Grāmatzīmes

Skyburg

Citi nosaukumi: Skyburg

Skyburg ir jauns vārds virtuālajai spēļu pasaulei

Krievijas krievu kompānija Awesomatic Games joprojām ir jauna, lai radītu MMORPG rotaļlietas, bet jau ir ieguvusi fanus, kuriem patika spēle Skyburg. Tas ir patiesi stilīgs, charizmātisks produkts tvaika-punk stilā, kurā svarīgākie transporta līdzekļi ir dirižablis, un zinātnieki eksperimentē ar ēzeļiem ar psihotropām spējām.

Pirms jūs atverat pasauli ar lidojošām pilsētām, mutantiem un zombijiem pēc apokalipse, bet kas nav parādīts drūmā atmosfērā, bet ar humoru un karikatūras stilā, kas izvilkts komiksi.

spēlētāji gaida spēcīgus pretiniekus, neticamas briesmas, un, lai tos uzvarētu, jums ir nepieciešama sava flote. Mīļās meitenes, roka ģitāristi, skeiteri, velosipēdisti iznāk uz kaujas lauka ar smagiem nūjiņiem, lielgabaliem, lielgabaliem. Gaida jūs:

 • cīņas
 • Trade
 • Regulāri braucieni ārpus pilsētas robežām
 • Gifts
 • Quests
 • Ieguve un citi uzdevumi

Nu, kas ir jūsu spēks?

Tas ir atkarīgs no jums, vai jūs varat iziet cauri Nāves ezeram, apburot ar briesmīgiem zombijiem un izvairoties no nāves. Ja Skiburgas pilsētā pretinieki ir vienādi izturīgi, tad ārpus tās jums būs nepieciešama maksimāla veiksme un dzīvi, lai noteiktu jebkura ļaunuma garu.

Tāpēc ir svarīgi, lai uzvarētu katru detaļu: cik karavīru ir pieņemti darbā, kā viņi tiek ievietoti vietnē, kādas prasmes izmantot. Lai spēlētu Skyburgā, jums nav jāievēro zemes gabala noteiktās rīcības līnijas. Visi soļi ir jūsu lēmums. Pat ja jums ir nepieciešams veikt konkrētu uzdevumu, tikai jūs nolemjat, kā to izdarīt. Pēc sadursmes skatieties sīkāk, kādi zaudējumi ir nodarīti pretiniekam, ko jūs esat, un uzreiz atgūtās trofejas. Bet, tā kā jūsu pretinieki ir reāli spēlētāji, būs Skyburgas reģistrācija, kas jūs pārvērš par debesu pilsētas Skyburg rezidentu.

Izvēlēties aizsardzības punktus un izplatiet vienības kaujas laukā: ēzeļi, klinšu ģitāristi, televīzijas roboti ar dzenskrūves, želejas un trīs acu radījumi un citi. Kad tiek dots signāls kaujas sākumam, jūs vairs nevarēsiet kontrolēt rakstzīmes un kaut ko mainīt. Viņi darbosies patstāvīgi, un jūs tikai novērojat situāciju, nespējat kaut ko mainīt, pat ja jūs redzat savu kļūdu spēku saskaņošanā.

Debesu dzīves valūta

Bez zelta rezerves būs grūti pretoties pretiniekiem, un viens no svarīgākajiem punktiem, kas jāievēro, ir nopelnīt maizītes. Iet uz spēli katru dienu, jūs saņemsiet bonusu, kas palielinās katru reizi. Ja pirmā konta diena ir 250 vienību, tad summa palielināsies: 500, 1100 Būs arī prēmijas par uzvarām cīņās, bet kur es varu tērēt tos? Uzlabojot savu gaisa kuģi, jūs to padarīsiet par īstu kara monstru. Ir lietderīgi iegādāties visu veidu īpašās spējas, piemēram:

 • dziedinošais spēks, lai ārstētu savu squad
 • Powerful air strike
 • Minimālais vai maksimālais uzbrukums
 • Energy
 • Papildu Life

I pāris jauki vārdi

Skyburg iPlayer ir veidots tā, lai to varētu atskaņot papildus datoram planšetdatoros un mobilajos tālruņos. Izstrādātāji turpina labot kļūdas, pastāvīgi uzlabojot produktu un strādājot nākotnē. Tas var aizņemt nedaudz laika, un pārlūkprogrammas stratēģija tiks papildināta ar jaunām rakstzīmēm un funkcijām. Bet tagad viņa ir tikai krāšņs. Ir arī jauki, ka jums nav nepieciešams ilgu laiku saprast funkcijas un vadību, reģistrēties, doties un spēlēt pēc jūsu prieka. Un ir kaut kas, ko var baudīt: skaista grafika, oriģināls stils, dažādas darbības, neuzkrītošs humors.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more