Grāmatzīmes

Snaiperis: Ghost Warrior

Citi nosaukumi: Snaiperis: Ghost Warrior

Spēle snaiperis: Ghost Warrior - a datorspēļu izstrādātāji no Varšavas pilsētas Interactive, ko tās atbrīvo, ņemot vērā vasaras sākumā 2010 Polijas uzņēmums, kas militāro šāvēja no 1 personas. Šeit jūs redzēsiet brīnišķīgo specefekti, un ietekme ir to klātbūtni monitora ekrānā. Un tas ir iespējams, saistīts ar to, ka izstrādātāji ir veikuši savu spēli diezgan gudru dzinēju Chrome Engine 4.

Jūsu raksturs - elite ASV bruņoto spēku, snaiperis, super-pro, kas iemeta ienaidnieka līnijas, bet gan kaut kādā tālā valstī. Vara šajā valstī aizturēja militāro. Vienkāršie cilvēki pret valdošo huntu bruņoti, un viņiem ir jāpalīdz mūsu snaiperis. Un man jāsaka, ka šāda uzdevuma veikšanai izstrādātājiem snaiperis: Ghost Warrior pc jārāda labs spēle. Tas ir labi pārdomāts kontrolēt galveno varoni, un šī militārā darbība spēle ir ļoti svarīga. Galu galā, kāds uzdevums jums nav veikti, kamēr izņemta pretinieks ir slepeni, ar lielāko attālumu. Nu, tas bija slepens. Bet vienmēr izietu visus uzdevumus "slepeni", kas iet visiem ienaidniekiem nepamanīts neizdoties. Dažreiz, jūsu raksturs būs vienkārši īssavienojums, lai sāktu cīņu. Jums būs, lai dalītos ar policija iznīcināt ienaidnieku dažādās ēkās un būvēs. Turklāt, izstrādātāji ir strādājis ļoti foršs misiju, kurai nav nepieciešams, lai iznīcinātu vienu ienaidnieku, bet vairāki pretinieki uzreiz. Puiši no pilsētas Interactive darīja visu, lai atvieglotu procedūru izpildes šādu misiju, marķēšana noteiktā veidā mērķus, kas jāiznīcina pirmajā vietā, un kas pēc tam. Un tas nav nepieciešams, ka galvenais mērķis bija tuvu uzbrucējiem. Tātad, ja jūs nolemjat snaiperis: Ghost Warrior lejupielādēt un instalēt datorā, pārliecinieties, ka šādas misijas būs svarīgi, lai "likvidētu", ka cīnītājs, kas ir kaut kur tālu pieejām, bet tajā pašā laikā, stāvot blakus ar "panikas pogu." Dažādas misijas (sešpadsmit tos spēlē), jums būs izstrādāt taktiku konkrētajai situācijai. Viena taktika ir jābūt, ja nepieciešams, lai iznīcinātu ienaidnieka līderi, ja nepieciešams, citu taktika graut militārās iekārtas vai ēkas, un pavisam citādi būtu jārīkojas, ja jums būs daļa no izkraušanas puse, vētras dziļā aizmugurē ienaidnieka nometnē ienaidnieks.

Lai snaiperis: Ghost Warrior spēlēt un veikt visus uzdevumus, ir četru veidu snaipera ieročiem. Shoot šiem šautenes jābūt iespējai. Jo, lai sasniegtu mērķi, būs jāņem vērā trajektoriju lodi, veicot korekciju vēja ātrumu un virzienu, labi un gravitācijas sastāvdaļu.

Galvenais ierocis, spēlētājs, ir dažādi veidi, snaiperis šautenes, nazi, sprāgstvielu, uc § Šajā spēlē ir 4 veidu snaipera šautenes. Saskaņā ar izstrādātājiem, trajektorija lodi tiek aprēķināta pēc korekcijas attiecībā uz vēja un smaguma. Interesants punkts: tiklīdz jūs hit savu mērķi - kamera nekavējoties sākt nodarboties ar lodi, kas peld prom! Joprojām ir galvenais varonis arsenālā sprāgstvielām un ieročiem par tuvcīņas.

Ja jūs joprojām nevar izlemt, vai jums vajadzētu snaiperis Ghost Warrior lejupielādēt, tad ierakstiet meklēšanas bar savā pārlūkprogrammā, lai redzētu snaiperis: Ghost Warrior video. Internetā ir daudz treileri un atsauksmes par šo spēli. Pēc skatoties šo video, jūs pārliecināties, ka spēle snaiperis Ghost Warrior ir vērts izmēģināt to savā rokā.

Good luck! Iet par to!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more