simulators, jūs varat meklēt internetā par spēli snaiperis: Ghost Warrior 2 video. Pēc tam skatoties vairākas video ar atsauksmēm un piekabju spēli, jūs varat redzēt sevi, ka otrā daļa Polijas snaiperis šaušanu strādāja daudz labāk nekā pirmās. Turklāt, izņemot to, ka šeit tika īstenota pilnīgi reālistisku ballistika šaušana snaiperis: Ghost Warrior 2, var izmantot 6 snaipera šautenes, nakts redzamības ierīces, tuvcīņa ieroci, dažādas sprāgstvielas, brilles un tā termokamerām uc Daudzi spēlētāji, kuri ir fani snaiperis simulatori patiks tik nopietnu pieeju šaušana, kad jums ir nepieciešams ņemt vērā ne tikai pārkāpuma smagumu, bet arī vēja ātrumu un virzienu, atrašanās vieta, elpošanas ātrums atskaņotājs, attālums līdz mērķim. Šīs un citas detaļas no spēles var atrast, ja jūs iet uz spēli oficiālajā mājas lapā http://www. ag. ru/games/sniper-ghost-warrior-2, apmeklējot jebkuru spēlētājs, kurš mētāt visas šaubas un izlemt snaiperis Ghost Warrior 2 lejupielādēt un instalēt spēli uz datora pavadīt daudzas stundas pagājušo ierosināto izstrādātājiem misiju.

Esiet uzmanīgi, rūpīgi, precīzi izpildot uzdevumus, neredzams ienaidniekiem un vienlaicīgi noteikts.

Good luck!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more