Grāmatzīmes

Saules impērijas grēki 2

Citi nosaukumi:

Sins of a Solar Empire 2 Reālā laika telpas stratēģijas spēle. Spēlētāji spēlē atradīs labas kvalitātes grafiku, lielisku audio pavadījumu un daudzas interesantas misijas.

Izprast visas spēles sarežģītības bez apmācības būs grūti, taču izstrādātāji ir parūpējušies, lai spēle tiktu nodrošināta ar skaidriem norādījumiem, kas palīdzēs iesācējiem.

Spēlējiet Sins of a Solar Empire 2, jūs sāksit grūtos laikos. Galaktikā notiek karš starp vairāku rasu pārstāvjiem:

  • Vasari ir izmisīgākie karotāji kaujas laukā
  • TEC kļūst stiprāks ar katru spēles dienu
  • Pirmā atnākšana viltībā un atriebībā

Tik liels konflikts var novest visu telpu uz iznīcināšanas sliekšņa.

Katrai no sacīkstēm ir savs unikāls vadības stils un savas kaujas vienības. Pat ekonomika ir ļoti atšķirīga. Tāpēc tev noteikti būs interesanti vairākas reizes iziet cauri spēlei un redzēt trīs dažādus stāstus, kuru fināls būs atkarīgs tikai no tevis paša.

Spēles gaitā jūs iegūsit unikālu pieredzi, pārvaldot gigantisku kosmosa impēriju. Pienākumi šajā struktūrā ir skaidri nodalīti. Imperatori nosaka attīstības ceļu un izklāsta plānus jaunu planētu kolonizācijai. Kaujas komandieri vada aizsardzību un uzbrukumu un nosaka uzbrukuma mērķus. Protams, abi jums paklausīs. Turklāt iesaistieties resursu ieguvē un jaunu zvaigžņu sistēmu izpētē, meklējot noderīgas lietas. Pārvaldiet cīņas reāllaikā. Spēle veiksmīgi apvieno reāllaika stratēģiju un 4D stratēģiju.

Izpētiet jaunas tehnoloģijas, kas jums pavērs daudzas iepriekš nepieejamas iespējas.Veidojiet vēl neieņemamākas aizsardzības konstrukcijas.

Izveidojiet neuzvaramu kuģu floti, kas sastāv no tūkstošiem vienību. Kontrolējiet tos galaktikas mēroga cīņās, pateicoties jaunajam 64 bitu daudzkodolu dzinējam.

Spēlētāja iespējas ir praktiski neierobežotas, izvēlies ar ko būt sabiedrotajiem un ar ko cīnīties. Jaunajā spēles daļā ir pievienotas daudzas spēles taktikas un stratēģijas iespējas, kas ir pieejamas spēlētājam.

Jūs varat spēlēt kādu no vietējām kampaņām pēc savas izvēles vai cīnīties ar īstiem pretiniekiem tiešsaistē. Tiek atbalstītas sesijas ar līdz 10 spēlētājiem, no kurām katra var atrasties citā pasaules daļā. Lai spēlētu tiešsaistē, ir nepieciešams stabils interneta savienojums.

Mēs esam parūpējušies arī par tiem, kuri, iespējams, vēlēsies modificēt spēli pēc saviem ieskatiem vai izveidot savu kampaņu. Ir ērti rīki modifikāciju izveidei. Jūs pat varat rakstīt dialogu un integrēt to spēlē vai mainīt līdzsvaru pēc saviem ieskatiem.

Ja jums patīk kosmosa stratēģija, esiet piesardzīgs, spēlējot. Ir viegli aizrauties un spēlē pavadīt daudz vairāk laika, nekā plānots. Tas lieliski parāda, cik šī spēle ir interesanta.

Sins of a Solar Empire 2 lejupielāde bez maksas uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli oficiālajā vietnē vai Steam portālā.

Instalējiet spēli tūlīt un sāciet iekarot galaktiku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more