Grāmatzīmes

SimAgri

Citi nosaukumi: SimAgri

SimAgri spēle ir tiešsaistes simulators, un viens no spēles audzētavas. Šajā spēlē, jums ir, lai attīstītu savu saimniecību, rūpējas par dažādu kultūru.

Šajā spēlē SimAgri reģistrācija ir ļoti vienkārši. Lai reģistrētos spēli SimAgri jums ir jāpierāda šādi:

1) Ierakstiet savu lietotāja vārdu un paroli.

2) Dodiet mums savu e-pasta adresi un serveri, kurā jūs vēlaties spēlēt.

Spēlēt spēli SimAgri jūs varat, jūs varat izvēlēties vienu no vairākiem pasākumiem, kas ir saistīti ar lauksaimniecību

- Izvēle: Jūs varat izvēlēties vienu no vairākām sugām un šķirnēm. Liellopi, cūkas, kazas, aitas, truši, vistas, pērļu vistiņas, Amerikas Buffalo, kas jums ir rūpēties par katru dienu.

- Audzēšana: Jūs varat izvēlēties audzēt kvieši, kukurūza, bietes, sojas pupas un daudz ko citu. Un arī, piemēram, jūs varat izmēģināt augļu dārzs ar ābelēm.

- FWF: FWF nozīmē agrofirmovye darbu. Vai jums piedāvāt pakalpojumus citām lauksaimnieciskās darbības lauksaimniekiem, kā sējas, aršana, mēslošana un vairāk.

- Transports: Tu vari kļūt pārvadātājs darbuzņēmējam. Jums būs kontrolēt savu kravas automašīnu vai citu transporta veidu.

- Dīleris Lauksaimniecība: Lauksaimniecības tehnika jūs pārdodat citiem lauksaimniekiem. Pirkt, pārdot, remonts, inventāra noma.

- Mājlopi Center: Jums būs atbildīga par īstenošanu mākslīgās apsēklošanas citām saimniecībām. Jums ir atrast labākos vaislas dzīvniekus, spermas paraugus apaugļot lopus.

- Lauksaimniecības kooperatīvu: Tu kontrolē lauksaimniecības kooperatīvu, piedāvājot zemi citiem lauksaimniekiem saskaņā ar līgumu, lai pirkt un pārdot to pārtikas un kultūru ražību sadarbojoties.

Sākas SimAgri Tu spēlē šādi:

1. Vispirms jums ir nepieciešams, lai parakstīties uz Simagri. Abonements ir bezmaksas un aizņem mazāk nekā pāris minūtes. Kad Jūs reģistrējaties, jūs varat sākt spēlēt uzreiz.

Kad esat pieteicies, jūsu pirmais solis ir izvēlēties vietu, kur jūs aprīkot savu saimniecību. Lai to izdarītu, izvēlieties reģionu un pēc tam departaments / province.

Jūs varat iegādāties mājas, lauksaimniecības dzīvniekiem, iekārtas, zeme uc Un tad sāk vadīt savu saimniecību.

Jūs varat arī iegādāties īpašu Simpass, kas dos Jums priekšrocības un jaunas iespējas, kas optimizē virtuālo saimniecībā.

Jūs varat atrakstīties jebkurā laikā. Jūsu konts tiks pārtraukta un visi dati tiek zaudēti. Turklāt, ja izstrādātāji spēle atradīs maldināšanu, vairākus kontus, jūsu konts tiks dzēsts, neatkarīgi no tā, vai jums bija Simpass vai ne.

SimAgri online spēle, pamatojoties uz principu, kā arī visas pārējās saimniecībā. Jums ir iegādāties dzīvniekus un augus, rūpēties par viņiem, ražas novākšanas un gūt peļņu.

Pierakstīties SimAgri spēlē par brīvu, uzlabot jūsu īpašumā, spēlē godīgi, un nāk, lai uzvarētu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more