Grāmatzīmes

Sāga

Citi nosaukumi: Sāga

Lai sāktu spēlēt spēli Legend tiešsaistē, jums ir nepieciešams, šādas sistēmas prasības:

· Pārlūks ar rāmjiem un JavaScript;

· Ieteicama pārlūkprogramma, lai šo spēli, ir Microsoft Internet Explorer 6. 0 vai lielāks. Opera pārlūks nav ieteicams, jo tas ir iespējams nepareizs displejs nekādas norādes, nepareiza darbība dažu hotkeys;

· Minimālā ekrāna izšķirtspēja - 800x600, ieteicams - 1024x768 .

Lai sāktu spēlēt Legend, jums ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu. Pievienoties Legend ietverti vairāki elementi:

1. Ievadiet nosaukumu rakstura;

2. Invent paroli. Mēģināt nākt klajā ar sarežģītu paroli, lai neviens, izņemot jūs nevarētu uzminēt to,

3. Izvēloties sacīkšu raksturu;

4. Izvēlieties dzimumu raksturu.

Legend tiešsaistes spēli apdzīvo dažādām rasēm, no kurām katrai ir savas priekšrocības. Legend online, jūs varat kļūt par vienu no sacīkstēm paredzēto

· Cilvēki,

· Elfi,

· Dwarves;

· Hobbits;

· Dwarves.

Cilvēki ir visvairāk universāls skrējiens. Tie ir vienlīdz iznīcina jebkura veida darbību. Pēc būtības šajā sacensībā ir ļoti viesmīlīgi, bet nekad zaudēt modrību. Cilvēki ir viegli apmācīt jebkuru ieroci prasmes, bet izcilus rezultātus cīņas mākslu nevar sasniegt. Viņi iesniedz kalnos un līdzenumos, pie upēm un ezeriem.

Elfi ļoti skaists skrējiens - acīmredzot tie ir perfekta. Viņi ir gudri, labi komandu burvju prasmes. Ieroču, izņemot burvju zobenu, un dod sīpolus. Elves ir izglītoti un labi apmācīti, draudzīgi.

Rūķi - panīkuši sacīkstes. Viņi dzīvo kalnos vai mežā. Rūķi radoši un piemīt augsta līmeņa maģija. Šīs sacensības piedāvā neticami mīlestību zelta un dārgakmeņiem. Tie ir ļoti labsirdīgs, bet ne sabiedrisks.

Hobbits un rūķi kā maza auguma, tik veikls un izveicīgs. Ir dedzīgi ožu un dzirdi. Apavi nav nodiluši, bojāt kājas aizsargā pinkains kažokādas. Šīs sacensības, kas galvenokārt nodarbojas ar lauksaimniecību.

Tas ir interesanti spēlēt Legend locekli sacīkšu dwarves. Dwarves arī palielināt mazs, plecīgs un neticami spēcīgs un izturīgs. To galvenais biotops - kalni un pazemes alas. To galvenā aktivitāte ir ieguve no dārgakmeņiem un minerāliem. Turklāt, rūķi specializējamies ražošanā augstas kvalitātes ieročus.

Legend Kad online reģistrācija ir pabeigta, jūs varat izvēlēties rakstzīmju klasē. Online spēles Legend piedāvā lielu izvēli

1. Titan - attīstīta spēks;

2. Assassin - attīstīta veiklību;

3. Warrior - attīstīta spēku un veiklību,

4. Archmage - attīstīta intelekts;

5. Exorcist - attīstīta gudrība

6. Wizard - attīstīta intelektu un gudrību.

Legend - online spēle, kas notiek jomās apdzīvo asinskārs un neticami biedējošu radījumi. Šeit magic - neatņemama dzīves sastāvdaļa. Tev jācīnās ar daudz monstriem nodot milzīgu aizraujošas quests, jums būs veidot apvienības un ieņemt ienaidnieka pilis. Spēlēt Legend - tad nopirkt daudz jaunu draugu, kas palīdzēs jums visā spēlē.

Legend internetā - tas ir simtiem tūkstošu spēļu jomās un spēļu vietas, kur jūs apmeklēsiet viesiem laikā. Daudzi darbi ir bīstami, jo, cīnoties ar pretiniekiem, var radīt nopietnus ievainojumus. Tāpēc, šajā spēlē ir daudz veidi, kas ļauj jums, lai atjaunotu veselību savu raksturu. Protams, veselība varonis atgūst sevi, bet tas ir ļoti lēns. Un nevis gaidīt, varat izmantot ātru veidu. Karavīri un burvji, savukārt mācību telpā, var izmantot arī pavasarī, lai atgūtu. Īpaša pārtika un dzērieni, kas tiek pārdoti ar mazumtirdzniecības veikaliem un krodziņiem, veselības atgūšanai. Nevis tērēt naudu, jūs varat iegūt enerģiju no avotiem, svētnīcām un citiem avotiem.

Spēlēt online spēles leģenda ir ļoti interesanti. Pievienoties spēli Legend dod jums iespēju ienirt enchanting pasaulē burvju. Jums ir labs laiks, un atraut no pelēkā ikdienas dzīvi, pētot plašu plašumiem spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more