Grāmatzīmes

Skyrama

Citi nosaukumi: Skayrama

Skyrama spēles Online - bezmaksas lidostas simulators, kur jums kļūt direktors savu lidostu.

Lai spēlētu Skyrama, Jums ir jābūt sistēmas prasības:

Minimālais:

• Operētājsistēma Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista,

• CPU Pentium © III, 1,6 GHz vai (Mac OSX), saderīgu datoru,

• Video karte 16 MB, 32 MB vai vairāk;

• Atmiņa 265 MB RAM, 512 MB ieteicams RAM,

• Flash Player Adobe / Macromedia Flash Player versiju 9. 115. 0;

• Internet Explorer no versijas 6 un Firefox ar otro versiju.

Ieteicams:

• Operētājsistēma Windows XP SP3, Windows 7, Windows Vista,

• Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 3GHz;

• Atmiņa 2 GB vai vairāk,

• grafikas karte NVIDIA GeForce 8800 sērijas vai ATI Radeon 4800 sērija, 512 MB.

Skyrama online spēles nav nepieciešama lejupielādēt un instalēt, jums ir nepieciešams tikai iziet Skyrama reģistrāciju. Pievienoties spēlē Skyrama ir šādi:

1. Ievadiet segvārdu - nosaukumu, ar kuru tu spēlē.

2. Ievadiet paroli un atkārtojiet to.

3. Norādiet e-pastu.

4. Un pieņemt noteikumus par lietotāja līgumu un kļūt reģistrēts spēlētājs.

Kad reģistrācija ir pabeigta Skyrama, ir atbildīga lieta darīt - veidot savu lidostu!

Spēlēt online spēle Skyrama ne tikai interesanti, bet arī noderīgi, jo šeit zadeystvuete visas savas organizatoriskās prasmes. Nepastāv ierobežojumi un ierobežojumi attiecībā uz lidostas attīstībai - bez viņu fantāzijas.

Jums ir uzbūvēt pakalpojumu kastes lidmašīnām un termināļiem pasažieriem. In Skyrama online viss balstās uz sadarbību starp dalībniekiem principa - būs iespēja organizēt lidojumus ar otru un apmainīties precēm. Lidostas apmeklē draugus un aicinot tos apmeklēt savu var pārvērst savu lidostu lielākā transporta mezgla!

Spēle piedāvā daudz dažādu gaisa kuģu un ainavu. Jūsu gaumei un dekoru aprīkot izstrādāt dizainu, kas dos maksimālu individualitāti sava lidosta. Dekorēšana dažādas lidostas ēkas un krāsains priekšmetus piesaistīs uzmanību jaunu pasažieru.

Jo Skyrama noteikti ir jautri spēlēt. Jo sākumā, Jūsu lidosta ir ļoti mazs un diezgan attīstīta - tas nav ēkas, ne infrastruktūras un tikai vienu skrejceļu. Spēles laikā, galvenais mērķis ir pārvērst to par milzīgu starptautiskās lidostas, veicot dažādus uzdevumus.

Tikai ar vienu skrejceļu, būtu jānodrošina, ka tā vienmēr ir bijusi brīva. Tikko izkrauti nekavējoties atbrīvot sloksnes citu gaidot nosēšanās. Pēc nolaišanās citu plakni, iegūt nelielu maksu, kas vēlāk var ieguldīt no vairāk mūsdienu lidaparātu iegādi. Cik ātri nopelnīt pietiekami daudz naudas, meklēt veikalā, kur ir daudz jaunu lidaparātu.

Tāpat, izņemot izmantošanai spēlē nopelnīto naudu, ir iespēja izmantot savu naudu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams pārvērst tos spēli. Tādējādi, jums būs nauda ne tikai, lai būvētu jaunu luksusa ēkām, bet arī par būvniecības autostāvvietu un autobusu pieturas.

Kad esat pabeidzis būvniecību visu nepieciešamo ēku un zaasfaltiruete skrejceļa, būs nepieciešams atrast veidus, kā piesaistīt pasažierus. Viena šāda metode ir būvniecības spilgti pārsteidzošu ēku. Lai sasniegtu panākumus pasažieri ir būtiska loma, tāpēc visu iespējamo veidu, lai tos savā lidostā.

Spēlēt online spēle Skyrama nekad nebūs garlaicīgi - tur vienmēr ir daudz ko darīt: Jums ir, lai rūpētos par visiem gaisa kuģiem, kas veic pārbaudes, kontroles iekraušanai un izkraušanai bagāžu, sagatavot lidmašīnu nākamajam lidojumam ...

Ļoti interesanti vērot personīgajā dzīvē varoņi - būs iespēja uzzināt, kas sāka nākamo jaunas kontrolieriem un kāpēc pilots bija ķīvējās ar vecāko stjuarti.

Online spēles Skayrama ļauj jautri un pavadīt savu brīvo laiku. Uzsākt visattālākajos maz stūriem planētas - iet uz augšu debesīs un iekarot jaunas virsotnes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more