Grāmatzīmes

Silkroad Online

Citi nosaukumi: Silk Road Online

Pārstāv jums online multiplayer lomu spēlē spēli, kas jūs aizvedīs atpakaļ dienās senajā Ķīnā, Tuvajos Austrumos un Eiropā. Tas ir Silkroad Online spēle, kur Great Silk Road savieno interneta starp pasaulēm Āzijā un Eiropā. Jums ir iespēja, lai padarītu jūsu piedzīvojumiem veicināt ritulis Silk Road.

Online spēles silkroad prasa lejupielādēt un instalēt spēli savā datorā. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

1. Galvenajā spēli vietā, lejupielādēt spēli Downloader (3. 2 megabaiti)

2. Tad palaist lejupielādēto failu un atvērt savu spēli centru.

3. Tur, izvēlieties "My Games", kur jūs varat sākt lejupielādi spēli Silkroad.

4. Pēc tam, palaist lejupielādēt failu lejupielādes pavadīt uzstādot spēli. Uzsākot spēli, jūs automātiski izveidot savienojumu ar spēļu serveri.

Lai ienirt pasaulē piedzīvojumu Silkroad spēlēt tajā, datoram ir jāatbilst šādām minimālajām prasībām:

Procesors: Pentium 3 800 MHz vai augstāku

Atmiņa: 256 MB

Video līmenis: GeForce2 vai ATI 9000

Skaņa: DirectX 9 saderīgi. 0C karti

Cietais disks: 4GB vai vairāk

Operētājsistēma: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

Nākamais, jums ir jānodod Silkroad vienkāršu reģistrāciju

1. Tā kā "reģistrāciju" par galveno spēli vietnē jūs norādāt uz savu raksturu veidu (komersants, mednieks vai zaglis)

2. Ievadiet jauno lietotāja vārdu (vārdu, ka jūs uzzināt par spēļu serveri)

3. Jaunu paroli apstiprinājums. Arī norādīt slepeno jautājumu (Jūsu mātes pirmslaulību uzvārds, uc ) Un atbilde, ja esat aizmirsis savu paroli.

4. E-pasts

Nākamais, jums ir apstiprināt savu piekrišanu par spēles noteikumiem. Visi šie dati tiek nosūtīti kā lūgumu reģistrēt. Pēc kāda laika uz jūsu apstiprinājuma e-pastu nāk ar saiti uz savu profilu spēli, tad mēs varam pieņemt, ka reģistrācija spēlē Silkroad pabeigta.

Pašlaik Silkroad online spēle ietver 2 sacīkstēm: eiropieši un ķīniešu.

Eiropas sacensības. Spēlēt spēli Silkroad tiešsaistē Eiropas sacensības var izmantot sešus rakstura klasēm: kareivis, mags, burvis, Bard, priesteris un laupītājs. Katra klase ir unikāls un ir īpašas iezīmes, kas spēlē. Eiropas sacensības ir pilnībā vērsta uz spēli grupā, kas kompensē atsevišķiem spēlētājiem vājumu. Katra klase grupā ir savi uzdevumi, kas atbilst viņa spējām.

Ķīniešu rases.

Ķīniešu rases neizslēdz atsevišķus maršrutus un bruņojušies ar dažādiem ieročiem: zobens, priekšgala, šķēpu. Attīstība prasmes konkrētā ieroča ļauj spēlētājam apvienot to ar citām sugām, kā arī sekot līdzi unikālu filiāli. Spēlējot kā varonis Ķīnas rases, jūs varat veidot savu raksturu vien, bez palīdzības no grupas.

Silk Road Online spēle tiek regulāri atjauninātas, un Silkroad online pasaule mainās. Tāpēc varbūt tādu jaunu sacīkstēm, rakstzīmes un klasēs.

Kā minēts iepriekš, reģistrācijas laikā, jums būs izvēlēties profesiju

Lai ko jūs esat aicināti spēlēt sagatavošanā Silkroad līmeni 20. Trīs no tiem: Merchant, Hunter, Rogue.

Tirgotāja. Spēlēt spēles tiešsaistē Silkroad tirgotājiem, pēc tam kļūst par 20 līmeni galvu ģildes tirgotāju. Pievienojoties ģilde jums izveidot alias un jaunu apģērbu tirgotājs. Pēc tam, kad šis aizdevums organizatoriskiem jautājumiem: pirkt automašīnas, izveidot grupu ar citiem tirgotājiem un medniekiem, lai labāk aizsargātu treileru, iegādāties preces un vadīt to uz citām pilsētām, kaulēties medības.

Hunter. Mednieku uzdevums ir aizsargāt dzīvojamām piekabēm no uzbrūkošajiem bandītiem un monstriem. Lai to izdarītu, viņš saņem procentus no pārdošanas tirgotājiem. Jūs varat kļūt mednieks pēc tam kļūst par 20 līmeni, pievienojās Hunter ģildes un organizētas grupas (treileriem), ar tirgotājiem un citiem medniekiem.

Rogue. Pēc iestāšanās ģildes līmeni 20 Outlaw jums līdz ceļa piedzīvojumu, kur izdzīvotu jums jādara laupīšanu iet dzīvojamām piekabēm radot banda ar citiem zagļiem. Būtu jāuzmanās no medniekiem, kas saņem atlīdzību par savu galvu.

Silkroad online spēli (Silk Road) - izveide Korejas uzņēmuma Joymax, kas, pateicoties tās ārējo skaistumu un interaktivitāti pasaulē būs noslaucīt degunu daudz tiešsaistes spēles, tajā pašā žanrā. Jūs varat izveidot raksturs ir individuāli un neatkarīgi no spēles. Nozīme ir jūsu spēļu vide un savus risinājumus. Reģistrēt Silkroad iegremdēt jums pasaulē ceļojumu uz seno pasaules lielpilsētās (Bagdādes, Konstantinopoles, Damaska), kā arī citu bezprecedenta burvju pilsētu. Tā ir pasaule piedzīvojumu spēlmaņiem, kuri ceļo no visā Āzijā, Amerikā un Eiropā vispār. Pievienoties viņiem!

Adventures Pasaules Silk Road online gaida Jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more